~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 245
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
да се запиша и аз в новата
днес по слу4ай празника ,бяхме на гости на цялата рода,децата предиобед бяха сами на панаира
Принцеса-много си хубава
ДРУГАР4Е  добре 4е си ти да пускаш новите теми,а и добре ги оформяш
Иман сега ще погледна да видя за какво става въпрос

# 16
  • Мнения: 333
Принцеске , благодаря за снимките - ти си истинска Принцеса , пази се , голяма си хубавица пу , пу , пу да не ти е уроки ! Heart Eyes Hug
Когато една тема изпълни 15 стр. вкл. тя се затваря(заключва), а по-късно се архивира от модераторите .Ако потребителите желаят си пускат нова . Пише се в новата , но разговора си продължава . В старата няма да можеш да пишеш , т.к. модераторите ще я заключат съвсем скоро .

Мерси другарче!   Flowers Bouquet Разгледах снимките ви на всичките и виждам все хубави и лъчезарни жени с хубави семейства, а тези които имат деца с мн сладки дечица.  Heart Eyes Радвам се, че съм сред вас!  Hug
Тогава ще отговоря на постовете от старата тема тук.  bowuu

Пренцес,машалла    newsm51 newsm10  love001
Кувейтските мадами ряпа да ядат  hahaha
Хич не се притеснявай ,хабибито  не ще отървеш от него  Grinning

Мерси Свеар!   Kissing Heart Дано хабибито ми се вразуми и Аллах да му покаже правилното! Тези дни ни предстои среща с него инш Аллах и не съм забравила за това което поиска да предам.  Peace Hug   

А какви са тези сладки изкушения дето си ги сложила.... Laughing ммммммммм потекоха ми лигите...  Crazy hahaha

пустинна,  Hug супер мацка, кувейтеца има да бяга след  теб до гроб!  Blush такова хубаво моми4е изтърва ли се! Crazy при това влюбено, този някъде  по пътя си е загубил  късмета, да 4ака още и умува! Whistling

Марси благодаря ти за комплиментите.  smile3525
Трябва да ви срещна с него, че няма кой да му ги говори тези неща,  Laughing не че той не ги осъзнава. Не разбирам как може да се угоди на един мъж.
А в твоя албум имаш една снимка с една жена с червен шал, тя ли е свекито ти..  newsm78 А булката беше мн хубава.  Simple Smile


П.С. Сега се сетих за един от Хадисите. Пророка ни е казал, че човек на човека е огледало! Та искам да кажа, че вие сте с хубави души и за това ме виждате такава...т.е. отразяваме се!  Hug newsm51

# 17
  • Мнения: 800
брей брей, много празници, много нещо. всички спят. пускам снимка на "съкровищата ми" newsm48.
Марси, как мислиш, коя е по-зла, твойта или мойта  Laughing

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 10:39 от tahmine

# 18
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета , нека подкрепим нашата Mamma  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245995.0  -  нека повече хора гласуваме за нея , тя го заслужава !

# 19
  • Мнения: 927
Добро утро, красавици   bouquet
Пепи, аз гласувах отдавна  Grinning, а ти не спиш ли бе, жена?  Hug  Hug
Заповядайте на сутришното кафе с мляко Grinning
     
           

# 20
  • Мнения: 468
Хай, момичета. И аз да се разпиша. Айде още една хубава картинка за настроение:



Нека в нея всеки открие това, което би му създало най-празничното насторение.

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Добро утро и от мен!
Весе, мерси за кафенцето - наистина ми трябва тази сутрин!

П.С. Сега се сетих за един от Хадисите. Пророка ни е казал, че човек на човека е огледало! Та искам да кажа, че вие сте с хубави души и за това ме виждате такава...т.е. отразяваме се!  Hug newsm51

Принцеса, това е много красиво казано - много ми хареса наистина.

Амал, тази картина подозирам е на Томас Кинкейд - наистина е много уютно някак си и коледно.

Ние днес ще обиколим коледния базар в операта в Бургас да видим дали ще намерим някой подарък за родителите ми  newsm78 Я дайте малко идейки за подаръци, че нищо не ми идва на акъла.  Thinking

Поздрави и лек ден на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 800
Добро утро, момичета-кокичета. Дргарче, много си ранобудна, аз сега се излюпих  Twisted Evil
Тарикмам, от подаръци нищо не разбирам Embarassed
амал , картината е приказна.
АЗ от сутринта съм зла, цяла нощ не спах от зор и нетърпение да кача една снимка в албума newsm48

# 23
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кате, видях ти усойниците  hahaha, ама те много миловидно изглеждат ...  Whistling,



Ето тука един линк за още от неговите картини да ви се напълнят очите. Аз съм му голяма почитателка.
http://images.search.yahoo.com/search/images?p=thomas+kinkade&am … =mss&ei=UTF-8

# 24
  • Мнения: 800
леле, само на мен ли не са миловидни Embarassed Е, малката изглежда невинна още, има какво да се учи от каките си, жалко че голямата я няма, тя ми пълни душата отвсякъде Laughing кви размазани снимки прави с апарат за 700 Rolling Eyes
сега разбрах защо си му почитателка. Не съм сигурна дали няма и гоблени по тези картини
айде, всички качвайте се в файтона

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 10:56 от tahmine

# 25
  • Мнения: 468
tarik mom, чудесни са. Аз харесвам такова изкуство, не супер абстракнтото и предпочитам пейзажи пред картини на хора.

tahmine, изглеждат си нормално според мен.  newsm78

# 26
  • Мнения: 800
 Crossing Arms

е, все пак са в празнично настроение. Ама ако имат среща с мен и ще изкарат метлите newsm48

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро! бррр хладни4ко нещо,но май щ? се постопли, дотогава съм до пе4ката!
кате, хахаха, така си изглеждат добре, бягай виж мойта, даже  на празник е зле! тоз 4овек не може да си свие мускулите за усмивка! #Crazyама не си спала  Mr. Green, горката тя!пак снимай може да има промяна при нова среща! Thinkingнякой каза, 4е 4овек е огледало на другите, ами да, аз имам една мисъл за свекитата, ако тя е добра с мене  това й е най-добрата реклама за пред света, ина4е минава в канала като вси4ки зли свекита по презумция! Naughtyаз й поддържам имиджа ина4е,но тя а! е казала нещо лошо (освен, 4е отказвам полеки4ка да целувам всеки),а е излъгала!остави я, да бълва, ти дръж мом4ето на добро и уютно въженце и той ще си стои при тебе!мъжете уж не бягат от рахат и разнообразие! newsm78

"Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с приятелите, които мразиш"тази мисъл на едно дете  ми хареса! Thinkingтарик мам как изкарахте аида?

# 28
  • Мнения: 800
Марси, не мога бе душа хич ме няма по хитринките. Щом някой ми е на мушката...само си е виновен. Обичам войните newsm48 обаче там като се има предвид численото превъзходство, май съм обречена....ама това не ме отказва, до последна капка кръв ще отстоявам себе си Twisted Evil Те започнаха войната,няма да им се давам да танцуват на мене, я  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 800
Днес е Игнажден...според народните вярвания, от човекът който пръв влезе днес в къщата  (добър, лош, беден богат, весел, нмръщен) се гадае каква ще е годината.  Нас ни "полази" братовчед на Ахмед, който е вечно намръщен  и стотинка няма в джоба си Sick Ах, каква година ни чака ooooh!
А вас кой ви полази пръв днес, дано сте имали повече късмет Hug

Аз цял ден въртя пералната, дори и чистите дрехи пера, щото се оказа, че съм развила аларгия към предишната прах за пране Thinking

Общи условия

Активация на акаунт