Кръвосмешение

  • 23 261
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Искам да попитам ако имам деца от 2 братовчед  бащитина линя.Дали има някъв риск те да се раждат с недъзи,като аз следователно ще и  бъда 3 братовчетка.Той е на бащта ми 2 братовчет а аз един ден на неговите деца 3,но ако има деца междо нас ooooh!
 

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 01:36 от Blagovesta Angelova

# 1
  • Мнения: 3 784
Не разбрах на кого ще си трета братовчедка, но ако имаш предвид децата, по-скоро ще си им леля.

# 2
  • Мнения: 0
не той е 2 братовчет на баща ми.следователно аз с неговите бадещи деца 3

# 3
  • Мнения: 11 567
Да живее любовта!

# 4
  • Мнения: 3 784
Ако темата не е пързалка, гинекологът ти би могъл да ти даде по-точен отговор от нас.

# 5
  • Мнения: 0
срам ме но щте го попитам Blush

# 6
  • Мнения: 419
не той е 2 братовчет на баща ми.следователно аз с неговите бадещи деца 3
Ако родиш неговите деца ще си им майка, но щом държиш, може и братовчедка да бъдеш  Naughty

# 7
  • Мнения: 4 892
не той е 2 братовчет на баща ми.следователно аз с неговите бадещи деца 3
Ако родиш неговите деца ще си им майка, но щом държиш, може и братовчедка да бъдеш  Naughty

Е, какво пречи да е и двете едновременно. То така си се пада. Мъжът ще е татко и четвърти братовчед.

"На мен брат се пада, на жената внуче, пустата ни рода хептен се усуче". Мъъъхъ.

Какво чудо стана с мене и с баща ми,
преди три години умира майка ми,
татко вдовец стана, аз като сираче
и в наща къща тругна друго яче.

Двамата с татко станахме бекяри,
няма кой да пере, кой чорба да свари
и ме принудиха в близката родичка
аз да се оженя за една вдовичка.

Моята вдовичка щом ми тя доведе,
що е то да знае да тъче и преде,
дъщеря красива, стройна като мене,
двадесет годишна, само за женене.

Това чудо стана по грешка на баща ми,
тайно се залюбил той с дъщеря ми,
не мина се и време и тя му пристана
и така на мене тате зет ми стана.

Не мина се и време, роди им се детенце
и това детенце и то род си има,
мене брат се пада на баща ми внуче
и родата наша почна да се суче.

Сега татко има седем дечурлига,
моята вдовичка роди две и стига,
мойте са им лели, те пък са ми братя
и си объркахме с татко ни родата.

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 07:57 от NinoTino

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Интересен казус-трябва дълго да се размишлява!! Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 958
не е за гинеколог работата, а за генетични изследвания.  Peace

# 10
  • Мнения: 315
Имах съученичка, чиито родители бяха първи братовчеди. Единственият ѝ 'недъг', който имаше - много умна. От първи клас до последния курс в Софийския университет завърши с отличие  Mr. Green. Нито е била зубрачка, нито родителите ѝ я натискаха да учи, но на нея ѝ се отдаваше с лекота.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 268
Имах съученичка, чиито родители бяха първи братовчеди. Единственият ѝ 'недъг', който имаше - много умна. От първи клас до последния курс в Софийския университет завърши с отличие  Mr. Green. Нито е била зубрачка, нито родителите ѝ я натискаха да учи, но на нея ѝ се отдаваше с лекота.

Дай Боже всекиму такива недъзи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз се пообърках от описанието, ама ако все пак правилно съм схванала, мисля, като Танцуваща с вълци - майка ще им бъдеш. Не ми е ясно как ще си братовчед на собствените си деца  Rolling Eyes

# 12
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Както онзи австриец, изнасилил дъщеря си и й направил 6 деца - той се пада едновременно баща и дядо.

# 13
  • Мнения: 12 664
Имаше един филм с едни много страшни същества - бяха произлезли от такова чифтосване с цел да не се разреди синята кръв.

# 14
  • Мнения: 4 841
Нямам представа дали ще имат недъзи, но със сигурност ще имат проблеми с неграмотността, след като майка им-братовчедка една дума не може да напише без грешка  Peace
И именно защото грешките са твърде много и крайно нелогични, си вадя два извода - или са преднамерени, и това е "петъчната тема" на скучаещия офисен планктон, или момичето е ромка, където раждането на деца от близки роднини не е никаква рядкост - просто да се огледа наоколо си за подобни случаи и да прецени сама.

Общи условия

Активация на акаунт