Смениха ли Pampers визията?!

  • 2 373
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Последно купувах от Била. От новите. Не са никак удобни за слагане, особено, когато хлапето ти за две секунди не застава мирно. Но остави това. Досега само Памперс съм ползвала и винаги съм казвала колко съм доволна, но откакто мина на този вид дупето му е непрекъснато подсечено, а и се обрина. Не съм променяла хигиеничните навици, така че най-вероятно е от новите памперси. Утре ще го водя на лекар, та ще видим. Аз не съм първата майка, която се оплаква от обрив на децата си от новите пелени на Памперс.

# 16
  • Мнения: 135
Ле-ле мамчета и при нас е така.
От както започнах с новият вид на памперс направо съм в ужас.
Дупето на детето е постоянно на пъпки и като се изака винаги ми илиза навън и цапаме бодитата.
Чудех се дали не е от размера, защото уж номера е един и същ , а тези новите са по малки.
Направо незнам....Че купих и голям пакет без да подозирам каква изненада се крие в него.... smile3515
и аз сам така не сам променяла хигиенните навици и се чудех откакво ще е newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 928
Вчера, след ползване на първия Памперс от новите, резултата бе - кърваво червено дупе, с цепната кожичка и кръв  Shocked Веднага смених с Molfix и тази сутрин почти е преминала червенината. Сега се чудя какво да го правя този огромен пакет, не ми се рискува отново да го ползвам  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 36
И ние получихме обрив и доста се изтормозихме докато го оправим. Минахме на дайперс и съм много по-доволна.

# 19
  • Мнения: 1 800
Вие ме шашнахте  с тези обриви Shocked

Може ли линк към Памперс с  лосиона, да ги видя. Тук няма такива, Гугъл ме препраща към официалният им сайт, но там няма такива.

# 20
  • Мнения: 159
Преди 3-4 години Памперс отново бяха направили някакви "подобрения" на пеленките, та децата ми се събуждаха всяко сутрин мокри до ушите... Тогава ги смених с Молфикс и бях много доволна. Сега с буболинка отново не мога да си харесам пеленки - в началото беше с Памперс, купихме един пакет Молфикс, но бяха много твърди, опитах и с Хъджис, но не задържат добре влагата, сега отново май ще купя памперс, но вашите мнения малко ме стряскат  newsm78 Всички ли размери са с такъв лосион? Ние купуваме размер 3, и той ли е променен?

# 21
  • Мнения: 2 011
не знам за визията,но откакто сложиха този лосион дупето се обрина,а досега близо 5 месеца нямахме проблеми с тях.Отделно сутрин се будеше подгизнала и се принудих нощем да я сменям  ooooh! кошмар,тя се буди,мрънка... а след всяко акане гърбът й беше оцапан,както и между крачетата пропускаше  #Cussing out   смених ги с Либеро преди седмица,може да не са толкова шарени и меки,ама няма пропускане,нито денем,нито нощем,родих се с тях   Peace

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ужас  Crossing Arms
купих няколко бройки от новите, за да ги изпробвам и окончателно минах на молфикс  Outta Joint

# 23
  • Мнения: 230
Смениха я  - рекламата за новия вид (не за лосиона, а за формата, ластика и тн.) течеше преди месеци. Явно едва сега са се изчерпили старите количества. Не ги намирам за по-удобни, започна да се цапа като новороден. Отделно миризмата на този лосион ме кара все да го проверявам дали не е наакан. Слава богу не направи реакция към него.
Едиствено ластиците на кръста, които мен ужасно ме затрудняват, на него му помагат. Старият памперс все се смъкваше под корема и му притискаше коремчето, колкото и хлабаво да го слагах. Сега поне това ластиците обират.
Как мислите дали да не изпратим линк от темата на Памперс-бг. Може пък да променим нещо?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм сигурна,че P&G четат тук,но не е зле да им се изпрати и линк.За нашия Балкански полуостров както винаги нещата са недоизкусурени!И пелените,а да не почваме и тук темата за промоциите и игрите им...

# 25
  • Мнения: 3 157
в Хит имаше от старите(ние сме на 3-ка-88бр)преди седмица,сега вече не знам

# 26
  • Мнения: 1 465
Тук памперсите на Памперс още откакто купувахме за първи път са с по-различна визия. Такива с лосиона въобще не се продават. Например "Актив бейби" в БГ, тук е "Актив фит"  и останалите са по-различни. Както и материалът, от който са изработени, съответно и качеството.

# 27
  • Мнения: 1 322
В Кауфланд все още са си старите.

# 28
  • Мнения: 480
В Кауфланд все още са си старите.
  Peace
аз пък съм много по-доволна от новите с ластиците Peace , отначало и на мен ми беше терсене да ги слагам , но всичко  е въпрос на време и се свиква.

# 29
  • Мнения: 11 004
Досега не съм попадала на Pampers с ластици. От новите с Bath Fresh са, но само това им е различното. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт