Детски клубове в София

  • 318 819
  • 1 629
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София
  • Мнения: 6 375
Има ли вече отзиви за "Барбарони" в Мл1?

Гита, къде по-точно се намира този клуб?

# 1 081
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Има ли вече отзиви за "Барбарони" в Мл1?

Гита, къде по-точно се намира този клуб?

Тук мисля, че е точно. В ниските бели блокчета зад 125СОУ.

# 1 082
Супер сте! Браво за идеята!:)

# 1 083
  • Мнения: 9 814
Има ли вече отзиви за "Барбарони" в Мл1?

Гита, къде по-точно се намира този клуб?

Тук мисля, че е точно. В ниските бели блокчета зад 125СОУ.

Определено е направено доста добре. Залата за игра е голяма и интересна.
Водих дъщеря си и доста й хареса, което ме учуди предвид възрастта й.
И да точно там се намира.

# 1 084
Не съм чела цялата тема, но искам да споделя хубавите си впчеатления от " Мики Маус" в Люлин 10.
Вчера празнувахме на малкия р.ден там. каките се занимаваха много добре с децата, имаше игри, правят им занимания. Изчакват за снимки с тортата...
Препоръчвам горещо клуба!
За 11 деца и 13 родители сметката ни беше 203 лв, без тортата.

Би ли казала какви бяха менютата и за възрастните и за децата?И на мен ми предстои парти на дъщеря ми през май месец.Миналата година бяхме в "Олелия" и ни хареса,ходих и до "Мики Маус"-Банишора,но не бях доволна от персонала,още при запитването за парти-не ми беше позволено да видя ценоразпис...казаха ми,че не им е позволено да го дават на клиенти!Направо изумях-как ще празнувам без да знам цените....?!Но щом ти си доволна,може и да размисля.... newsm78,ако ми отговориш,ще съм ти много благодарна   bouquet

# 1 085
Била съм в един в Орландовци. Доста обширен за децата и по малък, но много приятен за възрастните. Казва се Барби Балерина и работи отскоро. Чисто и топло местенце, в едната част има джунгла, а в другата обширна зала за игри. Цени и обслужване като навсякъде.

Къде точно се намира този клуб в Орландовци?Някакви координати?

# 1 086
  • София
  • Мнения: 39 922
Това намерих в нет-а

Адрес: Орландовци , ул. "Мара Бунева" N: 33
Отворено: 10:00-20:00 без почивен ден
Телефон: 0885000883

# 1 087
Това намерих в нет-а

Адрес: Орландовци , ул. "Мара Бунева" N: 33
Отворено: 10:00-20:00 без почивен ден
Телефон: 0885000883

  bouquet Mерси,мнооого!!

# 1 088
  • Мнения: 4 195
Данитка - благодаря за предложението за клуб Цар Лъв в Манастирски ливади (ул. Лъвски рид 14).
Моля и други мами, които имат лични впечатления от този клуб да ми пишат. Мисля да правя 2 партита там - едно само с "'набори" от форума (едногодишни хлапета) и второ с деца на различни възрасти (1-4 години).

Някакви съвети или препоръки за други клубове в района (Манастирски ливади - Бъкстон)? Предварително много благодаря, момичета!!!  bouquet
аз бях там на парти, преди една седмица.
Хубав клуб, много място, голяма зала ( доколкото знам ще има и долен етаж, нещо от рода на Форт Боайяр за деца, каките играха много с децата, нас ни обслужиха изключително добре, знам колко платиха родителите и смятам, че си заслужаваше, хареса ми Peace, препоръчвам го Peace

# 1 089
  • Мнения: 7 821
Отделих мненията за целодневното гледане и ги слях с http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320726.0

# 1 090
Здравейте ,мамчета,имам въпросче ,някой дали знае подобен детски клуб в Благоевград Simple Smile

# 1 091
  • Мнения: 937
започвам да се огреждам за клубове вече че малката през юни прави 3 год. има ли клубове с градина (надявам се да е топло и да може родителите поне да сме навън).
Благодаря ви предварително!

# 1 092
  • София
  • Мнения: 1 350
Някой знае ли дали в  Дианабад или в близост има детско клубче? Прочетох на 1-ва стр. но не откривам нищо. Ще съм благодарна ако някой знае нещо.

# 1 093
  • Мнения: 998
Мисля, че и в тази тема се споменаваше Арт-кафене Импресия. Днес отидохме там с приятелка и децата с идеята те да си порисуват, а ние да пием кафе и да си поговорим. Е, няма вече кафене. Има само ателие, доста скромно като размери. Децата оцветиха по една гипсова фигурка, което им отне почти 0 време и после моят малкият (4г.в.) подивя и имаше опастност да разруши инвентара, така че се наложи да излезем навън. Но баткото на 9г. добре се забавлява, направи си чаша с декупаж. Но явно идеята кафе+арт не е просъществувала за съжаление

# 1 094
  • Мнения: 7 640
започвам да се огреждам за клубове вече че малката през юни прави 3 год. има ли клубове с градина (надявам се да е топло и да може родителите поне да сме навън).
Благодаря ви предварително!

може ли да ги изнесем на отделен списък Praynig

Общи условия

Активация на акаунт