Ето моята любима питка, покажете и вашите

  • 318 808
  • 485
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 113
Mari_eta, страхотна питка! И честит първокласник! Да ти е жив и здрав и да ти носи само 6-ци!

# 451
  • Мнения: 1 906
Отлага се за утре вечер гостуването.
Как мислите, дали ще мога да направя болярската? Много пухкава ми изглежда, а другите дето сте ми ги написали не ги намирам  Embarassed
Искам да питам също, питка от около 1 кг брашно в тава, с какъв диаметър е най-добре да се пече  Blush ? Много отдавна правих някаква питка, която втаса много добре, но тавата беше голяма и тя остана такава една сплескана  Crossing Arms .
Извинявайте за въпросите, но искам да се представя по най-добрия начин  Flutter

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 19:56 от Incognito

# 452
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Incognito, Болярската е много лесна и съм сигурна, че ще се справиш  Peace

пекла съм я в различни тави, но ТАЗИ е най-сполучливия размер, който имам - 26см диаметър  Peace виж и следващите снимки, за да добиеш представа  Peace

# 453
  • Мнения: 1 906
blueeye, благодаря ти  Hug  .
Отивам да меся питката - стискайте палци, а после ще се отчета (ако има с какво де  Embarassed).

# 454
  • Мнения: 7 418
Incognito, Болярската е много лесна и съм сигурна, че ще се справиш  Peace

пекла съм я в различни тави, но ТАЗИ е най-сполучливия размер, който имам - 26см диаметър  Peace виж и следващите снимки, за да добиеш представа  Peace

  Диаметър на дъното ли? Rolling Eyes

# 455
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Incognito, Болярската е много лесна и съм сигурна, че ще се справиш  Peace

пекла съм я в различни тави, но ТАЗИ е най-сполучливия размер, който имам - 26см диаметър  Peace виж и следващите снимки, за да добиеш представа  Peace

  Диаметър на дъното ли? Rolling Eyes

да  Peace

# 456
  • Мнения: 57
Да се отчета с питката, която направих за посрещането на първокласниците - големият ми син днес за пръв път пристъпи училищния праг:


mari_eta, не мога да се стърпя. Браво!!!! Питата ти е направо шедьовър, сигурна съм, че и на вкус е била превъзходна. Да ти е жив и здрав ученика!!!

# 457
  • Варна
  • Мнения: 480
Момичета -страхотни сте,поздравления за красивите питки!!!
Браво!!!

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Срам не срам ви пускам снимка на питата за кръщенето на малкия днес (който е и именник).
Работата хич не ми спореше, а за капак за малко да я изгоря заради малкия. Но.... каквато-такава  Simple Smile

# 459
  • Мнения: 765
Няма срам, страхотна е.
Той подносът прави цвета на питката по-тъмен.
Много ефектна.
Да ти е жив и здрав и много да слуша от тук насетне.

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
evak, много ти благодаря. Тя в действителност е по-светла от това което е на снимката, но в нас е ужасно тъмно и облаците допринасят, та не можах да я снимам по-добре.
Но щом ти казваш че е страхотна, направо вирвам нослето нагоре  Hug

# 461
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днешната питка / прияде му се на баткото и мама нали е изпълнителна - меси Crazy/:




mari_eta, не мога да се стърпя. Браво!!!! Питата ти е направо шедьовър, сигурна съм, че и на вкус е била превъзходна. Да ти е жив и здрав ученика!!!

Благодаря Blush!

Пепи, страхотна е питката Peace! Да ти е живо и здраво момчето  bouquet!

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 17:42 от mari_eta

# 462
  • Мнения: 1 122
_Пепи_ и питката като тортата е страхотна!  bouquet

# 463
  • Мнения: 1 906
Нямам много време, затова първо искам да ви благодаря  Hug  Hug  Hug Питката стана страхотна. Благодаря ви. Без вашите безценни съвети нямаше да се справя. Да си призная тъй като ВИНАГИ променям по нещо , та и този път така стана  Embarassed . Като имам време ще споделя.
Когато сваля снимките задължително ще се отчета.
Още веднъж - Благодаря   bouquet
mari_eta, разкошна питка  Peace . Аз такава едва ли ще мога да направя  Blush

# 464
  • Мнения: 7 418
Incognito, Болярската е много лесна и съм сигурна, че ще се справиш  Peace

пекла съм я в различни тави, но ТАЗИ е най-сполучливия размер, който имам - 26см диаметър  Peace виж и следващите снимки, за да добиеш представа  Peace

  Диаметър на дъното ли? Rolling Eyes

да  Peace
    Мерси! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт