Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 966
Larsen браво !!! Чудесни са. Отлично си се справила. smile3501

# 256
  • София
  • Мнения: 1 740
От къде го намирате това време за сладки? Страхотни са, а тортата на Ара е велика. С две деца направо шапка ти свалям.
 Вики днес сутринта си беше наред, в 11 заспа, аз влязах да се къпя, че уж трябваше тази вечер да съм на коледно парти. 2 минути след като съм влязла в банята е звъннал телефона и тя се е събудила. И като откачи това дете цял ден мрънкане и не може да заспи. Едва се приспахме вечерта. От 8 сутринта до 20.30 вечерта с 5 минути сън. Направо кошмар. Отказах се да ходя на партито, аз бях като пребита и тъкмо я къпехме и дойдоха неочаквани гости. Е на това му се вика късмет. Едва гледам, а също като Вики не мога да заспя. Ама утре вечер таткото ще си е в къщи и ще направя и аз едни меденки. Няма да се цепя от колектива я  Laughing

# 257
  • Мнения: 354
irkatkaБлагодаря за помоща Hug
450 И аз като се наканя да отида някъде без него и все ще стане нещо такова, много обичат да ни саботират мероприятиицата още от сега ooooh!
Ееее, Ларсен , чудесни са сладките толкова празнични.. бравос!
Ара благодаря, че разкри тайната Peace
ХрисиОбезателно ще кажа дали има ефект, много е гадно обаче направо да ме извините но ми се повръща от тезе белтъчини, единствено с киселото мляко се спасявам, още 3 дни трябва да продължа само на белтъчини-отврат. Аз нарочно я почнах преди НГ, защото много мои начинания съм опитвала да стартирам от НГ и все без успех. Основно за отказването на цигарите става дума. Е от миналия Август нито 1 цигара не съм изпушила и вече са ми противни. Дано и с килограмите сега се справя Praynig
Све Ама ходи ли на лекар? Ако не по-добре отиди.
Лека нощ мили мои и сладки сънища

# 258
  • Мнения: 226
Направо ще се гръмна! Тази вечер Алекс си изгори пръстчетата на радиатора. Беше до мен, сгъвах дрехите и знам, че не пипа радиатора, защото е разбрал, че пари. Обаче така изрева изведнъж и като се обърнах ръчичката му на радиатора и не я мърда! Направо...... Sick #Cussing out #CrazyСтанаха му малки бели мехурчета на пръстчетата! Понякога си мисля, че съм най-ужасната майка! Цял ден беше крив, ревлив и накрая добре завърших деня! CryСега спи милия, но на мен още ми се реве.
Много ви се радвам как творите вкусотии и красотии! Аз за една салата едва намирам желание. От както родих хич нямам желание за готвене.

# 259
  • Мнения: 1 477
Добро утро момичета!Една сутрин и аз да съм първа.  food010кафето е от мен  Grinning
 Satriani случката наистина е  много неприятна ,но това далеч не те прави лоша майка.Едва сега започват белите на малките.Ванката също се удря и то редовно.Веднъж падна от спалнята.Вярно е, че си поплаквам с него, но....случват се и такива неща....
За готвене и аз нямам особено желание след като родих.Hе обичам на бързо да правя нещо.А с помагач като моя няма начин.За бъдни вечер и Коледа обаче съм решила да се развихря в кухнята  cook cook
Лек ден на всички   bouquet

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Добро утро, момичета!
Тази вечер Алекс си изгори пръстчетата на радиатора. Беше до мен, сгъвах дрехите и знам, че не пипа радиатора, защото е разбрал, че пари. Обаче така изрева изведнъж и като се обърнах ръчичката му на радиатора и не я мърда! Направо...... Sick #Cussing out #CrazyСтанаха му малки бели мехурчета на пръстчетата! Понякога си мисля, че съм най-ужасната майка!
Съжалявам много за нашия адаш! Hug, но естествено че НЕ СИ ЛОША МАЙКА!  От опит съм забелязала че най-големите бели стават когато съм на крачка от децата.
Ара  - тортата е страхотна. Присъединявам се към 450
От къде го намирате това време за сладки? Страхотни са, а тортата на Ара е велика. С две деца направо шапка ти свалям.
 
Имам желание за кухнята, обичам да готвя, но времето стига само да салата и нещо за ядене. Обикновено неделя правя нещо сладичко, но ........през седмицата сме на купешки сладички изкушения. Всички в къщи умираме за сладко. Добре чеза сега няма нужда да се ограничаваме. Иначе не ми се мисли... Като се знам каква съм. Прияде ли ми се нещо направо сън не ме хваща.
Вчера не успях да стигна до темата, но днес да се отчетем. На 8 месеца Алекс е 9.4кг и 74см. Расте си момчето, само дето не пита мама как и е гърба! Вече е решено че Дядо Коледа ще му носи проходилка. Защото майка му си я поръча  Joy Иска непрекъснато да е прав. Не мога да го оставя за секунда. Веднага тръгва да лази, намира някоя опора и хоп изправя се. Ама още е нестабилен и като си пусне ръчиките да вземе нещо и хоп на земята. Вчера оставих каката да го гледа за минутка, да отскоча до кухнята и той като се изправил тя го оставила и чух само едно туп..... и рев голям.
Хайде от мен засега толкова

# 261
  • Мнения: 367
здравейте

от няколко дена се опитвам да изчета темата Simple Smile и все не мога да пиша

сега се включвам, защото търся съвет. на ванеса и е станала много груба кожата. тази сутрин като и сменях памперса видях, че е почнала да се бели. не съм сменяла олиото с което я мажа от 20 дена. до преди това беше на козметиката на себа мед и от 20 дена е на олиото на Джонстън което ми е пратено от майка ми от щатите (на тези в България им нямам доверие) може ли да е от това при положение, че не го ползвам от 2-3 дена. не знам какво да правя. днес мисля да и взема крем на нивея да видя дали няма да се оправи. дали пък не и е чувствителна кожата и да трябва пак на медицинска козметика да мина. Филип си мисли, че може да е дехидратирана, защото не пие вода, но тя и до сега не е пиела и нищо и нямаше. от 3 дена се опитвам да пробутам един чай за спокоен сън (който изненадващо подейства) но е голяма борба. с магическа чаша не иска гризе я, с биберон па така с лъжица приема 2-3 и почва да стиска устата. направо съм се побъркала. накрая сложих в шишето с бибероната и тя докато я гризе аз стискам и така  пием цял ден 100 мл.

ако някой се интересува чаят е blevit sueno струва 8 лв. пием хамомила и сироп калма бейби, но не ни помагат или поне не съм забелязала, а от от чая се кротна от първата вечер съдържа липа, маточина и лайка

# 262
  • Варна
  • Мнения: 966
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА LARSEN!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!!  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 925
larsen, честит рожден ден, мила! Пожелавам ти много здраве, късмет, в къщи много да те слушат и глезят ! Hug

# 264
  • Мнения: 1 925
Мая и днес стана в 7ч. и така ми се спи, ужас, не можах да стана от леглото, вчера цял ден мрънкаше и така се бях изнервила и ме болеше главата, че реших да не отида на коледното парти на нашата фирма...  Tired
Готвенето - много обичам да готвя, пък и съм си чревоугодник  Blush Но по принцип не ям сладко, просто не обичам и не правя сладки неща, нямам желание, та много рядко ми идва муза за някой кекс или торта, но пък за нещо завъртяно ядене няма проблем.
Peace

# 265
  • Мнения: 221
С най-голямо удоволствие и благодарност за прекрасните пожелания споделям с вас днешната почерпка! Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 221
Веси,ние имахме същия проблем преди седмица.От Бюбхен минахме на  Джонсън олио и след седмица използване, кожата и особено по корема,стана много суха и се лющеше.Веднага се върнахме към старото олио и за няколко дни се оправи.Успех!
Сатриани,дано Алекс се оправи бързо,а ти не допускай да ти минават такива мисли през главата.Децата растат и белите тепърва предстоят,това не ни прави лоши.Юнак без рана не може! Wink

# 267
  • Мнения: 0
Честит рожден ден, Ларсен!
Здраве,щастие и много обич!

# 268
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛАРСЕН!!! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ВЪЛШЕБНИ МОМЕНТИ!

# 269
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, мила Раде!
От сърце ти желая сбъдване на всички твои мечти, здраве и веселие! И ... много да слушкаш прекрасните си деца Hug!


Тъкмо влязох във форума да ти похваля прекрасните коледни сладки, а ти си имала още по - голям повод за поздравления! А Маргаритата, дето си ни я лепнала за почерпка, така ме изкушава, ама няма как, майка - кърмачка съм и ще почакам.

Satriani много жалко за сладките пръстчета на Алекс  Sad Пиши как е днес детето!

Моят Боян също не спа спокойно тази вечер. Отдавна не ми беше проплаквал така на сън, от времето, когато извади 7 зъба наведнъж... дано не се разболява. Днес ще ходим на консултация и после ще се отчета и аз, а и педиатърката ми е лична лекърка и на мен, затова ще я помоля да ми види главата.

Въпрос към 450: пристигна ли ти колета с детските играчки от намалението? Аз съм поръчала няколко масички за мамите от форума (ние си имаме) и всички се надявахме да пристигнат преди Коледа, но уви... засега нямам известие.

Общи условия

Активация на акаунт