Генерализирана Тревожност, Страх и П.Р.

  • 2 254
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Здравейте пускам тази тема защото от вече станаха 7 пълни години се боря с това което съм описал в заглавието, през тези години свикнах с болката но животът ми е леко казано безмислен ако продължава така. Нещото което най-много ме тормози са физиологичните симптоми те са толкова много че нямам желание да ги описвам, накратко излива ти се в кръвта огромно количество адреналин и кортизол и чувстваш че организма ти ще се взриви от напрежение и всякакви телесни симптоми. Обиколих клиники из Европа из България, какви ли не светила и всяко едно светило ме тъпчеше с всякакви химикали ефекта е никакъв обаче всичко е тествано, остана само да пробвам с психотерапевт или психолог а за сега съм се ориентирал именно към д-р Калин Цанов които също практикува и хипнотерапия затова искам да попитам има ли хора тук, които са посещавали д-р Калин Цанов , и ако да - някакви впечатления, мнения и коментари биха ми били полезни...благодаря предварително, че явно сам не мога да се преборя с това а медикаментите за през годините не ми помагат  Peace

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте! Simple Smile Позволявам си да Ви пиша, защото съм клиничен психолог и разбирам много добре проблема Ви. Със сигурност трябва да започнете психологически консултации, иначе трудно бихте преодолели това състояние. Колегата, когото споменавате, познавам само като хипнотерапевт и като такъв е много добър. Ако искате, като втори вариант, може да потърсите и специалистите в "Алтернативи.Бг", кабинетът се намира във Военна болница, тел. за записване е 0876954514, мисля, че има и намаление на цената за декември и януари. Желая Ви успех! Сигурна съм, че ще се справите, но ще Ви е нужно известно време.

# 2
  • Мнения: 229
Здравейте благодаря ви за отговора, да определено ми е нужен психолог и психотерапевт, но след дълго изучаване на проблема ми се спрях именно на хипнотерапията ръка за ръка с психологията и мисля че това е един много добър вариант защото д-р Калин Цанов е както психолог така и хипнотерапевт, а не само второто както вие споменавате и мисля тази комбинация заедно би била още по-добра, а ако вече не вървят нещата определено ще търся и друг втори вариант.Благодаря ви за информацията. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт