Спамо-чат темичка(17-23 XII)-героите са уморени

  • 57 855
  • 5 118
  •   1
Отговори
# 4 860
# 4 861
  • Мнения: 5 140
Лелеееееее какъв мързел ме е налегнал, ужасТ, чак се плаша от себе си.

# 4 862
  • Мнения: 354
Страшен си!!!!


Синеоч, поспах, да.Сега видях , че си питала Embarassed

# 4 863
  • Мнения: 804
Медовинке, какви са тия зайчета? Много сладки, ама да не ви изгризат всичко у вас, къде ги държите? Hug
Нищо досега не са ми изгризали или съсипали,Тео. Седят си в една клетка,оттам сами не могат да излязат.Когато реша,ги пускам навън и седя покрай тях да не се мушнат в някоя дупка. След 5 мин. ги прибирам.
*******
Вемби, колко ти е голямо момчето?  newsm78
Можеш да внимаваш да не го стисне повече от необходимото иначе не се сещам какво друго може да му стори.Но и зайците си имат защита.Ако го стисне по-силно,то ще изписука,може лекичко да го гризне и малкия няма да смее повече. Не че ще го откаже да го гали.Много са любвеобилни,аз си ги гушкам и целувам по муцунките.

# 4 864
  • Мнения: 13
Парадоксче, защо не си идвал скоро?
Коя мома пак те притеснява?
Не е заради момите, а защото ме нямаше  Simple Smile
Изпуснах ли нещо  Rolling Eyes

# 4 865
  • София
  • Мнения: 21 333
наденце и тео здравейте  Hug Hug Hug
Здравей, Вемби!Пак си с нова визия  Hug

готина е а  newsm53

# 4 866
  • Мнения: 354
Парадоксче, защо не си идвал скоро?
Коя мома пак те притеснява?
Не е заради момите, а защото ме нямаше  Simple Smile
Изпуснах ли нещо  Rolling Eyes

Обичайните щуротии само.
разказавай сега, къде беше, какво прави?

# 4 867
  • София
  • Мнения: 21 333
Медовинке, какви са тия зайчета? Много сладки, ама да не ви изгризат всичко у вас, къде ги държите? Hug
Нищо досега не са ми изгризали или съсипали,Тео. Седят си в една клетка,оттам сами не могат да излязат.Когато реша,ги пускам навън и седя покрай тях да не се мушнат в някоя дупка. След 5 мин. ги прибирам.
*******
Вемби, колко ти е голямо момчето?  newsm78
Можеш да внимаваш да не го стисне повече от необходимото иначе не се сещам какво друго може да му стори.Но и зайците си имат защита.Ако го стисне по-силно,то ще изписука,може лекичко да го гризне и малкия няма да смее повече. Не че ще го откаже да го гали.Много са любвеобилни,аз си ги гушкам и целувам по муцунките.

аз много обичам животни - винаги съм гледала куче и котка вътре и сега това много ми липсва. имах персийски котарак но като забременях трябваше да го махна защото лекарите казаха че не било добре за бебето
малкия ми е на 1 г и 2 м.

# 4 868
  • Мнения: 13
Обичайните щуротии само.
разказавай сега, къде беше, какво прави?
Ами на училище  Tired Нищо интересно  Sick

# 4 869
  • Мнения: 5 140
Обичайните щуротии само.
разказавай сега, къде беше, какво прави?
Ами на училище  Tired Нищо интересно  Sick

Е сега си във ваканция, не ти ли е гот?

# 4 870
  • Мнения: 804
малкия ми е на 1 г и 2 м.
Значи просто трябва да има някой покрай детето,като изкарате зайчетата.
Няма никаква опасност.
Те ваксини нямат и не им се правят,защото извън къщата не излизат,нямат паразити.Болестите им не се предават на хората,изобщо много малко боледуват.Не трябва да седят на течение и на много студено.Идеалната им температура е 15-18 градуса,т.е. малко по - хладно от стайната.

# 4 871
  • Мнения: 354
Обичайните щуротии само.
разказавай сега, къде беше, какво прави?
Ами на училище  Tired Нищо интересно  Sick
Все забравям, че ходиш на училище ooooh!

# 4 872
  • Мнения: 1 813
опааа,paradox,ко стана на класната,какиното?

# 4 873
  • Мнения: 5 140
Меденка вие женска ли имате?

# 4 874
  • София
  • Мнения: 21 333
малкия ми е на 1 г и 2 м.
Значи просто трябва да има някой покрай детето,като изкарате зайчетата.
Няма никаква опасност.
Те ваксини нямат и не им се правят,защото извън къщата не излизат,нямат паразити.Болестите им не се предават на хората,изобщо много малко боледуват.Не трябва да седят на течение и на много студено.Идеалната им температура е 15-18 градуса,т.е. малко по - хладно от стайната.

хмммм  Thinking
ами ще се опитам да напия и офертирам мъжлето и пак ще ти пиша  Hug

две ли са ти останали

какви са момичета/момчета

Общи условия

Активация на акаунт