закъснява ми вече 10 дни,а теста още показва една чертичка...

  • 2 285
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
И при сестра ми беше така, но после се появиха двете чертички - стискам ти палци.

# 16
  • Мнения: 728
И при мене беше така.. после изчакахме още 10-тина дни нов тест и  беше положителен.
Но ти можеш  и да идеш на лекар, вече би трябвало да се види на видеозон.
  Hug  newsm10 стискам палци за радостна вест

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Най-добре отиди на лекар.
Дано си бременна! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен ми закъсняваше 20 дни. Правих 3 теста и бяха все отрицателни. В крайна сметка бях бременна и бременността ми я откриха случайно при ехографски преглед, при това не гинеколог, а нефролог  Grinning

Отиди на гинеколог.
Стискам ти палци да си бременна  thumbsup

# 19
  • Мнения: 422
отиди на лекра ,задължително ! аз направих тест  5 дни ,,след като ми закъсня и беше положителен,, но най-добре среща с гинеколог ! Naughty

# 20
  • Мнения: 422
 Peace объркак емотинките  Flutter

# 21
  • Мнения: 1 155
Когато забременях, първите ми два теста бяха отрицателни.....накрая отидох в една клиника и ми направиха тест там, който се оказа положителен.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Отиди на лекар да те прегледа и потвърди. Направи си и още един тест със сутрешна урина, ако имаш време до часа за лекаря.
Стискам ти палци да си бременна, щом го желаеш. Hug

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Отивай на лекар и стискаме палци да си бременна Peace

# 24
  • Мнения: 43
Изчакай поне още 3-4 дни и пак направи тест,от все сърце ти желая най-хубавия подарък за Коледа!!! Heart Eyes

# 25
При първата бременност ми показваше една чертичка и на двата теста. Накрая отидох лекар и на видеозон се видя, че съм бременна  Grinning   

# 26
  • Мнения: 71
На мен ми е закъснявало и по 2 седмици без да съм бременна, но моят цикъл е доста нередовен по принцип, така че зависи как е при теб.
Но ти стискам палци да има бебе Peace

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Той и моя тест беше отрицателен, а сега имам хубаво момиченце.Желая и теб същото   bouquet

# 28
На мен ми показваха една чертичка три различни марки тестове.Откриха че съм бременна чрез кръвен тест -отне няколко часа.Дори ме прегледа гинеколог и пак не видя бебето.Съвета ми е не пий никакви лекарства преди да направиш кръвен тест,защото ако си бременна може да стане фал.При мен щеше да стане така.Имах късмет.

# 29
  • Мнения: 228
Отиди на лекар, или ако имаш търпение направи още един тест след няколко дни Peace
Стискам палци да си бременна  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт