Петиция срещу флуорирането на питейната вода

  • 34 960
  • 261
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Мнения: 34
подкрепа и от мен!!!

# 212
# 213
  • Мнения: 2 652
Събирането на подписи в петицията ПРИКЛЮЧИ!

Предстои да бъде внесена в съответните институции.

# 214
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Не можааааааах  Cry Не е честно и аз подкрепям петицията а не можах.Късно видяяяяяяях  Cry Съжелявам и пожелавам успех на инициативата   bouquet

# 215
  • Мнения: 826
Подписах. Не е истина какво още ще измислят за да харчат или да прибират пари Sad

# 216
# 217
  • Мнения: 2 652
vivi_an и dendri, не ми е ясно как подписвате, като събирането на подписи приключи отдавна? В сайта на петицията просто няма такава възможност вече?

# 218
  • Мнения: 781
В нашата детска градина ни карат да подписваме декларации да им дават флорирано мляко  ooooh!, Само две майки сме несъгласните и уж нашите деца ще пият обикновено, но никак не съм сигурна какво ще им дават в крайна сметка Twisted Evil

# 219
  • София
  • Мнения: 4 904
Някой знае ли какво е развитието по въпроса? Дадена ли е петецията, има ли някакъв резултат?

# 220
  • София
  • Мнения: 34
Пуу, не можах да се включа.

Някой знае ли какво е развитието по въпроса? Дадена ли е петецията, има ли някакъв резултат?

# 221
  • Мнения: 594
Тази петиция и аз я подписах... Дано някой се вслуша в гласа на народа  Peace

# 222
аз закъснях май  но заставам редом

# 223
  • Мнения: 2 336
и аз съм от закъснялите  Tired

# 224
  • Мнения: 860
Определено съм против даването на флуор. Не само в питеината вода но и на децата в детските градини. Преди 2 сутрини в предаването "Здраве" по БНТ1 точно за това споменаха и от специалист беше отречено с доста сериозни доводи.

Подписвам се и аз дано найстина някои се светне за нашите искания.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт