Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 282
  • 324
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 854
Сега ще си поиграя и разуча,отново ти благодаря   bouquet

# 271
  • Мнения: 2 099
dilmi много добре си се справила, радвам се че линка ви е бил от полза.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър ден! Ето още нещо за запълване на темата Grinning

# 273
  • Мнения: 2 099
Румка страхотно е, много ми харесва.  bouquet

# 274
  • Мнения: 168
Някой знае ли какво да направя ? Какъвто и инструмент да взема на работното поле се превръща във плюсче. Например ако взема кофата не става кофа а  +              Иначе пак мога да си я ползвам но явно нещо съм натиснала и сега незнам как да го оправя.

# 275
  • Мнения: 2 099
Ето и моите 2 нови рамки от скрап. Има им нещо, но не мога да разбера какво. newsm78




Florina според мен проблема ти е от софтуера на клавиатурата и при мен понякога се случва. Най-добре си рестартирай компютъра. Peace

# 276
  • София
  • Мнения: 7 242
Това мъчих досега. Довечера ще се въздържа, за да мога да се наспя най-после Grinning

http://lexi1974.multiply.com/photos/photo/147/1

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 17:44 от Лекси

# 277
  • Мнения: 804
Мимивал,аз не виждам нещо,което да ме дразни или да не им е в ред.
Много ми харесват и двете.
***********
Лекси,извинявай,че за такова нещо ще ти кажа,но много ме дразни.
Едва ли името на детето е Теодра,нали?
Иначе всичко ми харесва.
Аз,може би, бих сложила надписа върху етикетчето в горния ляв ъгъл.
***********
А сега само да кача и моето произведение и ще чакам да ме "разпънете"

# 278
  • Мнения: 377
Някой знае ли какво да направя ? Какъвто и инструмент да взема на работното поле се превръща във плюсче. Например ако взема кофата не става кофа а  +              Иначе пак мога да си я ползвам но явно нещо съм натиснала и сега незнам как да го оправя.
Florina, изключи си Caps Losk-а. Така се получава,когато клавиатурата е настроена да пише с главни букви Wink

# 279
  • Мнения: 804
Такааааа,ето го и моя "резил".Цъкнете на картинката, за да стане по-голяма!

# 280
  • Мнения: 2 818
Лекси, рамката много ми харесва, особено цветовете и цветята, които са само очерания... Само не ми харесва шрифта на надписа... или по скоро че е завъртян... или пък че е бял... не мога да преценя какво точно  Thinking Като цяло е много хубава!

Медовинка, "чрд,тате" не се връзва особено с това синьо. И ако с някой по-завъртян шрифт повече ще се връзва на рамките.

# 281
  • Мнения: 11 607
Момичета, отчаях се от себе си! Пробвах урока на Ани с излизането от снимка...и нищо не ми се получи....Вината не е в обясненията......Гледам другите са се справили...Да не се посочвам кой е виновника Embarassed!

Разчитам - нова година - нова муза!

# 282
  • София
  • Мнения: 7 242
Медовинка, Maktub, мерси  bouquet Определено стана по-добре, а за името Embarassed
Извинявам се, че не коментирам, но всичко ми харесва и нямам забележки Grinning:



# 283
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Запис, като най-най-начинаеща, че каквото съм правила - отдавна е било, не помня. Скоро няма да кача мои неща, че първо трябва да изчета доста от линковете на първа страница да не ви лазя и аз по нервите. Догодина! Най-рано  Laughing

# 284
  • Мнения: 804
Поправката.Какво ще кажете?


Момичета,имам питане.
Нещо съм направила на програмата и сега не мога да записвам файловете в джипег формат. ooooh!
Дали можете да ми кажете има ли опция да се коригира това на вече инсталирана програма? Thinking
Тези снимки са .png

Общи условия

Активация на акаунт