Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
И не само когато президента нареди, а и с когото нареди.
Еее,тя тогава ще иска по 200 лева.Колко пенсионера трябва да пребие,мислиш ли?

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Минат се не минат 5 дена и айде пак тема за тези пусти 100 лв. с размахани пищови.  ooooh!
Спрете се и наистина се засрамете, какво сте занадничали в чуждите канчета?? Нали пак на вашите деца ще ги дадат тези пари.
Или, както казва Шанел, ако не ги дадат - хвърлете им един бой, та да им дойде акъла в главата.

# 17
  • Мнения: 189
100 лева на пенсионерите ли ви извадиха очите?
Млади хора седнали да гледат в паничката на старците. Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. Сакън, някой да не вземе някой лев повече. Не мога да си представя, че има хора, които завидяха на една банкнота, дадена на старци, които получават по 80 лева пенсия.
Всъщност, какво се възмущавам и аз? Политиката на изтребление не е много добре насочена, май.

# 18
  • Мнения: 3 405
Не ви, а й  Peace Тук само авторката протестира.

# 19
  • Мнения: 2 161
Анален секс и свирки правите,а не може 100 лв. да изкарате за децата си.Намалете свирките и увеличете работните часове.А също може с ритници да изкарате свекървите от собствените им 90 квадратови апартаменти,да продадете жилищата и...три дни яли,пили и се веселили.

# 20
  • Мнения: 804
Тази тема стана направо хит. Завидяхте им на горките хора за тези 100 лева и това е! Предлагам ви да пуснете тема - Как да изтребим хуманно пенсионерите?
"Хуманно" защото както е известно в този форум пишат само хуманисти с висок морал.

# 21
  • Мнения: 189
Не ви, а й  Peace Тук само авторката протестира.

стори ми се, че прочетох още някой, който пригласяше.

# 22
  • Мнения: 3 447
Предлагам ви да пуснете тема - Как да изтребим хуманно пенсионерите?
"Хуманно" защото както е известно в този форум пишат само хуманисти с висок морал.

Да, предлагам да се организира лов на пенсионери  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 2 161
За мечките пискате и се кълчите като примадони,а пенсионерите...да го духат.Щом употребявам в ефир такива думи,значи наистина съм ядосана.Но ме топли мисълта,че след години,когато се завърти колелото,внуците също ще ви поискат я ръка,я крак,я 100 лева.И ако не им ги дадете,ще си ги вземат я с кротце,я с благо,а може и с бухалка.Честита коледа на всички пенсионери.И на моята мила маминка

# 24
  • Мнения: 985
баси,имам чувството,че хората дето пускат теми все от тоя род са се наговорили Rolling Eyesима няма 2 дена-хоп още една такава  със същия сюжет  Tiredдайте нещо по-различно де Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 401
Шанел, брутална си  Laughing.  То и на мен подобни ми идваха в отговор, ама се въздържах, за разлика от авторката, която не можа и направо се изпуснА.

# 26
  • София
  • Мнения: 61
Пенсионери с лопата да ги ринеш, на спирката, в градския транспорт, в магазина... само в киното не съм ги видял още. Нещо деца не виждам обаче... затварят училища, преструктурират ги в старчески домове... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 370
Шанел, брутална си  Laughing.  То и на мен подобни ми идваха в отговор, ама се въздържах, за разлика от авторката, която не можа и направо се изпуснА.
И вече не ухае на Шанел, а на лук и чесън. Laughing
По темата-мнението ми е ясно. Не във форуми да се протестира, а НАВЪН. На когото му стиска, де. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 25 615
Пенсионери с лопата да ги ринеш, на спирката, в градския транспорт, в магазина... само в киното не съм ги видял още. Нещо деца не виждам обаче... затварят училища, преструктурират ги в старчески домове... Rolling Eyes

Ми то деца с драпане на пишки пред монитора не стават, бе чедо!
И здрав кръст требе - и да ги направиш, и да ги храниш сетне...

ПП Кога почва ловът на диви пенсионери? И колко ще дават на глава? Само по 100 лева ли? Whistling

# 29
  • Мнения: 2 161
Всъщност,ако се тревожех за носовете ви,щях да кръстосам крак въз крак в ъгъла и да гледам сеир.И се обзалагм,че много от вас мислят като мен.Само че защо си траете,не ми е ясно.За мен мисълта,че държавата е длъжна да дава е много опасна.И ако кажеш на човек директно някои твои истини,току виж той се замисли.Тази тема е грозна.Грозна беше и темата Какво ме научи Криско.Само че пак всички си стояха от страни и гледаха.А днес...воала...много хора приемат тази тема за абсурдна,поне що се отнася до номинациите.Жозефина,все ми е тая на какво ти мириши.Но помисли,аз съм във Варна.Шанел е траен парфюм,но не чак толкова.Пак си помисли откъде може да идва тази миризма на чесън и лук.

Общи условия

Активация на акаунт