www.promod.fr- 16

  • 17 944
  • 502
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 095
http://www.promod.fr/ma-recherche/robe-boutonnee-en-toile-mastic … 3TB424403SA3.html

как мислите в 42 или 44 ще се вмъкна с моите размери бюст 100, талия 83, ханш 97, висока съм 159  newsm78

според мен 42, но ще ти се отваря в бюста Peace

# 466
  • Мнения: 4 215
С бюст 95 и същите размери влезнах в 38 Simple Smile - Така че 42.

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
благодаря ви, бях се засилила към 44  ooooh!
пък бюста като спрем да се кърмим надявам се да се прибере поне малко че направо ме побърква...

# 468
  • Мнения: 196
Stryper, ти същия модел рокля ли си си купила? Тази материя не се разтяга и както е вталена, ще стои много грозно ако ти е опъната в талията. Ако бях на твое място мисля че щях да си купя 44. Тя рокличката на долу се разкроява, какво те притеснява  Rolling Eyes.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 17:10 от Geni

# 469
  • Мнения: 196
Между другото 42-ри размер е свършил.

# 470
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
ох ми не занам кой размер нося, честно казано в който се вмъкна  ooooh! ама като ходя по магазините в 40-42 влизам. А за лятото имам желание да заслабна малко  Embarassed А 42 не е свършил аз тука показах единия цвят, в другия цвят има.

Забравих, пазарувам си от един магазин Кикимора който е зареден само със експортни облекла и там жената ми каза че съм за европейска номерация 38

# 471
  • Мнения: 196
Ако мислиш да отслабваш, вземи си 42. До лятото има време, тъкмо ще имаш и стимул  Grinning

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
ммммммм подстрекателкиииии  Hug Peace

# 473
  • Мнения: 196
Брей, да не би да са им били свършили другите размери  Laughing

# 474
# 475
  • София
  • Мнения: 1 476

то май и от първото няма номера, като за теб, само големи са останали... Rolling Eyes
а второто, още преди намалението, когато струваше 69.90 евро имаше останали само 42 и 44 и на 09.01. само 44 номер имаше....и аз много го исках него, ама уви...поръчах за майка ми 44номер, но да видим дали ще го изпратят или се е било изчерпало аз като поръчах.... Rolling Eyes

Това май си го беше порачвал някой, дали си заслужава? http://www.promod.fr/pulls/debardeur-chemisier-2-en-1-noir-R3220045001N21O32.html

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 19:13 от jijibiji

# 476
  • Мнения: 1 236
Моми4ета,много съм си ядосана #Cussing out,защо ги 4аках тези намаления,като от мантото дето си бях харесала,за един ден свършиха номерата!По-добре да си го бях взела преди намалението,няма зна4ение на какви пари,ама по-добре да го имам,а то сега какво стана.... CryМного съм нещастна,да ви кажа,ама наистина....Дали няма да добавят малко размери,а?Как мислите?Боже,колко съм нещастна...... Cry Cry Cry

# 477
  • Мнения: 9 095
уф аз сега видях че и от другото ми манто няма размери.... пак ще си ходя със старите палтета май ooooh! дано имам късмет и поне едно късметлийско е попаднало в моята торба ooooh!

от онова хубавото кожено яке ще има номера, защото има препратка да си въведете мейла ако има да ви пишат, с моя панталон беше така и го псунаха след месец, пишете мейлите!!!!

# 478
  • Мнения: 375
Здравче не се ядосвай - може и в европейския да пуснат някое и друго намаление  Wink

П.С. Теди, получи ли ми ЛС за смяната.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
dilandii, и на мен ми е много тъпо че толкова време го мислих това коженото яке /на което ми даде размери/, а то за 2часа свърши! После си харесах друго, а пък то и неговия номер свърши!
Уникален карък съм на тия намаления! Аз за последен път чакам намаления за нещо, което много ми е допаднало ... #Cussing out #2gunfire

И без това тази седмица нямам настроение за нищо и мислех да се разведря, а то... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт