Пред кого кърмите?

  • 3 949
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Ами в началото се притеснявах, но вече не. Кърмила съм пред майка ми, баща ми, свекърва ми, приятелки. Кърмила съм в МОЛ-а, в Южния парк, в колата, в офиса на мъжа ми като в стаята имаше още 2 негови колеги...къде ли не. Обикновено съм с жилетка, по-разтегателно боди и кърмачески сутиен. Леко разкопчавам жилетката, бодито го дръпвам леко настрани и готово. Нищо не се вижда, все едно си прегръщам детето.  Peace

П.С. Мъжът ми не го броя...така и така, когато съм в къщи почти постоянно съм полугола с прикачено бебе за гърдите ми!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 12:57 от Ивон

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявам. Като е гладен Човека си го кърмя независимо кой е при нас.

# 17
  • Мнения: 17 407
От близки и приятели не се притеснявам. Кърмила съм двете си деца общо около 4- 5 пъти навън. НЕ ми е приятно, правила съм го само в краен случай. Предпочитам в колата.

# 18
  • Мнения: 999
В къщи си кърмя пред всички.Баща ми и брат ми излизат щом започна да кърмя. От начало ме беше срам, но бързо отмина този период.

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Кърмих пред мъжа ми и родителите ми, като в началото ми беше неудобно пред баща ми и брат ми, но те пък никога не са ме зяпали, така че постепенно се отпуснах. Пред родителите на мъжа ми избягвах, защото свекърва ми постоянно надничаше и ми беше супер неприятно, така че ходих в другата стая, като сме им били на гости. Пред приятели и познати съм избягвала, но се е случвало все пак за 1 година и 8 месеца. Пред непознати, по паркове и градинки си кърмих и въобще не ми пукаше.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
като правих опити да кърмя съвсем в първите дни /вече не кърмя/ не съм се притеснявала от майка ми или мъжа ми, но адски много се нервех от свекито как намираше да влезе в стаята точно когато се кърмим и разваляше всичко, беба обчаше и да и пея докато я кърмя, а бабата като цъфне и почне да зяпа ми идваше да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 132
Не съм се притеснявала да кърмя пред когото и да е. Детото ми трябва да си получи манджата, на който му е неудобно  да не гледа  Naughty

# 22
  • Мнения: 864
Не съм се притеснявала да кърмя пред когото и да е. Детото ми трябва да си получи манджата, на който му е неудобно  да не гледа  Naughty
Напълно съм съгласна с теб.Детето ми е по-важно от всички  Peace

# 23
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пред бащата и пред баткото,само пред тях.

# 24
  • Мнения: 4 405
У дома сме сами с бебка,но два пъти ми се е НАЛАГАЛО да кърмя в колата прикрита с дреха/единия път я водихме на ортопед ,а другия - оказа се че съм без зимна обувка и нямаше как/.
Кърменето ме лиши от каквито и да било излизания по-далеч от двора  Tired.Много ми е било мъчно ,че другите хора виждат в това нещо сексуално и дори някои смятат че ако погледът им попадне на такава ''гледка''са накърнени правата им TiredИ  дори не им е минало през ума ,че може да не търсиш публичност а да няма къде да нахраниш детето си.
По тези причини аз се оказах под домашен арест.Тук на село има много злобни и ограничени хора способни един ден да тормозят детето ми като разправят как майка му ''си е развявала циците най-безсрамно''.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Тъй като живеем сами - кърмя само пред таткото и пред баткото. Миналата седмица се наложи да свърша малко служебна работа в къщи и извиках майка ми да ми помага с бебето, но тя винаги си намираше някаква домакинска работа, когато се кърмихме Laughing

# 26
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Не се притеснявам от никого. Свекър ми и баща ми сами излизат от стаята, но и да не го правнят, няма проблем.
Напоследък по-скоро се крия от всички хора, за да не разсейват малкия, че е много любопитен и не спира да се върти като има някой наоколо.  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 336
Искам да поздравя всички маминки, които не се притесняват от това да кърмят дацата си, дори на открито.    bouquet
Аз нямам тази смелост. Ама и как съм травмирала големия си син - върви на заден ход, със затворени очи. Цирк.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Кърмила съм пред мъжа си ( естествено), пред майка ми и свекърва ми, зълва ми и сестра ми, пред почти всичките си приятелки, пред бабите ми. общо взето пред жени. Баща ми и дядо ми излизаха веднага щом казвах, че ще кърмя  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Пред таткото, пред всички роднини и познати, когато сме на гости или когато те са ни на гости. Пред хората, които се разхождат в парка точно когато Зузи е гладна  Laughing.. В колата, особено в някое голямо задръстване. Рядко в някое ресторантче, не за друго, а защото рядко ходим вече  Laughing /само през лятото, че да седнем извън димната завеса/.

Общи условия

Активация на акаунт