Съпруги ,чиито мъже пътуват - 2

  • 38 349
  • 284
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 551
Данче, бих се радвала да се запозная с теб. Доколкото разбрах ще идваш през седмицата във Варна, аз съм на работа.Свободна съм само събота и неделя/децата при баба/

Добре дошла на deni_tsoneva.Моят мъж работи в БМФ като механик. Какъв е този сайт, не го знам? Пусни го,ако можеш. Благодаря ти предварително!
А аз ти пускам това/може и да го имаш/
http://www.navbul.com/sved.htm

# 106
  • Варна
  • Мнения: 55
Здравей Илиева,
Това е въпросният сайт: http://globelocator.com/, но за съжаление паролата, с която до скоро влизахме е променена. Никой от колегите на съпруга ми не знае новата. Затова се надявах, че някой тук може да ми помогне. Ще продължавам да разчитам на посочения от теб сайт и на Виктория-та за информация. На ден поне по три пъти проверявам къде се намират, дали закъсняват от графика и т.н.

# 107
  • Мнения: 74
Данче, бих се радвала да се запозная с теб. Доколкото разбрах ще идваш през седмицата във Варна, аз съм на работа.Свободна съм само събота и неделя/децата при баба/
Ще уведомя кога ще идвам, може и в събота да остана, защото трябва да нагледам имота  Wink (стоежа)...
Тежко ми стана, защото преди малко мъжа ми ми каза, че са натоварили 20 000т пропан-бутан и ще го чуя чак другата събота  Cry

# 108
  • Варна
  • Мнения: 551
Данче, спокойно всичко ще бъде наред! Hug

Дени, знам го този сайт и имам стара парола.Така и не можах да го отворя, не ми се показваше картата. Май искаше нещо допълнително да се инсталира и така го зарязах.
Прати ми паролата да опитам и аз.Ще се опитам да потърся новата.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 55
Илиева, паролата, с която влизахме до скоро беше: LN5698RZ, Account Code: nmb001.  Сега не се получава и затова предполагам, че са сменени.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 551
Дени, паролата е същата, която имам и аз. Сега въобще не се отваря.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 447
Сняг на облаци се вдига ,Дядо Коледа пристига!Нека Коледните празници донесат в дома ви радост, спокойствие,топлина и уют!Здраве,любов и разбирателство в семейството! Весела Коледа!


                                                                     

# 112
  • Между гори и планини
  • Мнения: 12 347
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МОМИЧЕТА!!!!

# 113
  • Мнения: 1 747
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ МЕН! Close-mas:

# 114
  • Варна
  • Мнения: 551
Мили, момичета Честита Коледа!

Нека звън на камбани оглася земята,
нека се радваме всички в захлас,
нека щастие и любов да изпълва сърцата,
Бог се роди и нека да бъде до нас!

# 115
  • Мнения: 74
Честита Коледа на всички!
Нека бъдем живи и здрави, и което ни е на сърцето - в ръцете!!!

# 116
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432


и от нас.Желаем Ви много здраве,радост,късмет и успех във всяко начинание!

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 21:29 от Angel^wings

# 117
  • Мнения: 493
Весела Коледа !

# 118
  • Мнения: 806
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

# 119
  • Мнения: 71
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Записвам се и аз при тираджийските мами.Моят мъж от 7 мес. е международен шофьор и му се събират 8-10 дни в месеца да си е вкъщи(понякога и 4-5 дни).Работи в Софийска фирма и курсовете са му Турция-ЕС (най-често Германия и Швейцария ).Много ни липства-това ни е първата коледа да не сме заедно Cry.Чакаме го да си дойде на 28-29.Тогава ще празнуваме 3 в 1 Коледа,Нова година и рожденият му ден(беше на 25.12 ).Това е за сега от мен че и двете деца крещят и трябва да създам дисциплина Twisted Evil.Да си пожелаем здрави нерви  и любов. Hug

Общи условия

Активация на акаунт