След раждане цикълът болезнен ли е

  • 2 539
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 440
Преди беше кошмарен!След раждането не го усещах.

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При мен след раждането не е болезнен, дори често ми се случва да не го усетя  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 7 474
При мен почти няма промяна

# 33
  • Мнения: 728
Не бих обсъждала цикъла си с мъж, хайде, няма нужда  Stop
Много ме съмнява, че те интересуват нашите болки и кръвотечения  Wink  Laughing
И аз така.
От няколко дни ти чета темите и оставам с впечатението,че ти ще раждаш.Очаквам скоро тема-"Вече родих" ooooh!
Защо нападате човека така?
Аз лично намирам интереса и съпричасността му към това което се случва за похвално. Не случайно в западните страни жената не казва: бременна съм, а бременни сме, защото състоянието и отговорността засяга и двамата родители.
И на 100% съм сигурна, че повечето жени биха се радвали на такава грижа и заинтересованост от мъжете си.

# 34
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

И на 100% съм сигурна, че повечето жени биха се радвали на такава грижа и заинтересованост от мъжете си.


Аз съм явно изключение. Не искам много да се интересува от цикъла ми  и другите чисто женски неща. Даже ми е лигаво някой мъж, като се превъзнася. А това "Бременни сме".... Sick...ми да иде той да ражда  Peace

# 35
  • Мнения: 1 155
Не, дори не усещам кога ми идва. Прави ми хубаво впечатление, че се интересуваш от неща, които  не са много интересни, за болшинството от мъжете.

# 36
  • Мнения: 493
Като че ли, откакто родих не е толкова обилен и болезнен...
И при мен е така!

# 37
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не. Даже не усещам , когато ми идва, което е малко лошо... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 029
И при мен стана така  Simple Smile ,след раждането спря да ме боли корема,а преди това беше просто ад...........  Sad


и при мен така Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен май няма голяма разлика. И преди и сега е болезнен в първия ден, но поносимо.

# 40
  • Мнения: 1 925
Преди да родя цикълът ми идваше с много силни болки, посиняване на ръцете, не можех да стана 2 дена от легото и траеше 7 дни  #Crazy Сега съм имала само 3 цикъла, но без болка и за 3 дни, дано и нататък да е така  Praynig

# 41
Преди да родя буквално се търкалях на земята от болки,но сега  всичко е ок Peace

# 42
  • Мнения: 5 026
При мен е еднакво болезнен.

# 43
  • Мнения: 102
Аз никога не съм имала болезнен цикъл.И преди и след двете раждания все така не го усещам Laughing.Но сега е редовен за разлика от преди

# 44
  • Мнения: 3 069
При всеки организъм е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт