За белега от секцио?

  • 2 592
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Дали ще изчезне или ще си остане?
Няма да изчезне напълно Peace
моят почти не личи

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И моят белег е дебел и червен.Мисля че жените с повече подкожна мазнина в областта на коремаса по склонни към груби белези....надявам се все пак с времето да се заличи.

# 17
  • Мнения: 135
Нали този белег се намира в окосмена част,а не до пъпа да речем.Предстои ми секцио и за това питам.
да ниско долу се намира

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И моят белег е дебел и червен.Мисля че жените с повече подкожна мазнина в областта на коремаса по склонни към груби белези....надявам се все пак с времето да се заличи.
не мисля- при мен не е така  Peace, според мен зависи от доктора направил операцията Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Нали този белег се намира в окосмена част,а не до пъпа да речем.Предстои ми секцио и за това питам.
Да, и на мен ми е в окосмената част.
Иначе белега избледня, на места е с цвета на кожата, с нищо не съм го мазала, защото точно този белег не ме притеснява по никакъв начин.

И моят белег е дебел и червен.Мисля че жените с повече подкожна мазнина в областта на коремаса по склонни към груби белези....надявам се все пак с времето да се заличи.
Живо доказателство съм, че теорията ти не е вярна! Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Моят още е бая розов и е като ръбче от въженце, както красим го е опсиала.
мазах го 1-2 седмици с Контрактубекс. Имам още две-три тубички от него, които така си останаха. Blush

# 21
  • Мнения: 127
и според мен зависи от доктора. Моя белег почти не се вижда, а не съм го мазала с нищо. Той всъшност от самото начало си е съвсем бледа и тънка черта, която обаче в началото беше по-розова от колкото е в момента

# 22
  • Мнения: 14 654
Моят белег е въздебел, крив и доста голям, а детето ми е на 4 и половина. Но си знам, че лекарят не се стара да ме съшие красиво, защото бързаше за някаква спешна операция веднага след мен.
Малко се посъбра и заглади с годините, но си личи. На мен не ми пука твърде за това.

# 23
  • Мнения: 201
Ползвах. Ефект нямаше. Не вярвам белегът ти да изчезне. Моят си стои и всъщност доста си го харесвам.

# 24
  • Мнения: 582
Аз съм лепена, не съм шита  Naughty В началото почти не личеше, но с времето някак се изду и сега е дебел, грапав и силно личащ белег  ooooh! С нищо не съм се мазала....

# 25
  • Мнения: 4 451
От Контратубекс няма никакъв ефект. Ползвала съм го и за друго белези.
И моят белег си стои и какво от това?

# 26
  • Мнения: 71
Аз родих секцио преди 3г и белега не е мръднал. Все така си е поиздуто, грапавичко и розово- поизбледняло де, ама си се вижда и си е белег, как да не дразни:((( Аз имах мн проблеми излизаха ми конци...цели топки...Sad((как да няма белег....ходих на физиотерапия 3 месеца и по хирурзи да дърпат конците/явно организма ми не ги прие/.Спиралата ми после я прие, значи не просто не понесе чуждо тяло, а конкретно тези конци. Не ги разградих...просто ги изхвърлих.И то от средата на секциото и сега там е вдлъбнатина:(((
Контрактубекса не бил ефикасен разбрах:(((Има ново мазило мн хвалено, дано не прехвалено, но е около60-80лв:((

# 27
  • Мнения: 71
Всъщност сина ми си сцепи ушенцето наскоро и сега се мажем с контратубекс:(((Той става за всякакви белези...уж:(

# 28
  • България
  • Мнения: 105
Моят белег е вертикален и започва от пъпа #Cussing out.Дебел е около половин сантиметър и е с червено-лилав цвят.Надявах се да се заличи с времето,но уви.Налага се да се сбогувам с ниската талия и късите блузки,но за сметка на това имам най-прекрасното дете Hug

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Спокойно ,изчезва и остава като една малко по-голяма стрия.Мажех го един месец ,на третият месец след раждането беше така като ти описах по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт