Отговори
# 240
  • Мнения: 2 775
Че тя почти свърши бе Мирка .

# 241
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Айде,аз отивам да гледам "Коледата на Денис белята". Чао за сега! Hug
де я дават бе newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


 hahaha hahaha hahaha

# 242
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Аз ви казвам Лека нощ Hug Hug Hug
 до утре Hug Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 441

Аз да почерпя,от вчера имаме още 1 мъж в рода  Hug Първата братовчедка на моя мъж вчера стана мама.Бебето е момченце,тежи 3.800 и е 53см.И двамата са добре.Много съм щастлива  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 201
Браво, на 13-та страница сме вече, Танче, май наистина трябва да започнеш да тъкмиш картинките за нова тема  Simple Smile . И честито за малкото мъжле в рода!
Аз чак сега приспах малкия и май ще го последвам. Много е кисел, че му никнат горните кучешки зъби.
Лека нощ!

# 245
  • Мнения: 3 219
Честито бебенце, да им е живо и здраво, голям юнак да стане /като му гледам мерките..../

# 246
  • Мнения: 2 775
Лека ви нощ  newsm07
titania честито ви бебче    ylinfant да ви е здраво ,не много плачливо и много да радва мама и тате.
За братовчетка ти

Радост голяма
Да е за татко и мама!
Голям да порастне!
Красив той, нека да бъде!

Няка цял свят го знае,
На пет земи да живее.
Да е на всички в сърцата,
Но на една във душата.

 

На свeта стана чудо.
О, щастие той роди се!
Нека радост ви носи
И усмивки раздава.
Съдбата с  детенце дари Ви
Бъдете вечно щастливи!

И както трима сте вече,
Любов искри във очите.
За него нека да пием
И за успехите бъдни.
Бъдете всички щастливи
И него с братче дарете.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 23:03 от polly

# 247
  • Мнения: 256
Здравейте как сте. Днес ходих да взема резултата от носния секрет на Антон и се указа че е с гнойна ангина изписаха ни инжекций капки за нос за впръскване в гърлото абе аптека мога да отворя.Но утре ще ходим до болницата да му сложат абокат че тези инжекций болят мноооого newsm45 нашият тати му ги бие.Предложиха ми да влезем в болница нооо като чуя за болница изтръпвам smile3511Мия днес те видях срещу Санитата аз тъкмо ходих за лекарствата smile3525Майчинството днес ми го преведаха с заплатата  90%  предполагам че трябва и вие даима те нали ни ги дава НОЙ #2gunfire

# 248
# 249
  • Мнения: 2 775
Мерцедес  Joy големи сладури са и двамата.Само баткото да не прочете  ooooh! ,че са малко чувствителни на тази тема  Whistling .

# 250
  • Мнения: 256
Танче да ви е жив и здрав новия член на фамилията ви                                                                                                                                     Мерцедес мнооого са ти сладки сладурчетата пу-пу

# 251
  • Мнения: 292
Момичета аз отивам да спинкам,че утре съм на изпит.
Стискайте ми палци.  bouquet

# 252
  • Мнения: 2 775
Стискаме ,ама за да не ни се изкривят пръстите на ръце и крака дай час поне   smile3534
Ще го вземеш ти ,знаем си ний  smile3521
Уф не ви казах лека нощ  newsm46

# 253
  • Мнения: 500
Че тя почти свърши бе Мирка .
От къде разбра бе ,Поли?Аз я гледах на ДВД-то... Laughing
Танче,да ви е жив и здрав най-новия член на рода!  bouquet
Буболино,много са сладки! Joy
Айде и аз ще лягам вече.
Пуфи,стискаме! Peace

# 254
  • Мнения: 491
Хоп, и аз съм тук. Тъкмо се завърнах от фирменото парти.  bigdance2 Там срещнах tangeo - казах и за срещата, тя не знаеше, но каза, че ще дойде в неделя с дъщеричката си, така че бройте и тях.

Мерцедес, ама големи сладури имаш, пу да не им е уроки!

Общи условия

Активация на акаунт