~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 250
  • 288
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 800
Веси, ми то лошото е, че ще се наложи някога да сме там. Ама момчето е оптимист, че щели да се променят с времето. Да се надяваме,че  и аз ще се променя и ще стана по-кротка Hug

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 00:18 от tahmine

# 61
  • Мнения: 927
Доброе утро друзя и салям алейкум!!
Тафаддали :

                   

# 62
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добро утро момичета !
В трескава шетня съм .
Младите пристигат в ранния следобед .
Татко има рожден ден .
Почерпете се за негово здраве !
Денят ми ще е натоварен със събития !
Щастлив и усмихнат ден и на вас !

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 10:49 от Другарче

# 63
  • Мнения: 800
4естит ти рожденик ,Вили!
на Самоков е супер,сняг и слънце  Laughing
3 дни ще по4ивам от компа ( ако успея) и ще открия ски-сеэона  Sunglasses
Поэдрави!

# 64
  • Мнения: 1 727
Добро утро  Hug "арабки"

Вили, Честит Рожден ден на баща ти! Да е жив и здрав още дълги години.

Весе, мерси за почерпката   bouquet

Много хубави пейзажи сте пуснали, аз обичам ей така да го гледам снега на картинка  Twisted Evil иначе хич не ми понася, дай ми слънце и топлинка на мен.

Добри дошли на Светла и Шенай!

Готвите ли се за Бъдни Вечер и Коледа, който ще празнува разбира се...

Ажда, красавица си, хич не бери грижа за твойто момче, такава мома изпуска ли се Wink

# 65
  • Мнения: 168
Да знаете вчера в свекър ми и свекърва ми каква забава падна, бяхме да им целуваме ръка и да им искаме прошка и после така се самозабравихме...

# 66
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте момичета!

Другарче, да е жив и здрав баща ти и още много рожденни дни да празнувате заедно!   bouquet

Весе, и баща ми е направил от тези календарчета със снимчиците - та и ние си имаме календарче с Тарик, ама различен  Joy хе хе

Ние ще празнуваме Бъдни вечер в Ямбол при бабини, лелини и братовчедките ми.  Heart Eyes Уалид само разглежда подаръците под елхата и се опитва да познае какво е опаковано в пакетите  hahaha Хи хи - неговата майка пък най-много хареса Коледа, защото предните пъти получи много подаръци, та сега като отидем на 28ми в Мароко искала да правим Коледа и там.  Joy

Айде да бягам, че мъничето ще си разбие кошарата. Вашите калпазанковци скубят ли? Това човече направо без коса ме остави? Cry

Лек ден на всички  Hug

# 67
  • Мнения: 168
Моите дъщери ме деряха като бяха малки, ама вече са моми за женене

# 68
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
едно куку от нас, линда е болна, децата бяха болни, сега останалата партида са болни(племенниците ми в бг),явно и краят на годината ми е такъв като на4алото! ние не празнуваме изобщо, моят има напъни ,едно уиски е подсигурил, но не знам от другар4ета дали ще до4ака новата година, много са на клона като пиенето е блеш, бг запаси ги уредиха за аида!имаме и гости от тунис, и другите няма да пропуснат да навестят агнето ни, хахаха!  Laughingаз първите 2 г се напъвах да им покажа традициите, те и досега не ядат бг  кухня, само тунизийска, така,4е дотам с бг коледа!не умеят да се веселят, дори на аида, не знаят какво да правят с празника!
4ух се с дидонка за аида ,праща поздрави, още 4акат нета, уж, вси4ко било уредено!
даниелка не съм я 4увала, 4акам смс за бебето как е  и анализите!
4естити ви празници на рожденици и именници! ако има такива!
кажете на една достъпна марината за агнешко, да не го варя дълго време и да стане крехко? ало, кулинарките!ако пък има някой рецепта за пълнена плешкаили бут4е да ми пусне, и с каква гарнитура да е? уф, нещо давам заето напоследък, 4акам си лятото явно да ми размрази мозъка! Mr. Green

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 13:29 от marsy

# 69
  • Мнения: 168
Вчера дъщеря ми се "надруса" с хелий

# 70
  • Мнения: 333
Мархаба момичета!  Hug Как сте днес?

Някой каза, че ни е завиждал на снега...аз пък ви завиждам, че сте на топличко...слънце има...не сте навлечени...по-оживено е сигурно навън. А тук...студено и пусто..точно каквото е в душата ми...  Tired Ох, май ме обвзе пак депресията.  ooooh!

МЛН, мерси за комплимента  Blush и ти си много симпатична и дечицата ти са мн сладки, а дъщеричката ти (по-голямата) е твое копие. Голяма сладурана е, мааш'Аллах!  Heart Eyes

Другарче да е жив и здрав баща ти и пожелавам мн дълги години щастлив живот.   bouquet

АниСим мерси  Hug, а с хабибито вече нямам нерви да се нервя..щом не ме иска....а той беше този, който от години наред ми говореше, че искал да се оженим и това му е била мечтата, но той предпочете Кувейт пред мен....  #Cussing out

Марси дано в най-скоро време Линдичка да оздравее. Явно има някакъв вирус. То през зимата е така!

Светала и Шенай, добре дошли!  Flutter

Шенай, хелийя не е ли вреден. От него май се променяше гласа на човека, ако не се лъжа???  newsm78

Поздравче за всички с новата песничк на Елиса, много ми харесват песничките й! Мн са романтични...напомнят ми за хабибито   Blush Cry
http://youtube.com/watch?v=fADPYuUMOMU


# 71
  • Мнения: 927
Пепи, честит ти рожденник и приятно прекарване с гостите  Heart Eyes
Кати, весело посрещане на празниците и откриване на ски пистите  Laughing
Принсес, не се ядосвай за грешките на друг. Няма смисъл..Гледай си живота и мисли за собственото си бъдеще.. Ти си слънцето на твоя живот, а не някой друг  Wink И Милето е права - много хубава си и момчето ти само губи от раздялата. newsm47
Ани, къде се беше изгубила? 
Тони, цунки на адаша и приятно изкарване с близките  Hug. И ние имаме много роднини в Бургас и Ямбол - да не се окажем родственици  newsm53

# 72
  • Мнения: 333
Принсес, не се ядосвай за грешките на друг. Няма смисъл..Гледай си живота и мисли за собственото си бъдеще.. Ти си слънцето на твоя живот, а не някой друг  Wink И Милето е права - много хубава си и момчето ти само губи от раздялата. newsm47

Иман, много си права в това, което казваш, но защо така трябваше да стане. Но ще преодолея с времето всичко..хората са казали, че времето лекува...ама ах тези спомени  ooooh!

Защо е толкова пусто тук тази вечер?  newsm78

# 73
  • Мнения: 168
Да, точно, става ти тънък гласа

# 74
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Аз съм тук, момичета  Whistling
Ако ви се бърбори за нещо - давайте....

Ние изчипкахме малкия принц и сега блажено си сънува отатъка, а пък ние се чудим какво да правим та висим по интернета.  ooooh!

Шенай, защо така кратко го даваш? Разкажи ни нещо повече за себе си - каква е връзката ти с арабския свят?

Общи условия

Активация на акаунт