Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 36 000
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 14 899
Mr. Green  Здравейте! Ей веднага сте ме разобличили! Майка и татко си идват утре. Много се радвам  Simple Smile Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.
Mr. Green Ами наблюдателни сме!Ние от сряда сме в пълен състав family4 и рядко сядам на компа,но хвърлям по едно око от време на време.Весело посрещане на всички празници. santa2
Весело посрещане на всички!

# 91
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета!
И моят мъж пътува..по море. Работи в Зодиак (засега) и плава с контейнеровози.
Сами сме с дребния от 12-ти декември и сме в очакване на лятото..ех, и на тати.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравей, bordima !
Добре дошла в нашите редици на самотните съпруги. Утре ще си правим среща, ако имаш възможност заповядай. По нагоре има линк къде точно ще си видим.

# 93
  • Мнения: 74
Привет и от мен bordima !
Аз съм на работа(времето минава по-бързо) и така ми се иска да съм във Варна днес  Sad
Пожелавам ви слънчев ден и весели мигове на срещата, после ще разказвате!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 552
Ей, варненските мами много сте не сериозни значи!
Никой не дойде на срещата,браво на вас!
Чаках от 14 до 14.45 ч. пих едно кафе сама и тръгнах.
Нямах настроение  да се разхождам по магазините и се прибрах, че дечицата ги оставих на свекъра да ги гледа.
Следващия път по голяма активност от ваша страна,надявам се.

# 95
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Илиева, много съжелявам, че никой не е дошъл.
Аз вчера писах в другата тема, че няма да мога да дойда. Нямаше на кого да оставя малкия.
Наистина много съжелявам.

# 96
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432


Най-сърдечни извинения от мен, но както писах в другата тема не намерих свободна баба за детето.  Sad

# 97
  • Варна
  • Мнения: 552
Не се ядосвайте за срещата,ще си организираме нова.

Имам хубава новина, мъжът ми се обади от Щатите от уличен телефон и си говорихме близо 1ч и 30 мин.на дълго и широко. Можехме и още, ама там беше 4ч сутринта,а и колегата му също трябваше да звънне в Б-я.
До края на януари трябва да си дойде.Ще разбера на коя дата след Новата година.
Обеща да се обади пак преди да тръгнат за Италия.

# 98
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Илиева, много се радвам  Grinning
И моя мъж го очакваме да се прибере на 21 Януари..... нямам търпение да го посрещнем с малкия на летището. После се надявам да остане тук поне 2-3 месеца  Praynig

# 99
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен! Каква ирония, аз се моля да намеря дружка, а вие сте толкова много във Варна и не се събирате - стегнете се!
И аз имам добра новина  Wink до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето  Laughing обвзела ме е една еуфория...  Heart Eyes

# 100
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 smile3501 Само така!!!

# 101
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ами то от София сме само три мами-аз,ти и yovanka.Ти от кой квартал си?От днес и ние ще сме семейно,но ще надничам тук от време на време.
От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78

От Сухата река.И бабка Жабка е от София-Драгалевци,но не се е включила.Може на курс да е newsm78
Тя ако не се лъжа в предната тема се включи дъщеря й-®

 Mr. Green  Здравейте! Ей веднага сте ме разобличили! Майка и татко си идват утре. Много се радвам  Simple Smile Сега са в Румъния, ще направат палза и към 3 сутринта тръгват. Живот и здраве утре към обяд с малкия ще ходиме да си ги посрещнеме.

Ей ме на и мен.  Hug  На път бях , то си хубаво в странство.  Crazy Прибрахме се с мъжлето вчера.  travel Изкарах както винаги супер.  Peace То има няма през 2-3 месеца аз съм си в странство ,  за по 2 месеца , че и повече.  Blush Донесохме подаръци за малкия Краско  santa2, а на големите деца парички.  Money  Голем студ в Румъния и БГ, ужас ужасен .  cold

Я мама Емили да шушне на ушенце от де се знаем с нея , та даже и мъж ми и зет ми (на сестра ми мъж) знае.  smile3506
А, ЕР-ка ми е щерка, да.  Heart Eyes
Е нищо неразнищено няма тук. Всичко се знае. Голяма работа сте (сме).  Mr. Green


Весело изкарване на празниците. Много здраве, щастие , успехи в живота и само напред и нагоре.  Close-mas:

# 102
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте и от мен! Каква ирония, аз се моля да намеря дружка, а вие сте толкова много във Варна и не се събирате - стегнете се!
И аз имам добра новина  Wink до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето  Laughing обвзела ме е една еуфория...  Heart Eyes

Данче, съжалявам че нямаш дружки там.С колежките как стои въпроса,стават ли за компания?
Много се радвам за добрите новини от любимия. От сърце ти пожелавам по най-бързия начин да достигнете нашата бройка.До като го няма, консултирай се с лекар и опитай нещо стимулиращо за да стане от раз,че няма време пак ще дойде време да заминава.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, рядко пиша, но редовно ви чета.
Днес ми е особено тъжно - нашият тати замина тази сутрин. Очаква ни поредната самотна Коледа Sad
Ще се върне в края на февруари или началото на март. Пътува към БМФ - корабен механик е. Единственото, за което се моля, е да се върне здрав, рейса да е лек и времето да е с тях.
На всички желая весели празници, много здраве и щастливи мигове с любимите!

P.S.: Моля, ако някоя от дамите, чиито съпрузи пътуват към БМФ, знае новата парола за сайта Globe Wireless (за проследяване движението на корабите), да ми пише. Благодаря предварително!

# 104
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен! Каква ирония, аз се моля да намеря дружка, а вие сте толкова много във Варна и не се събирате - стегнете се!
И аз имам добра новина  Wink до сега говорих с любимия и се наканихме живот и здраве от антрето да започнем с бебето  Laughing обвзела ме е една еуфория...  Heart Eyes

Данче, съжалявам че нямаш дружки там.С колежките как стои въпроса,стават ли за компания?
Много се радвам за добрите новини от любимия. От сърце ти пожелавам по най-бързия начин да достигнете нашата бройка.До като го няма, консултирай се с лекар и опитай нещо стимулиращо за да стане от раз,че няма време пак ще дойде време да заминава.
Аз съм заобиколена от колеги(имам една колежка - приятелката ми) и определено не стават за компания!
Чул те Господ Илиева!!! Тъкмо снощи стана ясно, че всеки от нас иска детето да прилича на другия та аз си помислих пак за близнаци - всеки да си има по едно  Wink
Относно лекарят... всичко уж ми е наред, а и родителите ми са лекари. Почвам с фолиевата киселина и ще съм в готовност - на 29ти май ще съм в овулация, а контракта му свършва на 26ти, та се надявам да е тук около 29ти!
Нали поне ще пием кафенце януари?
Здравейте момичета, рядко пиша, но редовно ви чета.
Днес ми е особено тъжно - нашият тати замина тази сутрин. Очаква ни поредната самотна Коледа Sad
Ще се върне в края на февруари или началото на март. Пътува към БМФ - корабен механик е. Единственото, за което се моля, е да се върне здрав, рейса да е лек и времето да е с тях.
На всички желая весели празници, много здраве и щастливи мигове с любимите!

P.S.: Моля, ако някоя от дамите, чиито съпрузи пътуват към БМФ, знае новата парола за сайта Globe Wireless (за проследяване движението на корабите), да ми пише. Благодаря предварително!
Добре дошла deni_tsoneva!

Общи условия

Активация на акаунт