Вода за 2-е месечно бебе!

  • 2 098
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 674
ние не давахме вода,но и тя не проявяваше желание.бяхме само на кърма

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Чаят, който даваш и без това е подсладен - не слагай допълнително захар.

# 17
  • Мнения: 582
ние не давахме вода,но и тя не проявяваше желание.бяхме само на кърма

 Peace

# 18
  • Мнения: 4 451
На тази възраст давах преварена вода без захар. Но малката беше на АМ.

# 19
  • Мнения: 1 668
Момичета эа да не пускам нова тема искам и аэ да попитам нещо Blush Ние се на 10 месеца, но вода хич неиска да пие, по веднъж- дваж на ден Hug Свеки каэва, че това не е хубаво и т.н.  аэ вэех да се плаша Sad Кажете нормално ли е това да я насилвам ли да пие или не Thinking
Благодаря и иэвинения на авторката, че се намесвам в темата bouquet

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Момичета эа да не пускам нова тема искам и аэ да попитам нещо Blush Ние се на 10 месеца, но вода хич неиска да пие, по веднъж- дваж на ден Hug Свеки каэва, че това не е хубаво и т.н.  аэ вэех да се плаша Sad Кажете нормално ли е това да я насилвам ли да пие или не Thinking
Благодаря и иэвинения на авторката, че се намесвам в темата bouquet

На каква храна е детето-смисъл кърмиш ли?Пие ли сок или чай?

# 21
  • Мнения: 5 940
Как така подсладен чай подслаждаш ? Два пъти по-вредно, и това за двумесечно бебе. По-добре никаква вода да не пие, отколкото подсладена.

# 22
  • Мнения: 2 131
А защо подслаждаш чая? Според мен, това не е необходимо. Бебо не го ли пие без захар при положение, че е сладък. Ако можеш, спри захарта в чая  Grinning

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Предлагам вода без захар, но не я пие.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В родилния дом ми казаха да му давам, но той не пие много, много.
Иначе давам преварена с лъжичка захар.
А защо подслаждаш подсладен чай newsm78

# 25
  • Мнения: 2 019
аз давах вода,но почти не пиеше

# 26
  • Мнения: 8 242
Не съм давала вода. В малко отипити да угодя на майка ми или баба ми да го пробвам с вода, винаги ми отказваше, въпреки 40 градусовите жеги  Crazy
Ако искаш предлагай (особено ако не кърмиш на поискване), но в никакъв случай захар.. Още пвече допълнително да послаждаш чай на ХИП - и на самата кутия е отбелязано да не се прави  Naughty

# 27
  • Мнения: 9 973
захар се дава за жълтеницата,чайчето също е вариант ако го харесва Peace

# 28
  • Мнения: 139
здравей, мойта е на 2+ в момента. водата не е задължителна, но със сигурност не е и противопоказна Simple Smile
на мойта й давам вода, когато поиска. в началото беше със захар (иначе ме гледа много обидено Simple Smile), но сега малко по малко намалявам дозата.
винаги държа едно шише под ръка за всеки случай.
ако това ще ти помогне като довод - един от методите за отказване на нощното хранене освен с биба е водата.

# 29
  • Мнения: 476
Вода не пие бебето ми, давам му след кърмата малко, за да си изплакне устата, но и тогава много рядко дръпва по 1-2 пъти.
Защо му даваш захар ми е чудно?!?  newsm78 Ако ти отказва чая без захар, просто спри да му го даваш, вместо да се чудиш как да го изпие! Аз лично не виждам с какво толкова ще му е полезен. Единствено млякото му е от полза на тази възраст! Всичко останало е складирано в организма на бебчо още от корема на мама и започва да се изчерпва към 6ти месец! До тогава няма никаква нужда от друго!

Общи условия

Активация на акаунт