ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 12

  • 12 717
  • 360
  •   1
Отговори
# 15
УсMuBka Започнах от 69 кг. сега съм 66 кг. при височина 1,60 , направо ме е срам, Embarassed Като за начало ще гоня 60 кг. , не искам да си поставям толкова високи цели, макар че за моята височина трябва да стана поне 50 кг. Дне съм на лунната , а ти?
Мими, честито за миялната, и аз много искам да си взема, но няма къде да сложим голяма в кухнята, а малките ми се видяха много малки, почти само за чаши от кафе. Ти защо се реши на малка?

# 16
  • Мнения: 603
kriskoto, 160 см сега съм 49-50! целта е 46-45 кг. успех с кг. Hug

# 17
УсMuBka Ти направо ме разби, бас държа че изглеждаш перфектно, ама пусто, все искаме още мъъъничко.

# 18
  • Мнения: 552
Здравейте, слънчица  Hug
Мими, поздравления за прекрасната темичка и честито за миялната. Със здраве да си я ползваш, а спестените с нея часове да оползотворяваш с радост.  Аз от 2 години въздишам за такава, но решихме да вземем след ремонта на кухнята.
ПростоАз, ако не си купила Дуфалак, не го взимай. Най-добре е с билкови отвари или хапчета. Аз си купих Дуфалак преди няколко месеца и прочетох на листовката, че това е лекарствено средство - т.е. не е само билка. Аз лично ти препоръчвам китайския чай за разхлабване, който продават в аптеките - в зелената кутия, само че от по-силния. Слагам го вечер 10-12 мин. на микровълновата и като поизстине го подправям с малко мед и го пия. За да подейства наистина, трябва да не си приемала храна поне 1-2 часа преди това.
Дайси, попрочетох в предишната темичка, че имаш нов телефон - Честито!
Усмивка, ти сериозно ли? Не се ли притесняваш, че като ходиш ще тракаш  Rolling Eyes
Тази предстояща Коледа е пълна с изненади и радости за всички   Gift. За мен следващата година ще е много специална. За сега ще си мълча, но след 2-3 месеца ще споделя с вас.
Сега най-важното ми е да смъкна колкото се може повече от теглото си и да се отърва от сланинките по тялото си.
До момента не мога да се похваля с особени резултати - вече 3-ти ден стоя на 67,5 кг и не помръдвам. Качвам се на кантара, гледам, слизам, после пак се качвам и пак същото показва. Все някой ден ще се оправя  Crazy. Днес смятам да лунувам - все още съм на 2 черни кафета (много трудно ми върви кафенцето без захар и сметана  Sick). Надявам се и с водата да се справя.
Пожелавам ви успешен и усмихнат ден   bouquet

# 19
  • Мнения: 81
здравейте, мога ли и аз д асе запиша .....
  да ви кажа сега какво ) и по точно колко кг.  Rolling Eyes) ме мъчи
работата е там че тва лято качих 5 килца и това ме побърква, не с атолкова много но осещам че  това ми влияе психически, подтиснала съм се, не излизам защото се чувствам адски дебела, искам да си върна предишните килограми за да се чувствам добре, но немога да спра да ям.. незнам какво да направя вече.. почнах да ходя на аеробика и секи ден си казвам че от утре съм на сериозна диета обаче все не става.....  надявам се с вас да се стимулирам малко певече и най накрая да се вкарам в режим ,.... пожелайте ми късмет... Tired Face

# 20
  • Мнения: 1 454
Усмивчиценце, няма да я спазвам- хич не харесвам лунната по принцип...така,че...
не знам...ще видим какво ще измисля днес...засега нищо не съм яла още Simple Smile
Иванова, честити мерки
Криското, успех в свалянето...
Анджи,виждам ,че не сваляш главоломно...спокойно ще дойде и това време...хапваш ли си режимно според Вега Теста...аз още съм навита да го спазвам
epsilon, добре дошла! Спокойно...само ни сподели каква диета си решила да спазвашшштемичката и момичетата са голям стимул...особено като виждаш, че друфите са диетични 

# 21
  • Мнения: 603
kriskoto, това за мъничкото че все искаме е много вярно. Но аз така не се чуствам кой знае колко добре, такаче ще се мъча докрай  Crossing Arms
Анджи,  Laughing няма да тракам, ще оставя някъде месце. А щом следващата година е толкова специална за теб - нека стане още по-специална, с безброй прекрасни мигове.
 epsilon , добре дошла. С нас бързо ще влезеш в ритъм. Колко си висока? Аз днес все тва питам
Дейзи, както си решиш и каквото ти се яде, ако можиш пък устискай без хапване днес  Hug

# 22
  • Мнения: 488
Хайде и от мен - пу, в новата ни темичка и пу - в лунуването. Не съм се качвала на кантара днес, но прегрешенията ми от вчера са обилни.
Мими, ако качваш мерки на табличката (сега нямам време да поглеждам) килата ми ги пиши 56 - вече. За по-надолу - другия месе;ц, надявам се. Stop
Сега - чао.

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте, лунуващи и нелунуващи!
Аз съм си режимна, но само с едно притеснение - дали не прекалявам с плодовете - ям само 2 пъти на ден - в 10 и 16 ч. (режим под час спазвам, който си съставих), но в 10 днес хапнах 2 портокала, а вчера в 16 - реших 4, но после 5, ...6, завърших със 7 мандарини... newsm78
Май ще мина на точковата, там не прекалявам с плодове, просто само 1 на ден.

# 24
  • Мнения: 1 454
Ей мацки...искам да ви се похваля...нали знаете, че не се меря на кантара , но...имам една приятелка ,която е натоварена със задачата да ме следи...каза, че съм отслабнала в дупето  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Днес...понеже вече хапнах салатка...ще се възнаградя и с малко шоколад..., а довечера ще си правя велото и мноооого малко мюсли за регулиране на стомахчето и от утре си продължавам с мюслито до 23ти!!!

Много съм доволна!

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Ей мацки...искам да ви се похваля...нали знаете, че не се меря на кантара , но...имам една приятелка ,която е натоварена със задачата да ме следи...каза, че съм отслабнала в дупето  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Много съм доволна!


БРАВО!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 1 454
Иванова, аз те разбирам за плодовете, понеже обожавам всичко сладко и особено тях...просто....Поци обикновено казва , че може да се хаоват плодове до 18ч...и все си мисля, че твоя режим звучи страхотно..., но ако смяташ , че плодовите ти 'количествени прегрешения' няма да можеш да ги спреш...по-добре...да си минеш на точковата...аз помня , че ти много я харесваше...

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Просто когато съм на някакъв режим съм много стриктна, а сега знам в 10 плод в 16 плод и просто щом не е фиксирано количество........няма спиране....

# 28
  • Мнения: 81
УсMuBka - супер минионче съм - 154 някъде (не съм се мерила наскоро но доколкото си спомнчм толкова бях)
иначе за диета.. незнам, препоръчайте ми някоя.. наистина незнам каква диета да почна .. мислих  днес да пробвам лунната, преди 12 обаче обядвах стабилно , но тя май неше от 12 и 30 или нещо такова? ще пробвам на течности до утре ..

# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Epsilon, сигурно всеки ще ти препоръча различна и може би е най-добре да видиш на теб коя най-много ще ти допадне, а и ще ти е лесна за спазване.
Пробвай страхотната диета, не е точно диета, аз при нея имах 1 хапване в повече от нормалния ми начин на хранене и сегашното си меню съм го съставила спазвайки часовете. (това е режим на Байкова - аз спазвах само първата диета)
Харесвам и точковата.

Общи условия

Активация на акаунт