~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 254
  • 288
  •   2
Отговори
# 30
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Катеееееее , ще му умориш от хумор Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Той колко прилича на майка си хихихихихи ..... , ако толкова не я понасяш , него как го търпиш ....
А когато никой не дойде , като какво се брои - бедност или богатство  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 31
  • Мнения: 800
Катеееееее , ще му умориш от хумор Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Той колко прилича на майка си хихихихихи ..... , ако толкова не я понасяш , него как го търпиш ....
А когато никой не дойде , като какво се брои - бедност или богатство  Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Другарчеееее, те всички си приличат, като видиш един все едно си видял цялата махала  Laughing  Нали мама и татко са първи братовчеди, и бяба и дядо, и прабаба и прадядо..... та ако аз се появя ще им разваля генофонда  с мойте свежи гени  Twisted Evil хи хи
 Ако никой не дойде не знам  newsm78 по-добре, отколкото да е мизерно

# 32
  • Мнения: 720
, те всички си приличат, като видиш един все едно си видял цялата махала  Laughing  Нали мама и татко са първи братовчеди, и бяба и дядо, и прабаба и прадядо..... та ако аз се появя ще им разваля генофонда  с мойте свежи гени  Twisted Evil хи хи



...искаш да кажеш че освен майка му и баща му ,първи братовчеди са и баба му и дядо му и прабаба и прададо му....?   newsm78

# 33
  • Мнения: 3 804
KATE не лоши мацките,но нямат база за сравнение с теб Heart Eyes,ще се пръснат от завист,ако отидеш там
ДРУГАР4Е аз отдавна гласувах
останалите как е празника при вас
АМАЛ4Е ,не ме псувай #Cussing out,когато имам пове4е време ще ти напиша пълен от4ет

# 34
  • Мнения: 800
Хариет, бабата и дядото не са първи, ама пак са рода....
еее, Деска,, изчерви ме, абе то няма за какво да ми завиждат. А, там около теб няма ли някое ергенче Twisted Evil Средната учи в Дамаск английска филология, а дай да я срещнем с някой момък, пък дано й излезне късмета , а и да освободя малко място, че тесничко ще ми е в тях  Laughing  Предлагам 2 камили зестра, ти намери мераклии  Laughing  Малката засега ще я задържа,сладка изглежда и миловидна, пък и да има на кой да си изкарвам отрицателната енергия и натрупана агресия hahaha

# 35
  • Мнения: 3 804
еее, Деска,[/b], изчерви ме, абе то няма за какво да ми завиждат. А, там около теб няма ли някое ергенче Twisted Evil Средната учи в Дамаск английска филология, а дай да я срещнем с някой момък, пък дано й излезне късмета , а и да освободя малко място, че тесничко ще ми е в тях  Laughing  Предлагам 2 камили зестра, ти намери мераклии  Laughing 
щом е за теб Кате ще се постарая Sunglasses,ако тя самата не се уреди baby_neutral

# 36
  • Мнения: 800
ауууу, като ни чуят майката и братчето какви пъклени планове замисляме..тц тц newsm48  Ама дали ще й е кеф на майката и за дъщерите й да говорят такива неща, като тя за мен, не знам  Confused
Отивам да си нагледам гъбената супичка, да не загори Laughing, че както съм се размечтала, току виж й извряла водата
Пук и утре ще трябва да се появя и на работа.... тежък ден ме чака....
  bouquet

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 23:48 от tahmine

# 37
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!  Hug
Сега се прибрах от баба и дядо...събрахме се цялото семейство, та едва сега успях да седна и да попиша малко. Simple Smile

Амал от къде ги изкара тези картини...пленена съм. Не бях чувала преди за този художник. Картините са повече от страхотни. Много са романтични и изглеждат приказни. Не мога да им се нагледам...  Heart Eyes Сега разглеждам и другите му картини ... даже си изтеглих една и си я сложих на десктопа. Действат ми успокояващо докато ги гледам. Мерси много! Simple Smile

Кате, видях усойниците. Малката наистина не изглежда толкова злобна, ама свекървата...хммм  Laughing Twisted Evil Напомни ми на моята баба от село ..и тя е с такъв поглед и не питай каква е ...  Twisted Evil
Дано като се видите някой ден да се махнат всички предразсъдъци и да те приемат.  Hug
Между другото твоя много си приличат с майка си..голяма прилика наистина.

А къде са другите?  newsm78
И Лили я няма отдавна....  newsm78

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 00:56 от desert princess

# 38
  • Мнения: 927
Аз май станах дежурна по кафето и закуската Laughing Пепи ще ме отмени през ваканцията  Wink

               
                       



Лек и слънчев ден на всички  Heart Eyes

# 39
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте и от мен!  Party

Това, че първите братовчеди могат да се женят в арабския свят не мога да го вързприема до ден днешен. Много ми е странно и някак си неправилно - но за тях е напълно нормално.  newsm78

Веси, много апетитни закуски раздаваш  feeding

Лек и успешен ден на всички  1swing

# 40
  • Мнения: 468
Здравейте и от мен, момичета.
По темата за браковете - държа да уточня, за да не остават четящите ни потребители с грешно впечатление, че женитбата между роднини не е задължително да става навсякъде. Същото го има и между евреите както знаем. Но това не значи, че всички го правят.
Веси, какъв е тоя сандвич, направо огладнях.
dtti, най-милостиво ще те изчакам да разкажеш някоя забавна случка на дядо и Даянка.
Дезъртке, и аз вчера си свалих на десктопа, а на скрийнсейвър си сложих останалите картини да ми се зареждат една след друга. Браво на тоз човечец.

Айде да пратим малко сняг на дечицата на мамите, дето си го нямат:



Зима по старобългарски.

# 41
  • Мнения: 1 655
Zдравейте и от мен!
Лили ето снимка на Сами!
Ами той не се спира да го снимам и като види фотото иска той да се прави на специалист и така го изтърва че лошо ми става вече!Та това е от телефона снимка!
Весе мерси за кафенцата!
Аз влизам от време на време че нещо съм голяма къщовница напоследък!
Днес ще правя меденки като мечета като ги направя ще сложа снимчица да видите!
Дано сами им се радва аз като малка винаги съм ги обичала и по нова година мама правеше чудни вкусотийки!
Честито на всички които са имали празници!
ИЗвинявам се че така не влизам често но просто време не ми остава да седна, и ако седна сами веднага иска да гледа кранове и багери-бамти!! JoyИли кранове-Khan, е едно такова много английско происношение!
не иска да говори това дете, като папагал повтарям и показвам и само срички казва!Но съм спокойна че аз съм проговорила на 3 и после не са можели да ми затворят устата! hahaha
лек ден!  bouquet

# 42
  • Мнения: 32
Здравейте, сладурки от Арабията!
Чета,чета и викам, я и аз да се разпиша... Grinning Много му се радвам на зимния старобългарски пейзаж, хей тук сняг има само в Ски пистата и изкуствен на всичкото отгоре. Направо ми стана романтично И онзи немски художник си го бива, явно и двамата сме едни такива романтици по душа, та ми пасна на душевността.
Големи сладури са ви дечицата да са ви живи и здрави Wink И аз ще взема да публикувам снимка на мойта Мона - само да набарам някоя че в копма ми май нищо подходящо не се навърта в момента, нали е нов.
Хайде ма салама до скоро
 

# 43
  • Мнения: 800
Здравейте и от мен Simple Smile
Um_Sami , целувки за твойто медено мече  Party
Тарикмам, и аз не го разбирам това с братовчедите, някак си ми е извратено,ама моя е много горд, предупредила съм го само да не казва пред майка ми Embarassed И дано Аллах ни даде здрави деца, че много ме е страх....
Днес водих момчето до работата ми, там един колега го нападна, той е много смешен,живял е в Ливан и се има за голям мухабарат, едър такъв и със един силен глас като почна:" Абе, виж какво момиче ти даваме, трябва със злато да я облечеш, къде в Сирия ще намериш такава жена, хем умна, хем хубава, хем добра, от работа в къщи се прибира. Вашите арабулки на нищо не приличат, прости и развлечени. А вашите какво искат от нея,не ги ли е срам, толкова години сте заедно, а не се интересуват от нея,я ги доведи при мене, те трябва да идват да се молят на майка й да ви я даде. А там къде ще живеете, с какво ще я храниш, баща ти колко земя има, а ти кога ще почнеш да работиш. В очите ме гледай, ей! Внимавай как се държиш с момичето, че ще ти избяга накрая. Двама сина имам, ще я глътна като топъл хляб....."  на такъв разпит го подложи, а на мен от една страна ми е смешно, от друга неудобно. А момчето така #Crazy Баба ми направо пасти да яде.... Обаче не познах, като мислех, че после ще ми мрънка. Вика "много готин колега имаш, как си казва всичко направо" Peace
И ходихме до центъра, че исках да си купя кожухче, ама така са надули цените, не ги ли е срам, някакави проскубани,широки, одърпани пък искат 1000лв  Cry Развалиха ми коледното настроение
svetla_zh  Hug   bouquet

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 17:18 от tahmine

# 44
  • Мнения: 590
Интересна случка, tahmine .Колко сме различни хората, имате висок праг на търпимост и двамата  Simple Smile .
Аз не понасям такъв тип отношение, ако ми се беше случило подобно нещо разговорът щеше да приключи още със започването "Абе, виж какво ...  ".Този начин на "разговор " ме влудява .Не бих позволила някой да се държи по този начин с мъжът ми, ако той няма уста да му отговори, то аз няма да замълча Stop.Да го унижава по този начин и да му държи сметка за личният му живот, а на всичко отгоре да го обижда . ooooh!.Хубаво е , че го гледате от друг ъгъл случаят  Peace .Не позволявам такова отношение дори и на най- близките си хора.
Хората сме различни, да .

svetla_zh  , добре дошла при нас   bouquet.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 18:10 от Манел

Общи условия

Активация на акаунт