До мамите правещи попара

  • 2 089
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
С чай от шипка.
Но се оказва, че моят бебо предпочита млечна попара /поне повече изяжда/ Wink, та това е едно от малкото места, в които слагам адаптирано мляко и заменям сухара понякога с бисквити,  бишкоти.

# 16
  • Мнения: 660
Аз слагам билков чай - обикновено липа, бъз и мащерка. Подслаждам го с мед. Но попара той прояде след година и два месеца.

# 17
  • Мнения: 864
Благодаря на всички за отговорите  Hug Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 857
Аз слагам чай на Хип

# 19
# 20
  • Мнения: 43
 аз заливам с вода,много рядко с липов чай-но бих прибавила редуването на кравето сирене с козе. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 506
Досега я правих единствено вода, тъй като и аз така я предпочитам, но ще опитам и с чай.

# 22
  • София
  • Мнения: 553
И аз от самото начало я правя с вода.

# 23
  • Мнения: 3 695
С вода. За чайовете не съм сигурна колко са подходящи за бебета.

# 24
  • Мнения: 96
А какви сухари използвате за попарите?

# 25
  • Мнения: 888
Моята малка не е очарована от попарите  Crossing Arms, но по принцип им правя попарата с чай от лайка  Peace

# 26
  • Мнения: 506
А какви сухари използвате за попарите?

Правя я със сухари Goldies.

# 27
  • Мнения: 1 089
А как правите попарата, колко чай и колко сухар (бишкоти, бисквити) , сирене и масло?

# 28
  • Мнения: 126
А аз слагам кърма, така си има естествена сладост. Пък и нали не е хубаво да се намалят млечните яденета до годинката. Може и да съм в грешка, но така и харесва.

# 29
правя попарата с чай (лично бран  Grinning )филия хляб препечена на тостер,половин чаена лъжичка масло,50-60 гр. краве сирене(което изкисвам предварително).Изяжда около 350г. и е доволна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт