Фотография - бокиране по Джеминариус, 21 епизод

  • 26 779
  • 580
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 084
Я пък аз да попитам откъде да си купя ролер нож, за да си режа снимките Simple Smile) с нестандартен размер Simple Smile) В кварталното фото нямат, в Офис 1 - също Sad(

# 16
  • Мнения: 1 052
Sage-предполагам гилотина ти трябва или аз нещо не разбирам.
Ако е така утре ще ти дам номер и уеб адрес на фирми, които предлагат.
Фрид с гилотина си е режел снимките едно време...
За Канон-изираните прашинки Фрид е казал да се чистят от хора, които знаят какво правят.
Зантекс много го хвалят, но и една моя приятелка е озадачена от поведението им.
Не си пипайте матриците, за обективите си има разтвори и специални парцалчета, които не оставят власинки.

Аз съм в застой, имам много идеи, ама нещо не ми се получават, имам творческа криза.

# 17
  • Мнения: 2 109
току що говорих с един от бушона.ком.
абе не аз ли съм куку или те падат от луната?!  newsm78 Попита ме колко мегапксела ми е апарата  #Crazy, за да ми определи цената !?!?!?  Shocked  70 лв, примерно ?!!? за 3 дни.

Axrax, при СЛР-тата увеличението зависи от обектива.
(и от кроп числото, но там по добре да няма увеличение Simple Smile ) фрида, фул фрейм защо а по-добри?
ако те мързи да пишеш, ще си почета, че сега ме мързи пък да търся . много съм  Sick и за  #2gunfire

фрида, освен това, супер е за кризата и идеите. в смисъл, ще минат някога. ако нямаше кризи...лошо... значи и идеи няма....

ам е прекрасна!!!

# 18
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Вие, 'дето имате идеи сте си супер Peace. Друго си е да си безидеен Mr. Green
(и аз се записах)
За прашинките чета с интерес, 'щото нали и аз си имам една, ама честно казано не ми е попречила досега - ФШ прави чудеса (брей пък и в рими го докарах) Mr. Green

Амбърке, хайде почвай пак да ни заливаш с диптихи, и ма мен ми липсват Crazy Портретчето е бибитка Heart Eyes

За обектиФчета - посъбрах малко парички от РД-то и се чудя за онзи 55-200, но един форумец от ФФ ме съветва да продам китовия и да си купя 18-135. За твърд с моторче нямам парички. Единствения (за който поне аз знам) 105/2,5 е колкото апарата ми плюс обектива (а и не събрах чак толкова парички вчера ooooh!). Сори, че пак ви връщам на темата с обективите, ама наистина съм отчаяна. Всеки ми вика да изкопча всичко от китовия и тогава да се терзая, ама аз мисля (или поне се надявам), че вече изкопчих всичко Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 983
Познайте кой е горд собственик на чисто нов Canon EOS 350D (Digital Rebel XT) с обектив ЕF 50мм 1:1.8 ІІ.  bowuu
Най-накрая пристигна  Hug Ура, ура, ура  Mr. Green Много съм щастлива Hug Обичам го  Heart Eyes Подозирам, че сме създадени един за друг  Crazy

Вечи, може да го добавиш в списъка - сложи го най-отпред  Mr. Green


# 20
  • Мнения: 2 957
Моби честито:)

# 21
  • Мнения: 1 084
Фрида, ами трябва да е нещо такова:
, но и гилотина ще ми свърши работа Simple Smile) Давай адреси Simple Smile))

Моби, честито! Ама много честито! Със здраве да си го ползваш и да правиш все по-прекрасни снимки!

# 22
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хехе, Моби, хайде да ти е честит. Усмихна ме мноооого поста ти Crazy Joy Хайде бързо почвай да щракаш и да показваш Peace
Да си го ползваш с много вдъхновение и удовлетворение Hug!

# 23
  • Мнения: 1 584
Попита ме колко мегапксела ми е апарата  #Crazy, за да ми определи цената !?!?!?  Shocked  70 лв, примерно ?!!? за 3 дни.


Добре, че не е смятал после колко пиксела има в тия мегапиксели, че току виж цената беше станала 70........0 лв Crazy  Joy

Моби, честито!

Аз преживявам емоционално бъдещата раздяла (този уикенд) с нашия апарат и не ми се снима нищо Cry

# 24
  • Мнения: 4 116
Моби, честито! Със здраве да си го ползваш!!!
 Много се опаратихме напоследък, дано и да се ообективим  Joy
Прахчето и на мен не ми пречи  особенно, с шопа оправям, или кропя, то е горе ,  ако беше по средата щях да се нервя повече.
70 лв за едно продухване не ми се дават. Той си е едва на 3 месеца апарата,не е толкова мръсна матрицата.
Чудно ми е защо неще да се чисти със самопочистването. Настроих го да се включва самопочистване при включване на апарата, и леко подрусва.... ама ефект никакъв.

# 25
  • Мнения: 1 052
Sage-ще ти дам, по принцип и Офис 1 имат. Аз като профан и на двете им викам гилотина.
За фул фрейм на кратко-колко по-голям е изходящият файл или носител на изображението, толкова по-качествено и детайлно, с възможност за  по-голямо форматен печат е.

Моби-честито!!!!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 2 109
теди, твоя колко мегапиксела е? може за теб повече да струва Joy

четох четох, явно зентекс е човека на ФФ и препоръчван в нета. утре ще ходя, че в сряда и аз да споделям радостта от обективите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

ММООООБББББИИИИИ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!! по-щатлива няма от теб! Хайде черпи ни по една кукличка Joy
най-хубави снимки да правиш!!!!

Муци, темата за обективите никога няма да отпадне.
майра, вие кога ще вимате 40Д?

# 27
  • Мнения: 1 584
Кали, януари някъде..чакаме да ни кажат кога ще идва човек насам и поръчваме веднага Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 983
Много ви благодаря за пожеланията Hug Да ви се връщат  Heart Eyes

Калинке, с удоволствие ще ви черпя с ангелчета, само да си седна на д-то и да ги направя Mr. Green
Лоис, ти ли питаше за патента  Laughing Какъв ти патент - не съм ги измислила аз, за съжаление. Преди 2-3 години намерих идеята в някакъв чужбински сайт и само ги видоизмених според макароните, които се предлагат на нашия пазар  Mr. Green На който му се занимава - да си ги прави на воля  Hug

# 29
  • Мнения: 2 109
ооо... моби.. отекоха наште ангелчета вече... с новия апарат знаеш ли кога точно ще намериш време за почерпки?! Няма да е скоро...
хайде снимай си наволя и със здраве... а продължавам да чета за чистене на матрици.

майра, чакаме заедно. обективи ще си взимате ли?

Общи условия

Активация на акаунт