Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 253
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 400
dilmi , единственно снимката не ми харесва- твърде омазана ми е. Опитай да я оправиш Peace

# 31
  • Мнения: 1 531
не само първо календар,ами и първи фотошоп творби изобщо  Blush аз затова го ценя,че е с много любов,а от към изкуство,знам че е поносим сигурно,но в никакъв случай перфектен Crazy  затова съм ви благодарна на цялостните коментари,че е готин - знам,че няма смисъл от градивна критика,щото почнете ли, колко ли страници ще бъдат изписани  Laughing за цялостните фонове на страниците исках,но не можеах да намеря достатъчно качествени с голяма резолюция - аз го правя А3  Peace и много търсене и нерви изхабих и си викам накрая оставям едноцветни и цветовете да имат някаква връзка със сезона  Crazy  да викажа най-любима ми е втората час и особено май месец  Heart Eyes макар и не как се получи снимката под щъркела  ooooh! а като снимки май най-добре си паснаха тези на юни под щъркела - някак си фона на снимките се върза с фона отзад  Sunglasses  не че се коментирам сама де,ами споделям кефа си  Flutter
междувременно сестра ми имаше рождвен ден на 14ти (тя е в чикаго) и направих картичка от мира  Heart Eyes супер супер се изкефи  Heart Eyesа сега наред с календара за прабабидядовците правя картички с мира  Heart Eyes и те много ще се изненадат
Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 1 456
Момичета благодаря!

ПОКАНА е изписано на английски защото семейството не са българи
и са английско говорящи. Всички гости са също английско говорящи. Mr. Green
Опитах с балони и подаръци, но изглеждаше твърде детско и майката не го хареса.
От другата тема, момичетата ме посъветваха също да сменя фона, но те си го харесаха така. Sad
Хора различни!

Лекси- на мен мидопада първия вариант!

Тед - дядо коледа изглежда странно!

# 33
  • Мнения: 1 531
като питах за принирсне имах предвид за А3 - плс помагайте Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
ninochka, до нас /кв. Ив Вазов/ принтират, но А4. После могат да го увеличат с копиране на А3, но се губи качеството. наистина друго място не знам.
Мерси за съвметите за картичката  bouquet
dilmi , много е хубава. само смени снимката.

Луд умора не знае. Голяма краста било  Confused Набързо пак нацвъках нещо.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 16:50 от Лекси

# 35
  • Мнения: 2 336
с леки корекции Laughing

и

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета много добре сте се справили, харесват ми творенията ви, а и гледам, че и време ви е останало.
 Hug
Благодаря за новата тема  bouquet
Реших и аз да не се деля от екипа. Ето моя опит за застаряване на снимка, за което благодаря на Ани и нейните уроци Hug
казвайте какво да редактирам, че отстрани се вижда най-добре  Peace

# 37
  • Мнения: 63
Привет на всички творящи в тази тема
За пръв път се включвам и си признавам че не съм ви прочела задълбочено,но реших да сътворя нещо за празнично на моя син и просто искам да го споделя с вас за да ми кажете къде бъркам и на какво да наблегна.Започвам да ви чета усилено и се надявам за именния ден на детето да съм вече по-добра в творбите си.
Ето и това което сътворих снощи с малкото подръчни средства които имам свалени

# 38
  • Мнения: 458
Да се запиша и аз ,още нищо не съм сътворила ,ама дано скоро покажа Peace

# 39
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Само се разписвам, да ви следя.

Цоци, благодарско за темата!  bouquet

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Записвам се,че много бързам да направя календара,а нещо нямам време.

# 41
  • Мнения: 2 270
Pepin-браво браво и пак браво-просто е страхотно-пълно с настроение и перфектно изработено
Румка-разчувства ме с това стихче.Много нежна рамка с една забележка-шевовете трябва нещо да съединяват ,а при теб долния шев просто е сложен
ted_ -виждам голям напредък в рамките ти.Ако последната рамка я направиш 13-18см,сложиш дядо коледата отдолу и леко го слееш с фона и ако изрежеш от самата снимка-прозореца/или каквото и да е там/което се вижда и набива на очи -ще стане една доста добра и оригинална рамка
Лекси разкошотия-напомня ми стила на Сейдж.Много нежна и великолепна рамка.Браво Hug  bouquet
dilmi-другите са ти казали за снимката и аз се съгласявам.Може да я пооправиш като отидеш на левъл и мръднеш двата крайни плъзгача малко навътре.Дублирай.После върви на блюр-гаушън блюр-задай 6-7.Режим на смесване софт лайт и намали прозрачността.Обедини слоевете.След това върви на шарп -unsharp mask-90-5-20.Дано стане по добра снимката

# 42
  • Мнения: 63
Благодаря ти Ани!Видях на страницата ти много интересни и лесно обяснени уроци и започвам да ги чета.Обещавам скоро да се запиша с нови неща, да следя нещата които разисквате и да работя съвместно с вас.

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 7 242
Млечко, страхотна е Hug Ама защо я пускаш тук. Освен да ти кажем, че и ние искаме да правим такива, друго май няма какво Mr. Green
ani69, мерси много  bouquet както винаги не забравяш никой Hug Определено е повлияна от Сейдж, но разбира се е на светлинни години от нейните произведения. Много я харесвам /Сейдж/ Grinning. Пак я коригирах /сигурно 10-ти вариант качвам/
Прави ми впечетление, че голяма част от пишештите тук, вечи си имат собствен стил, а аз май само се лутам Tired
Pepin, много ми харесва - закачлива и весела Grinning надявам се да присъстваш по-често Grinning

Общи условия

Активация на акаунт