дали сексът без кондом ....

  • 3 044
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibo - проблема ти не е за разрешаване във форума. Отиди си на специалист, пусни си стерилна урина и посявка. Нека д-р да ти разчете тези резултати и с него да обсъдите, какво да ти е евентуалното лечение.

Ама да кажеш: ми няма да ме пипа с ръчички и ще се къпем преди и след си е детска му работа.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 348
разбира се ,че наи-добре е да отидеш на лекар. А проблема дори да е просто в  ръцете, то е достатъчно те да се измиват добре, а не да се ограничават екстрите. Свекърва ми има цистит и пие цистон, а болката я успокоява като си слага между краката бутилка с гореша вода и лежи така докато отмине кризата

# 17
  • Мнения: 3 241
За предпазване от цистит помага мечото грозде (чай, сок, таблетки) и трябва да се пие и мнооого вода.
Но ако имаш криза без антибиотици трудно ще мине, или поне не напълно, изобщо не е препоръчително да се чака да отмине, щото може да получиш проблеми с бъбреците.
Така че - лекари, стерилни урини и т.н., а после добре облечена и всички с измити ръце Simple Smile

# 18
  • Мнения: 820
Задължително на лекар при първите симптоми на цистит, без значение от какво е предизвикан. Ако не се лекува може да стане хроничен, да се спука пикочния мехур, да отиде инфекция в бъбреците.

# 19
  • Мнения: 2 908
Цистита основно се предизвиква от преминаването на чревни(от дебелото черво)бактерии във влагалището.Това е много лесно при жените и при полов акт,така,че решаваща е хигиената.Защото при посявка се откриват най-вече ешерихия коли в урината-това са бактерии,живеещи в дебелото черво.Казвам го от личен опит,препатила многократно и вече разбрала проблема. Wink

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 19:19 от афродита

Общи условия

Активация на акаунт