Кръвосмешение

  • 23 270
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 221
Искам да попитам ако имам деца от 2 братовчед  бащитина линя.Дали има някъв риск те да се раждат с недъзи,като аз следователно ще и  бъда 3 братовчетка.Той е на бащта ми 2 братовчет а аз един ден на неговите деца 3,но ако има деца междо нас ooooh!
 

Такива отношения не се водят кръвосмешение, защото са роднинство по пряка линия над шеста степен (поправете ме ако греша). Ако мъжа беше първи братовчед на баща ти щеше да е кръвосмешение. А за уврежданията няма смисъл да се терзаеш, векове наред благородниците са се женили само за свои роднини и то първи братовчеди и други по такава пряка и близка линия.

# 31
  • Мнения: 24 467
Братчедите са си роднини по съребрена, независимо от коя степен.

Стихотворението на първа страница е много поучително.
Трябва да го включат в часовете по... Биология и здравно образование.

Благовеста, той ли е баткото или баща ти?
Какво "3" не разбрах- три деца ли планираш или той има вече толкова?
Най- важно е, обаче, кой кво ще наследи...

# 32
  • София
  • Мнения: 12 221
Братчедите са си роднини по съребрена, независимо от коя степен.


Мерси, ще се редактирам. Честно казано, винаги ми е било трудно да се ориентирам в закона с тези степени, веднъж Богиня ги беше обяснила тук и май почти съм схванала обяснението. Wink Laughing

# 33
  • Мнения: 24 467
Братчедите са си роднини по съребрена, независимо от коя степен.


Мерси, ще се редактирам. Честно казано, винаги ми е било трудно да се ориентирам в закона с тези степени, веднъж Богиня ги беше обяснила тук и май почти съм схванала обяснението. Wink Laughing

Като стигнете до наследяването- пиши!  Peace До тогава- все тая. 

# 34
  • Мнения: 227
Аз не разбрах - той като втори братовчед на баща й, не й ли се пада чичо newsm78 А пък неговите деца трябва да са й трети братовчеди, но понеже тя ще е женена за него и децата ще са общи, то тя ще им бъде майка-леля, а те на нея трети брадочведи-деца Crazy Crazy Crazy
Поправете ме ако греша, но мисля че се изразих достатъчно ясно Laughing

# 35
  • Мнения: 3 634
Явно са се свършили привлекателните чужди мъже щом се налага да се оглеждаме в собственото си родословно дърво. Но пък подобно привличане би могло да има своето антропологично обяснение. 

# 36
  • Мнения: 6 365
Ама така парите и имотите остават в рода...

# 37
  • София
  • Мнения: 12 221
Ама така парите и имотите остават в рода...
И ако е прието съпруга/съпругата да са от една и съща класа, каста, социална група, ниво на титли и тн, след няколко поколение всички неизбежно си стават роднини. Вижте Сакса, който е братовчед с всички краски особи в Европа, както и те помежду си.

# 38
  • Мнения: 6 365
Като разгледах, повечето чисти породи кучета и коне се постигат именно със стесняване на генофонда чрез близки по родство индивиди. Така че може да си от сой, може да имаш много интересни черти, ако си плод на няколко поколения женени брат'чеди.

Ако няма генетични рецесивни болести, може и нищо лошо да не стане.

И вижте европейските крале- като от калъп излизат. Така де, нали са благородници, не може да изглеждат еди-как си, трябва стил да има и за тази цел да се създаде порода. Точно както благородните коне и булдози с родословие, това става само с братовчески сватби. Гот е!

Направо се чувствам като улична котка пред таквиз чистопородни.

# 39
  • Мнения: 4 841
Като разгледах, повечето чисти породи кучета и коне ...

Там е много важно и правилото за НЕпроникване на НЕпородисти екземпляри, тъй като всеки веднъж проникнал екземпляр оставя следи на клетъчно ниво и може да замърси породата, дори и оплождането да стане години след нерегламентирания контакт  Peace Което донякъде дава обяснение за онази нелепа реклама преди години "Къде сбъркахме?"

# 40
  • Мнения: 3 634
Направо се чувствам като улична котка пред таквиз чистопородни.

Недей. Чистокръвните обичайно са грозни.

Най-атрактивните човеци стават след много преселения и пълна генетична каша.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 221
Направо се чувствам като улична котка пред таквиз чистопородни.

Недей. Чистокръвните обичайно са грозни.

Най-атрактивните човеци стават след много преселения и пълна генетична каша.
Факт, чистокръвните са с преекспонирани типични за рода черти, а при смесените гени винаги има шанс детето да вземе най- красивите черти на всеки от двамата родители. И другият вариант съществува, но да останем положителни.

# 42
  • Мнения: 3 447
Направо се чувствам като улична котка пред таквиз чистопородни.

Недей. Чистокръвните обичайно са грозни.

Да, сравнението с конете и булдозите е уместно и в този смисъл.

# 43
  • Мнения: 3 784
И другият вариант съществува, но да останем положителни.

"Какво е красиво, на мен се е метнало, ама какво е инатливо, като баща си."  Mr. Green

Явно са се свършили привлекателните чужди мъже щом се налага да се оглеждаме в собственото си родословно дърво. Но пък подобно привличане би могло да има своето антропологично обяснение. 

Има. Генетично сексуално привличане му се казва.

И, като си говорим за гени,
не е за гинеколог работата, а за генетични изследвания.  Peace
, тези не се ли правеха при установена бременност? А тук въпросът е с превантивен характер.

Имаше един филм с едни много страшни същества - бяха произлезли от такова чифтосване с цел да не се разреди синята кръв.

Хемоглобин с Рой ДюпюиHeart Eyes

Като разгледах, повечето чисти породи кучета и коне ...

Там е много важно и правилото за НЕпроникване на НЕпородисти екземпляри, тъй като всеки веднъж проникнал екземпляр оставя следи на клетъчно ниво и може да замърси породата, дори и оплождането да стане години след нерегламентирания контакт  Peace Което донякъде дава обяснение за онази нелепа реклама преди години "Къде сбъркахме?"

Нямаше ли една култова форумска тема, в която се засегна въпроса, че всеки, който е проникнал ... гол... е оставил неизтриваеми днк-следи от себе си, които потенциално могат да се прехвърлят на бъдещето потомство. Много смътно си я спомням, но беше с добър отзвук.  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 17 985

И, като си говорим за гени,
не е за гинеколог работата, а за генетични изследвания.  Peace
, тези не се ли правеха при установена бременност? А тук въпросът е с превантивен характер.


Не, прави се и без бременност. Дори може да се окаже, че не са роднини. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт