Багажи редим,дрешки гласим, ЯНУАРИ здрави бебенца ще си родим!

  • 13 326
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
Добро ви утро

Аз сега изпратих половинката да се труди, изслушах 10000 препоръки какво да НЕ правя днес Shocked - да не си подавам носа навън, да не чистя, да не джиткам нагоре-надолу, да не вдигам тежко, да не готвя цял ден... абе, работата е ясна- ще се лежи.  Naughty малеее, дано и по-нататък все такива заповеди получавам от началството  Mr. Green

И аз се стреснах като прочетох за домочадието на Ирамира ooooh! викам си:още една отече вече...пък то.. Crazy  Мъжа ми ми подметна, че му се искало котенце вкъщи, но му отсякох, че до две-три седмици ще му тръсна едно мяукащо същество и няма и да се сети повече да иска нещо подобно  Crossing Arms Joy

Айде лек ден до после..

Жужу
, Отчаяни съпруги си го дръпнах от торентите на Арена. Има и субтитри. Аз вече догледах излезлите досега серии.. май затова вече си мисля за раждане newsm78

# 16
  • Мнения: 405
Добро утро, момичета-кокичета!
 Нека и аз се отчета Peace. Всичко е все още в коремчето ми  Joy, въпреки, че и на мен ми се струва, че ми е се е смакнало вече. При всяко ходене до WC-то поглеждам, дали няма нещо  Rolling Eyes
Евито, спокойно, мила, още малко остана! На мен доки като ми каза още преди седмица, че ще имам коледен подарък и бях  #Crazy. Още малко остана! Каквото е писано, ще стане. Аз това все си повтарям ...за да се самоуспокоявам - не че не ме е шубе де  Crazy. Та, споко, мила!  bouquet
 Усмивка, звучи фрапантно, но ти пожелавам в най-скоро време да си е вкъщи при теб малката принцеска, а ти да се оправяш, мила! Пиши как се развиват нещата, как си ?!  bouquet
 Да ви се похваля - вече всичко съм накупила за беба, много съм горда  Joy. Последно взех шишетата и стерилизатора. Шишетата ми са NUK, а стерилизатора - на Чико този за микровълнова. Предполагам знаете де, но за инфо - побира всякакви шишета стерилизатора. А, междудругото открих нещо мноого интересно и смятам полезно - бибите на NUK стават на шишетата на Чико . Аз лично ги предпочетох шишетата на Нук, защото са по-красиви, а и са си разграфени много добре.
 Това е засега от мен.
 Целувам ви всички!

# 17
  • Мнения: 851
Здравейте мили мами  Hug
Бързам и аз да се запиша, че в предните темички едва смогвах да ви изчета  Joy
Браво на малките Мария и Стефчо Heart Eyes Hug Хайде тези дни вече да са си вкъщи при мама и да се гушкат на топличко  Hug
Филип@: Имаш стиснати палци и от мен мила Hug Вярвам, че всичко ще мине отлично и скоро ще се похвалиш със здраво бебешорче  Grinning
MIA: Мила, точно така - хич не обръщай внимание на бъркотията. Все някой ще оправи вместо теб - на теб сега т исе полага само почивка и спокойствие  Wink
Зайке байке, сега си почивай възможно най-много, за да задържиш бебешора за догодина  Peace
Аз днес ще ходя да си взема болничния, иначе сме на ЖК в петък. А тази сутрин ходих да си сменя личната лекарка, че моята беше голям заплес...
Хубав ден на всички и тези, които излизат да внимават в поледицата  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 974
Хелоу и от  мен!!
И у нас е лек хаус, мебелите на каката дойдоха, но седят на кашони в една от стаите и тя ги ползва за катерушка...таткото няма време от фирмени купони да се хване да ги сглоби!!
Аз за бебето остава да купя дреболиите, едно одеяло за изписване, което всеки каза че щяла да купи, ама като се родило бебето...и ще я питам ако се окаже че ням такова каквото искам #2gunfire #2gunfire ще ходи от магазин на магазин...не я мисля!!
Иначе едрите неща ги имам.
Моя корем си е на място Joy Joy, и като гледам ще си изкарам спокойно празниците.
Щерката от събота ходи на ясла и вече се пазари че искала в къщи да си стои....не знам какво ще я правя #Crazy
Хайде дано е ведро настроението и с хормоните по-леко!:)  bouquet

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Здравейте и от мен.
Почетох какво сте писали, че нали ме нямаше два дни ...

Филип@ - стискам палци всичко да мине бързо, успешно и безпроблемно.
Морги - и аз я мисля ...

И у нас има все още леки ремонтни дейности, но им се вижда края. Мъжът ми вече има ултиматум да приключва, че ми писна да бърша прах и все да е мръсно.

По малко пера бебешки дрешки, а скоро може да походя и да понакупя още някои нещица.

Приятен ден на всички и гонете неприятните емоции на далеч  Grinning

# 20
  • Мнения: 207
Здравейте!

Клои - вчера май питаше за запек - Дуфалак - става за бременни.

Миа - а мен да знаеш какви нерви ме тресат  Joy всички са ми черни, без Мартин. Сега за сега само съскам  Mr. Green, но като се знам следва кулминация.....Все си викам споко, ама нещо дребно ме изнервя - това ще да е от депресията   Embarassed

При нас всичко е по план - Марти спи, а с Ивана пеем песни  Simple Smile Даже ще ходя на коледно парти в четвъртък, за което си харесах рокля, но не е ясно дали ще я доставят в моя размер до тогава.

# 21
  • Мнения: 332
Привет, очакващи майчета   bouquet
АЗ днес ще си прибера моето бебче, в 13 часа ни изписват, направо съм пощръкляла от щастие и само си гледам часовника и броя минутите  Crazy
Но малко остана...
После ще кача и снимки, вече в домашна обстановка..при мама и тати..оххх  Hug

А вия не се стряскайте толкова от раждането, не е страшно и болката е съвсем търпима, аз бях без никаква упойка и нормално раждане  Mr. Green а възстановяването ми беше много бързо  Crazy

Поздрави и успех на всички  Praynig

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лусесита, чудесна новина! Party

# 23
  • Мнения: 51
Браво lusesita много се радвам за вас!:hug: smile3525 smile3501!
А кажете, момичета, които вече сте родили, как сте с килограмите, как се възстановявате, правите ли нещо , упражнения или още не ви е налегнала тази грижа?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте момичета!

Lusesita много се радвам за вас! Hug

Усмивка дано бързо да се възстановиш за да можеш пълноценно да се нарадваш на Мария като ти я изпишат скоро! Hug

Стискам палци за Филип@ и за МоргиPraynig

Днес най-после и ние видяхме сняг!!! newsm44 А освен това и времето е супер- няма вятър, сега пекна и слънце- само за разходки и игра в снега.  Nature Snowman newsm68

Пожелавам слънчево настроение на всички!!!  bouquet

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ewito много е рано за упражнения още.Но доста от килцата се свалят още в болницата споко.До пролета сме на линия  Peace

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Много се извинявам на всички за объркването  Embarassed. Не съм родила, а като гледам и няма никакви признаци. Дори установих, че някак ми е станало едно леко, сутрин не ми се става да пишкам, сгъвам се по-лесно, чак се притеснявам, нопък бебчо се обажда от вътре, но много леко. Дали на някой му се е случвало или да започвам да се притеснявам?
 Мимка, още не съм говорила с Иван, но още сега ще му звънна.

# 27
  • Мнения: 51
Ewito много е рано за упражнения още.Но доста от килцата се свалят още в болницата споко.До пролета сме на линия  Peace
EmbarassedАбе аз да си попитам, а кога може да започнат да се правят или всеки си преценява индивидуално.
Питам, защото на касетката на Синди тя казва, че е започнала седмица след раждането, това възможно ли е?
Ирамира, аз много отдавна не ставам нощем до тоалетната...даже мъжът ми става по-често от мен... ooooh!
Ама мен много ме мързи, но сутрин тичам на бегом, че ако малко се забавя и ще се случи неизбежното. Blush

# 28
  • Мнения: 802
Браво lusesita много се радвам за вас!:hug: smile3525 smile3501!
А кажете, момичета, които вече сте родили, как сте с килограмите, как се възстановявате, правите ли нещо , упражнения или още не ви е налегнала тази грижа?

Лусесита , прегръщам те ! Hug
Много се радвам за вас . Да не забравиш да пуснеш снимки, ще чакам с нетърпение . Peace

Какви килограми ?!  #Crazy
Аз пак съм в шок  newsm78
С това мое гадене и повръщане, нищо не ям от няколко дни ...
А преди това в болницата умрях от глад, така , че сега съм толкова слаба,
че мечтата ми е да кача поне 5 кг.  Praynig
Така, че мен не ме питайте за това .

# 29
  • Мнения: 851
Lusesita: супеееер. Седмицата ни започва с чудесни новинки  newsm44 Браво на малкото юначе smile3501

Общи условия

Активация на акаунт