Бившата съпруга!!!

  • 17 918
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
  Е това,че тук са настроени с/у теб беше абсолЮтна Глупост!!!Има малко по-остри мнения и различни възгледи,но не конкретно към теб-къде видя отрицателно отношение Thinking newsm78

# 16
  • Мнения: 623
агресивен? newsm78 щом казваш... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 559
Не съм бивша,в грешка си! GrinningИ ако искаш да те разберат за какво става дума,оправи си постта.Че така написан,трудно се схваща за какво става дума.И недей на всяко мнение,което не те подкрепя,да удариш на слабото му място, че е сама.Аз не се трогнах,защото това не ми е слабото място(за твое съжаление), не съм бивша или сама,но внимавай какво пишеш за другите.Имаше няколко такива като теб,бързо бързо ги натириха.Малко да не им изнася някое мнение,веднага е удар под кръстта.Иначе първо започват,колко се възхищават,на смелостта им,на силата им и т.н.А после:затова си сама,затова са те изоставили  Mr. Green

Да,сигурно за мен си мислеше,но аз въобще не се чувствам натирена Naughty,просто спрях да споря с хора ,които не виждат по далеч от носовете си. Wink Sunglasses
Ми аз горе долу те разбирам за кво става въпрос Tired,и като била в подобна ситуация,ще ти кажа,че все ще и омръзnе да звъни  Sunglasses.Не и обръщай внимание,не и вдигайте тел,или поне веднъж на ден,за да не е все пак нещо с детето..но ако си ги бръщолеви глупостите,просто затваряш и толкова Crossing Arms.За детето съвет не мога да дам,защото само вие си знаете предисторията...
Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 559
Но мен това доста ме устройва, че току виж реши да дойде вкъщи и да поостане за по-дълго.   Mr. Green

Що ще си го прибереш ли наново newsm78 #Crazy

# 19
  • Мнения: 953
абе не съм бивша,но ще ти кажа нещо.като ви дразни и тормози по телефона,обърнете се към съответните институции да заследят обажданията,да подслушат разговорите ако трябва и заведете дело и т.н.
един адвокат ще ви даде по-добър съвет от мен какво да направите,но не оставяйте да ви тормозят.
освен ако не мислите че има и друга истина и си търпите последиците.

# 20
  • Мнения: 130
Незнам дали е тъпо моето изказване но съгласи се че не може да правиш мръсно на хората и да очакваш нещо доброт.Ти какво би направила ако се разделиш с половинката си вземеш се в ръце(което е доста трудно предполагам) и решиш да препечелиш някой лев в чужбина защото бившия има ново семейство и не му е до теб на 100 процента и в същото време той и настоящата да те върнат обратно защото.......?......И когато се обадиш за съдействие или помощ(защото нямаш доходи благодарение на тях) това се оказва проблем и то голям.Извинявам се ако съм била прекалено остра но се възмутих от човешката злоба и придържането към максимата "на мен ми е добре щото на Вуте му е зле"   Peace

# 21
Значи ли това, че щом един мъж се е развел с майката, трябва и с детето си да се разведе,баси!

# 22
  • Мнения: 4 458
Tonyna , а замислялили сте се над въпроса дли тя все още не го обича? до колкото разбирам с мъжа ти сте заедно от сравнително скоро. Може би тя се е надявала да се съберат.
Може просто да я е яд че той е намерил щастие а тя е останала с дете на ръце....

Не ми се струва умесно да я наричаш "луда" Може всякаква да е, но тя е майка на дъщеря му... Предполагам не ти издържат нервите на този тормоз....
Защо не пробвате с добро? Защо не се опитате да подходите по друг начин към ситуацията?
Сигурна съм, че има причина за поведението и.
А може би е бясна, че сте ги върнали от чужбина Thinking. Ако това е проблема, повярвай ми аз щях да съм 100 пъти по-зла от нея понеже и ние с децата ми сме извън страната и бих го одрала жив само да посмее да направи нещо подобно  Crossing Arms

Иначе ако мъжа ти наистина иска да вижда това дете и да не прекъсва връзката си с него ще приеме условията на майката. Поне в началото ще се виждат у тях, после малко по малко може да излизат на вън и така докато майката се отпусне и се убеди, че детето и ще е добре гледано.
В нашия случай на пример моето БНД реши, че иска да се запознае с децата и да ги вижда ( не се познават понеже те бяха много малки когато се разделихме ). В момента е решил да препатува половината свят, да се срешнем в който и да е град или държава за да види децата си дори за час. Условията са от мен, каквото аз кажа и където аз кажа.
Така че ........ знам ли, мисля си че ако някой иска нещо ще е готов да преглътне горчивия хап.

# 23
  • Мнения: 402
Лелееее, как са я натирили жената някои мами ... Rolling EyesМного лошички сте били бре  Thinking

# 24
  • Мнения: 41
Лелееее, как са я натирили жената някои мами ... Rolling EyesМного лошички сте били бре  Thinking
тук е така:)

# 25
  • Мнения: 402
Лелееее, как са я натирили жената някои мами ... Rolling EyesМного лошички сте били бре  Thinking
тук е така:)

Как така е така? То и аз съм сама майка и мога да си заложа главата,че тук жените са Жени и Майки с главни букви  Crossing Arms Naughty Някои са се изказали по-яростно, ама те изобщо не са от нашия отбор  smile3513 Жените тук са толерантни.

# 26
  • Мнения: 4 458
Аз си мисля, че по-скоро много от нас сме преминали през какво ли не, минали сме през много стадии и имаме достатъчно поглед над нещата. Тук се пише с нагласата, че ще има "за" и "против" и това е най-хубавото, колкото и да боли понякога. Така човек прави равносметка защото понякога сме заслепени или гледаме само в едната посока като коне с капаци. Многото пишещи тук дават много и разнообразни мнения и предложения, за автора остава избора.

# 27
  • Мнения: 446
Аз не разбрах как точно са върнали бившата от чужбина???
А ако има тормоз , както бе обяснено има закони които ще ти помогнат в това отношение Peace

# 28
  • Мнения: 51
Ха сегаааааааа! NaughtyЯ кажете всички тук кой каза "да" и не дотам да си имаме деца? Thinking
След това той/тя не си търсим децата?Не мога да го проумея и се боря и до ден днешен с това.И аз имам проблем с бившия, но стигам винаги до разумното решение в полза на детето.Не ме интересува каква съм и не упреквам него.След като сме преключили с нашите взаймоотношения защо трябва детето да страда за това.Не съм го създала сама нито съм заченала като Дева Мария/без да богохулствам/.Ще го вижда и ще прекарва времето си с него зависи детето дали желае.Да и ние си разменяхме неприятни реплики и упреци, но кой печели от това? newsm78Дори сега с другото си сем. пак се виждат и не виждам коя или кой би ми забранил това да стане.Какво значи "не го е виждал"-"не го търси".Бе хора това са нашите деца!!!!Никой не може да избира родителите си!! preggo
А що се отнася до мутреси bombs от рода на :ТОЙ ВЕЧЕ ИМА ДР. СЕМ. И СЕГАШНАТА НЕ ДАВА ДА СЕ ВИЖДАТ-точно не е познала.... Има закони и все пак защо носим тези глави на раменете си!!!
Правя и ще правя всичко възможно за доброто на детето си!!!Важното е какво то иска и как се чуства в такава среда.Дайте избор на детето си!Не съм видяла до сега някой да каже на детето си че не иска да го вижда в очите му.И не дай си боже някой ден това да ми се сервира-просто ще съжалява че се е родил/а на този свят.Борете се за щастието на детето си и не позволявайте да страда заради грешките на родителите си!Никой няма право да се гаври с чуствата на едно дете било то баща или мама!Консенсос му е майката за доброто на детето!!!!
  friendshipБивша или сегашна нямам спирачка щом детето ми е щастливо!!!! smile3540Благодаря за отдадената възможност и благодаря на тези който ме разбраха!!За останалите ще има пояснение......
Чакам дебати!!!Усмивки на всички и весело прекарване на празниците!!!! Tada
Ваша и непокорна!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 402
Нищо не разбрах от последния пост  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт