Номинирайте за Златни малини.

  • 13 207
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност Лиска, Сопрано, Шанел
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване- Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин  Тополинка, Джането
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки Вемби, Мишон
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание  Ирония Ксения
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир- Джесмин, Серпентин
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка Шанел
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани Как'Сийка, Бу, Мю, Дона, Кифлата, Ивонска
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат Дона, Франзела Калина, Кейси
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери Кроасания, Мю


 
 

# 16
  • Мнения: 3 405
"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност - Djane
"Кратки езикови форми" - тити, обичам едноредовите й изречения
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин - Vembi
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание ! Ирония - Lennie forever
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир – кандидатките в конкурсите за грим в КМ
"И сам воинът е воин" - Кейси, винаги е на фронтовата линия. Да, и Кифлата, отцепи се от колектива.
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Kak’ Сийка, ivonska, Chanel и Liska
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери - Ксения

останалите свободни категории все още обмислям

# 17
  • Мнения: 516
Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност-  Сопрано
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване- Реза но и Татти
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин  Вемби
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки - Мишон
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания -  Ксения, Радостина, Лени
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата- Монда и Мишон, Шанел и Ягодка
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас - МГМ И Жозефина
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир- Дуци и Зори
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка - няма спор- Кифлата
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Как'Сийка, Шанел, Мю, Дона, Кифлата, Ивонска, Кейси
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат Блонди
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери Кроасания,Сопрано


 

# 18
  • Мнения: 1 224
Категориите:


"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност - Сопрано
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване  - Татти,винаги е кратък и ясен!
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин Май съм аз.. Все още помня как усойниците ме накацаха в Спамо-чата  Twisted Evil
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки -Комплексарката
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония - Лени
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата Знам,че има интрига около Шанелчето и Ягодка,за това ги пиша тях Simple Smile
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас - МГМ
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир - Зори
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка - Кифлата!
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Събрали сме се цял змиярник.. то да не са 1 и 2
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери - Мечо Пух.. Щом са 30 поста си новак и това е ! Нямаш право на глас ! Да живее ПУХ!

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моля метлата да си признае чия е, та да я номинирам за Метла-малинофоб.

ако е хубаво- признавам си, ако не- не, не съм аз  Grinning

# 20
  • Мнения: 677

"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност   Лиска
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване   Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин    Джане
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки    Мишон
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония   Лени
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата  
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас  
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир    
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка  Кейси, Дона, Кифлата, Лизбет
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани  Ивонска
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат  Аз, мноо ясно.
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери
Аз, мноо ясно.


# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
ако е хубаво- признавам си, ако не- не, не съм аз  Grinning

Това не е обикновен препарат срещу малини, това е Ерика!

# 22
  • Мнения: 14 490

"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност  Ксения
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин  Сладкото и соленото
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки ммм пак  Ксения (кефи ме тази жена)
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата  Мишон пиейчди
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас Де ваня
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир  Джесмин
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка  се моа
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани  ивонска
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат  Сопранов
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери  то това изкушение кого ли не е подминало ooooh!



Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 08:49 от Алегра

# 23
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност - Лиска
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване - Реза и Татти
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин Джане
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки - Ксения
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание Ирония - Лени
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата - новата комбинация Малена-Блонди
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас ДеВаня преди преследваше Бу из темите (о, ужас, закачих една от популярните какички!)
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир - Карчева, Джесмин, Буба
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка - Лизбет
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани - Ивонска
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат - Шанел напоследък много се активира и бие на изкуствено
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери - Как' Сийка, но и аз

# 24
  • Мнения: 7 112

"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност Лиска, Тони, Шанел, Дона, Кифлича, Кейси ...
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване Татти, Реза, Тити.  Grinning
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин  Всички новаци с изключение на Мария Лу. Все никой за нищо не ги разбира, горканите.
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки   
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особено големи количества знания - Внимание Ирония
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимно-симпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата  Мишон и Монда = ВОЛ   ritnik kiss
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир всички конкурснички в КМ.  
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка  Лени, Ксения ...
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани  Старите кучки.  
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат Дона, Лиска, Ламята - но малко пишат. Неизвинени отсъствия.  Naughty
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери  то това изкушение кого ли не е подминало ooooh!
 Мю-то - голяма шапкокроячка е.  Hug

# 25
  • Мнения: 3 405
Неразбралите - при мен, Вердад и Естер, в клуб "Червена шапчица"  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 759
Цитат
"Право, куме, та в очи" - Liska, xenia, за Вергилия с любов  Heart Eyes

"Кратки езикови форми" - Reza, Express

"Болезнена дефлорация" - vembi

"Изтрещяла леличка" - julliana, xenia, Борис

"Специалист по всичко" - Радостина, Тони Спорано, Монда, dembi

"Най-войнстваща злопаметност" - Монда

"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" -  

"Клуб Пинк" - djesmin, МГМ, Шушон

"И сам воинът е воин" - , Мама Кенга (ако позволите), Минзухар, Кейси, Лени, Маркрит, Panther, joro01

"Елегантни кобри" - Chanel

"Падаща звезда" -

"Оценчик" - Лиляна

                    Ще допълвам още...

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 19:12 от Четвъртото зад ъгъла

# 27
  • Мнения: 11 315
Алиса, Янита, много съм обидена. Каква второстепенна роля, моля? Аз играя третото храстче зад ъгъла. Издигате ме в очите на слепите hahaha

# 28
  • някъде
  • Мнения: 979
"Право, куме, та в очи" - опериран от деликатност-Лиска,Сийка
"Кратки езикови форми" - мързи ме да пиша, но имам много за казване-Реза
"Болезнена дефлорация" - за новак, приет по най-болезнения начин -Вемби
"Изтрещяла леличка" - свободна борба, всеки срещу всеки-
"Специалист по всичко" - за хората боравещи с особенно големи количества знания - Внимание  Ирония-Ксения
"Най-войнстваща злопаметност" - за взаимносимпатични форумки, които се преследват от тема в тема и си ръфат месата-
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" - фалшиво пеещ втори глас
"Клуб Пинк" - За красавиците, борещи се за световен мир
"И сам воинът е воин" - най-умирам да съм индивидуалистка
"Елегантни кобри" - за всички, чиято отрова е с аромат на Армани-Шанел
"Падаща звезда" - за всички стари потребители, на които са им свършили и хуморът, и търпението, и желанието, но не спират да пишат-
"Оценчик" - гледам на постове, диагностицирам характери

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 18:03 от zhekova

# 29
  • Мнения: 1 951
"Право, куме, та в очи" -  Лиска, Кейси, Тони, Дона, Мю
"Кратки езикови форми" -  Реза
"Болезнена дефлорация" -  Сладко и Солено, Джане
"Изтрещяла леличка" -
"Специалист по всичко" - Ксения
"Най-войнстваща злопаметност" - Монда и д-р Мишон
"Най-лоша изпълнителка на второстепенна роля" -
"Клуб Пинк" -
"И сам воинът е воин" - Кифлата
"Елегантни кобри" - Шанел, Ивонска, Кейси
"Падаща звезда" - Мамица
"Оценчик" - Тони Сопрано

Общи условия

Активация на акаунт