ЛЮЛИНчетата засмени,под елхата наредени

  • 11 914
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 931
Благодаря ви за информацията за маршрутката 38, сега ще видя дали 32 ми върши работа.

# 16
  • Мнения: 83
Браво за темата-страхотна е  bouquet  bouquet  :bouquet:38-та я няма вече-два пъти висях в Овча купел да я чакам напразно и разбрах, че са я спрели. За календари и аз се интересувам-мисля към обяд да ходя до фотото при Търговския, че там могат да се пращат снимките през Интернет и после само си ги взимаш. Малките календарчета били по 1,50, ще питам за големи.
YOVANKA АКО НАИСТИНА ИМА ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ ДА СЕ ПРАЩАТ СНИМКИ В ФОТОТО ЗА КАЛЕНДАРИ МОЛЯ ТЕ ДА КАЖЕШ-МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 14 707
Току-що изпратих снимките-след 24 часа са готови и ги носят във фотото. Има календари еднолистни-2,90, но не бяха сигурни дали могат да се поръчат онлайн. Малки календарчета може, пише се в специалните изисквания при поръчката.
snimkitevi.com

# 18
  • Мнения: 1 209
леле, добре 4е казахте за маршрутка 38. с нея мислех да ида до стадион славия .
а има ли друга маршрутка- люлин - ов4а  newsm78купел

# 19
  • София
  • Мнения: 14 707
Само 111 до Горнобански и оттам трамвай или маршрутка 1 до Руски паметник и пак трамвай.

Опс-32-та не ви ли върши работа? Минава през пазара на Красно село.

# 20
  • Мнения: 1 209
не не става. жалко все пак 38 беше удобна.

ина4е най-бързо е с метрото и от К. Величков трамвай 11

# 21
  • Мнения: 344
Аз ще поддавам молба за ясла.Все още не съм ходила по яслите.Аз много искам да я вземат в Ябълката.Сестра ми там е била на гръдина и сме много доволни.Пък и ни е близо.До колкото знам по новия регламент за поддаване на декларации за яслите, това става на 4 Февруари.През Януари месец родителите имат време да се запознаят с условията на детските учебни заведения.Разбрах, че молбите ще се поддават по интернет, но въобще не ми е ясно как става това.Ако някой знае моля да ми обясни.

# 22
  • Мнения: 1 931
Който ще ходи към острова на съкровищата може да пътува с 32. Тръгва от колелото на 8- трамвай. Аз така ще пътувам с децата.

# 23
  • София
  • Мнения: 619
Какво ще има в Острова на Съкровищата? yovanka за календарите-къде са по 2.90лв. ?

# 24
  • София
  • Мнения: 14 707
Фотото на Търговския

# 25
  • Мнения: 1 931
Момичета, моят голям мъж днес навършва 3 годинки. Сутринта занесохме торта на градината и ще правят снимки ще видим как ще е . Вчера пък беше тържеството в градината и се прибра с подарък от Дядо Коледа. Тази седмица ни е изпълнена с емоции.
А за острова на съкровищата ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244978.0;all

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 13:34 от blagovesta

# 26
  • Мнения: 1 209
ЧЕСТИТО, ДА Е ЗДРАВ И ДА ВИ РАДВА! 


# 27
  • Мнения: 181
Честито да ви е жив и здрав!Може ли да ми дадете адреса на Островът, че не намерих в сайта им.

# 28
  • Мнения: 134
 newsm59 честит рожден ден , много здраве, щастие и безгрижно детство  bouquet

# 29
  • Мнения: 912
 newsm59  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!! newsm59
  bouquet ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ТЕБ, БЛАГОВЕСТА    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт