Бившата съпруга!!!

  • 17 937
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 559
Пиша тук защото съм бивша и се обръщам към настоящата като ще запазя анонимността и.
Мила откажи се- ШАНС НЯМАШ. Той се промени и аз няма да позволя на никой да съсипе щастието на дъщеря ни.Разбери че когато сме тримата той НЕ желае да разговаря с тебе и поради тази причина не ти вдига и телефона. Освен определеният режим от съда за личен контакт с детето, НИЕ ДВАМАТА взехме решение да бъдем ТРИМАТА и през останалите съботи и недели.Съжалявам но това е негово предложение. Остани си със здраве и ти пожелавам късмет от тук на - татък


 newsm78 newsm78 newsm78 ...хи,хи,тук ли пише настоящата  Joy леле,то станало сапунка бря ooooh!...няма ме месец и съм изтарвала нещата Thinking

# 46
  • северно море
  • Мнения: 321
Аз пък се 4удя,как не ви омръзна бе хора,само да се плюете. ooooh!
Толкова помия се изля тук

# 47
  • Мнения: 145
Ами той света е малък, та камоли България, или най-малко даден град, ха, ха, ха  bouquet  bouquet  bouquet Joy Joy

# 48
  • Мнения: 73
Аз съм "бивша". Давам на БНД да вижда детето когато поиска, може и всеки ден, за мен няма значение. Но я вижда само в мое присъствие, защото първо, че му нямам никакво доверие и второ не желя настоящата му изгора да се доближи до детето ми. Наречете ме злобна, но след тормоза на който ме подложи не искам злобата и срещу мен да се прехвърли на детето ми.

# 49
  • Мнения: 145
[
Цитат
quote author=Asmoday link=topic=249990.msg8484912#msg8484912 date=1220255317]
Аз съм "бивша". Давам на БНД да вижда детето когато поиска, може и всеки ден, за мен няма значение. Но я вижда само в мое присъствие, защото първо, че му нямам никакво доверие и второ не желя настоящата му изгора да се доближи до детето ми. Наречете ме злобна, но след тормоза на който ме подложи не искам злобата и срещу мен да се прехвърли на детето ми.
[/quote]
Asmoday - въобще не си злобна. Само така. Остави я да пътува с бързия влак.

# 50
  • Мнения: 743
Ами,не се дразни. Нека той се оправя,тя е негова бивша.

Аз например съм от лошите бивши,винаги сам го казвала-яко го юркам,звъня при най-малката нужда.Детето е негово и мое.На който не му изнася-да му мисли . А и ако му преча-ТОЙ да ми го каже.
Дори и в моята връзка не допуснах някой друг да ми налага какви ще са отношенията с Бащата На Детето ми! Това си е НАШ проблем-негов,мой и нd дъщеря ми.

Изтрих предишния си пост,нещо не съм разбала правилно Еvana,та реших да си пиша мнението по същество
Съгласна съм с  теб. Поткрепям те на 1000 процента

А помислихте ли за обратният вариант? Вие да сте хората на които да се звъни при най-малката нужда? И това, че не ви изнася - ами .... мислете му. Това, че имате дете не дава право на никой от двамата да пречи на живота на другия. Можете да бъдете добри родители за детето/децата си и без да се "ЮРКАТЕ" взаимно, нали?
Но явно всичко е въпрос на човечност и на възпитание, все пак.

# 51
  • Мнения: 145
Ами,не се дразни. Нека той се оправя,тя е негова бивша.

Аз например съм от лошите бивши,винаги сам го казвала-яко го юркам,звъня при най-малката нужда.Детето е негово и мое.На който не му изнася-да му мисли . А и ако му преча-ТОЙ да ми го каже.
Дори и в моята връзка не допуснах някой друг да ми налага какви ще са отношенията с Бащата На Детето ми! Това си е НАШ проблем-негов,мой и нd дъщеря ми.

Изтрих предишния си пост,нещо не съм разбала правилно Еvana,та реших да си пиша мнението по същество
Съгласна съм с  теб. Поткрепям те на 1000 процента

Цитат
А помислихте ли за обратният вариант? Вие да сте хората на които да се звъни при най-малката нужда? . Това, че имате дете не дава право на никой от двамата да пречи на живота на другия. Можете да бъдете добри родители за детето/децата си и без да се "ЮРКАТЕ" взаимно, нали?
Но явно всичко е въпрос на човечност и на възпитание, все пак.
Вие да сте хората на които да се звъни при най-малката нужда- Естественн че ще се обади дори и при най-малката нужда, та нали сам родител на това дете и си нося отговорноста спрямо него,И това, че не ви изнася - ами .... мислете му ще се радвам че мога да помогна в нужда на най скъпото си детенце /Това, че имате дете не дава право на никой от двамата да пречи на живота на другия никой на никого не прчи но всеки трябва да си поема отговорноста а проблема как ще се справи си остава лично негов/нейн/Но явно всичко е въпрос на човечност и на възпитание, все пак.Да така е но едвали може да се говори за такива качества отнасящи се до тия който разбиват семейства

# 52
  • Мнения: 1 559
Ами,не се дразни. Нека той се оправя,тя е негова бивша.

Аз например съм от лошите бивши,винаги сам го казвала-яко го юркам,звъня при най-малката нужда.Детето е негово и мое.На който не му изнася-да му мисли . А и ако му преча-ТОЙ да ми го каже.
Дори и в моята връзка не допуснах някой друг да ми налага какви ще са отношенията с Бащата На Детето ми! Това си е НАШ проблем-негов,мой и нd дъщеря ми.

Изтрих предишния си пост,нещо не съм разбала правилно Еvana,та реших да си пиша мнението по същество
Съгласна съм с  теб. Поткрепям те на 1000 процента

Цитат
А помислихте ли за обратният вариант? Вие да сте хората на които да се звъни при най-малката нужда? . Това, че имате дете не дава право на никой от двамата да пречи на живота на другия. Можете да бъдете добри родители за детето/децата си и без да се "ЮРКАТЕ" взаимно, нали?
Но явно всичко е въпрос на човечност и на възпитание, все пак.
Вие да сте хората на които да се звъни при най-малката нужда- Естественн че ще се обади дори и при най-малката нужда, та нали сам родител на това дете и си нося отговорноста спрямо него,И това, че не ви изнася - ами .... мислете му ще се радвам че мога да помогна в нужда на най скъпото си детенце /Това, че имате дете не дава право на никой от двамата да пречи на живота на другия никой на никого не прчи но всеки трябва да си поема отговорноста а проблема как ще се справи си остава лично негов/нейн/Но явно всичко е въпрос на човечност и на възпитание, все пак.Да така е но едвали може да се говори за такива качества отнасящи се до тия който разбиват семейства

Май не разбра какво точно искаha да кажат с предпоследния пост Sick...,ама айде ooooh! ooooh!,то с радио спори ли се ooooh!

# 53
  • Мнения: 588
Много точно си е разбрала жената, ама ти нали гледаш само от другата страна, няма как да сте на едно мнение, точно на срещуположни сте.
При теб нали има бивша и ти не искаш да ти се меси в нищо Simple Smile ама няма как кака...

# 54
  • Мнения: 1 559
Много точно си е разбрала жената, ама ти нали гледаш само от другата страна, няма как да сте на едно мнение, точно на срещуположни сте.
При теб нали има бивша и ти не искаш да ти се меси в нищо Simple Smile ама няма как кака...

Ама тя и да иска да се меси,не може Crazy,щото мъжо си е сложил на правилното място.Там където трябва да е. Peace
Но пак казвам -ситуации различни Simple Smile

# 55
  • Мнения: 251
Всеки си гледа от камбанарията!Прочетох всички мнения, всеки от своя страна е прав до някъде!
Аз не звъня по телефоните за нищо!БНД не знае как е малката, дали е болна или здрава, дали има нужда от нещо, дали е щастлива или не и т.н. До преди два месеца звънеше да я чуел, после спра защото тя не винаги искала да говори с него!Това не го оправдава, защото ако се интересуваше от нея може поне в седмицата един път да звъни да разбере как е!После спря да превежда издръжка, аз дори не му вдигнах телефона да го попитам защо!Нито един път не съм ги притеснила, него и настоящата му, за каквото и да е било!Просто реших да му докажа, че съм достатъчно оправна да се грижа сама за детето си /аз си знам на каква цена/. И на фона на това аз пак съм ЛОШАТА БИВША  Sad
ЗАЩОТО: 3 месеца той не е виждал малката и сега изведнъж казва, че ще я вземе за 10 дена!Ами добре! Взе я и какво? Първо не искаше да тръгва без мен, големи усилия ми костваха да я убедя да не плаче! Още вечерта БНД ми вдигна телефона и ми за форми луд скандал!Все мрънкала за мен, била инат и искала да става по нейната.Аз съм я настройвала против него, затова тя плачела.Копирала мен, затова не искала да говори с него и т.н, мога да пиша до утре  Sad
И какво излиза? Той ни заряза заради "приятелка" с две деца!За една година той стотици пъти доказа, че не го интересуваме ние, а те!За чуждите деца знае повече от колкото за неговото! Е и? Аз пак съм лошата  Tired За капак на всичко, настоящата се обърнала и казала ......."остави тъпата селянка, тя ще види зор и ще опре до теб" Shocked
Ех, момичета каквото и да направя, аз пак съм ЛОШАТА БИВША!
Затова казах всеки си гледа от негова страна!Всеки сам си знае през какво е минал!
Извинявам се за дългия пост, надявам се да сте ме разбрали и да не съм ви досадила!   bouquet

# 56
  • Мнения: 588
Мама на принцеса съжалявам че такава гад бившият ти Sad
Само се дръж и не се ядосвай!  hug

Де да можеше никога повече да не чуем и не видим ****** (тук давам едно мило определение на бившите) ма не може за съжаление, роднини сме до живот Sad
Е, поне до 18тата годишнина на лапето Sad

И лошото е, че някои от нас стават роднини (щат или не щат) и с бившите на новите Sad

Въобще - весела фамилия се оформя  Tired

# 57
  • Мнения: 1 559
Мама на принцеса,определението което давам ,на такива като твоя бивш е една дума-ПОМЯР Sick.Хора ,които отсвиркват собствената си плът -за мен не са хора Naughty.И то рано или късно им се връща всичко. Whistling

# 58
  • Мнения: 152
Винаги съм се чудила какъв човек трябва да си, за да изоставиш собственото си дете и да гледаш чуждо. Как така с чуждото ще станеш изведнъж добър родител?

# 59
  • Мнения: 1 425
Винаги съм се чудила какъв човек трябва да си, за да изоставиш собственото си дете и да гледаш чуждо. Как така с чуждото ще станеш изведнъж добър родител?
Няма да стане добър родител, но за известно време може да поддържа тази илюзия.

Общи условия

Активация на акаунт