След раждане цикълът болезнен ли е

  • 2 546
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Първия цикъл след като родих беше ужас.Силни болки и много обилен.След това всичко си е по-старому

# 16
  • Мнения: 1 008
При всеки е различно. Никога не съм имала болезнен цикъл. И преди, и след като родих, благодарение на тампоните, просто не ми прави впечатление дали съм в цикъл.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinking явно е различно при всеки

# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
При мене това правило не важи,и преди ме болеше и сега е същата работа.И аз тайничко се надявах да се случи чудо ,но явно при всеки е индивидуално!

# 19
  • Мнения: 2 131
Преди да забременея бях с адски болезнен цикъл. Като родих първите 2-3 месеца беше добре и аз се зарадвах, но...... после болките започнаха пак. Сега един месец пих противозачатъчни и от тях пак не ме боля.

# 20
  • Мнения: 1 409
Не бих обсъждала цикъла си с мъж, хайде, няма нужда  Stop
Много ме съмнява, че те интересуват нашите болки и кръвотечения  Wink  Laughing
И аз така.
От няколко дни ти чета темите и оставам с впечатението,че ти ще раждаш.Очаквам скоро тема-"Вече родих" ooooh!

# 21
  • Мнения: 5 393
При мен няма разлика в цикъла преди и след като родих.

# 22
  • Мнения: 266
И преди и сега цикълът ми е кошмар  #Cussing out
Майка ми все ме успокояваше, че след като родя нещата ще се пооправят, но за жалост нищо подобно не се случи  Sick

Много ми е интересно дали има значение начина на раждане  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Никога не съм имала особено болезнен цикъл, но след като родих ми стана пък съвсем безболезен, направо не усещам никакъв дискомфорт.

# 24
  • Мнения: 1 186
Преди да забременея,цикъла ми беше много болезнен през първия ден и леко болезнен през втория ден...а сега след раждането е търпимо болезнен и то само първите няколко часа от идването му- докато пия аулин,и след това повече нямам никакви болки до края на менструацията Peace...а относно за това за което говорихте отначалото на темата Whistling....мисля че е нормално един мъж да се интересува от състоянието на жена си Peace....моят мъж например още като ми идва цикъла и много се притеснява за мен защото вижда че ме боли и затова само като му кажа че съм с "гости от червен бряг" и сам ми разбърква аулина Grinning

# 25
  • Мнения: 1 062
Преди да родя - кошмар. След първото раждане - кошмар. След второто раждане- поносимо.

# 26
  • Мнения: 2 498
При мен няма промяна, от както се помня винаги ми е бил адски болезнен цикъла-2 раждания имам (нормално и секцио)....

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Като че ли, откакто родих не е толкова обилен и болезнен...

# 28
Винаги е бил болезнен, и преди и след!

# 29
  • Мнения: 520
И при мен няма промяна, абсолютно същия си е.

Общи условия

Активация на акаунт