Ето моята любима питка, покажете и вашите

  • 318 828
  • 485
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 106
Благодаря за рецептата.Колко време печеш и на каква температура?Сага правя болярската питка,до момента изглежда добре,остават още 10 мин.печене.

# 361
  • Мнения: 106
Болярската питка стана страхотна.На мен ми отне 2,30 часа.Благадаря на всички за хубавите рецепти.

# 362
  • Мнения: 818
Преди два дни станах кума и трябваше да правя пита.Пьрвата е  пробна,втората е за освещаване.



А тази занесох на сватбата:



Искаше ми се да е с две пиленца отгоре като пьрвата,но добре че реших да ги пека отделно,защото се напукаха и нямаха добьр вид,та затова и не ги сложих.
И трите са по рецептата на Морена.

# 363
  • Мнения: 1 283
Последните ми две питки: едната е от готовите силиконови форми - слънчоглед/благодаря на joop за изпращането/, а другата ме мързеше да мисля и я оформих на топчета  Party


# 364
  • у дома
  • Мнения: 1 581
днес направих "Короната на готвачката", страхотна е! Благодаря за рецептата  Hug  bouquet

# 365
  • Мнения: 1 283
blueeye® браво, много ми харесва! Точно днес аз пък правих версия на твоя чийзкейк в чаша  Peace

# 366
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Точно днес аз пък правих версия на твоя чийзкейк в чаша  Peace

 Mr. Green   bouquet

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 972
записвам се, че ни предстои прощъпулник и ще черпя идеи от вас  Hug

# 368
  • София
  • Мнения: 5 724
Здравейте!
Не успях да погледна всички питки но от това което видях мога да кажа само:Красота!  bouquet
Искам да ви помоля да ми дадете една рецепта за сладка питка за прощъпулник която да не е много трудна Rolling Eyesникога не съм месила Blushа утре ще се наложи! Hug

# 369
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Здравейте!
Не успях да погледна всички питки но от това което видях мога да кажа само:Красота!  bouquet
Искам да ви помоля да ми дадете една рецепта за сладка питка за прощъпулник която да не е много трудна Rolling Eyesникога не съм месила Blushа утре ще се наложи! Hug

Всяка една рецепта, която видиш тук става за питка за прощъпулник, а ако искаш да е сладка просто увеличаваш захарта  Mr. Green

# 370
  • Мнения: 1 283
Здравейте!
Не успях да погледна всички питки но от това което видях мога да кажа само:Красота!  bouquet
Искам да ви помоля да ми дадете една рецепта за сладка питка за прощъпулник която да не е много трудна Rolling Eyesникога не съм месила Blushа утре ще се наложи! Hug
Направих тази питка за прощъпулник на една моя приятелка, останаха много очаровани. Всички, които бяха на събирането си записаха рецептата, с голямото желание да я направят. Съжалявам, че нямам снимка на моята, но тук е описано много подробно Peace
http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=meal&id=3800

# 371
  • София
  • Мнения: 5 724
Коя е тя?

# 372
  • София
  • Мнения: 5 724
А отвори се   bouquet Hug

# 373
  • Мнения: 175
Ако не е късно виж тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174988.0 Това беше първата питка, която съм правила и беше много сполучлива и вкусна. Успех!

# 374
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дойде ред да омеся питка за прощъпулника и на втория ми син. Стана разкошна - една педя дебела и пухкава, пухкава...толкова, че малкия седна до нея, захапа я и си хапна сладко-сладко hahaha. Чак след време успяхме да го накараме да си избере нещо.

Ето снимков материал - цък за по-големи:







Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 15:00 от mari_eta

Общи условия

Активация на акаунт