Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 257
  • 324
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Млечко, страхотна е Hug Ама защо я пускаш тук. Освен да ти кажем, че и ние искаме да правим такива, друго май няма какво Mr. Green

Еми нали тук е училището и контролните, та и аз съм на изпит пред учителките. Пък и вие да си кажете мнението.  Laughing

Огромни благодарности на Еми и Ани   bouquet  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 7 242
Коя е Еми Embarassed Вейдър ли?
А аз си мислех, че и ти си от даскалиците Wink

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 17:09 от Лекси

# 47
  • Мнения: 1 531
ani69, мерси много  bouquet както винаги не забравяш никой Hug
ааа мен ме забрави  Wink Cry  Laughing ама то е предполагам,щото си даде коментари и точни насоки за първата (третата) част на календара ми  bouquet

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Коя е Еми Embarassed Вейдър ли?
А аз си мислех, че и ти си от даскалиците Wink
Еми Джейм е ника.
Аз  - даскалица  Joy Не ме разсмивай, моля те! Това, че си казвам мнението и виждането  по нещата, не значи, че знам повече от вас, тука пишещите  Peace

# 49
  • Мнения: 3 971
Момичета кажете си мнението ,това ще е глава на календар



http://dvv1.multiply.com/photos/hi-res/2/41?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F2%2F41

# 50
  • София
  • Мнения: 7 242
Харесва ми много Grinning

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 618
И  на мен. Браво! Hug

# 52
  • Мнения: 804
Запис и от мен в новата тема.
И за да не е празнодумство,показвам ви календара,който направих за братовчедка ми.



Нови правила имаме.И в съответствие с тях,коментирам.
DVV, много ми допада.Честно.Просто не виждам нещо,за което да се хвана и да кажа,че не ми харесва.
Млечко, много ми харесва.Поздравявам те. Има само едно нещо,което малко ме дразни. Не може ли горното цвете да се вижда малко повече. Самия оранжев цвят ми се губи малко.Ако може да слезе леко надолу и надясно би било чудесно. Но това си е мое мнение.

Искам да ви помоля да кажете коментарите си за моето състаряване,което Мама Цоци е сложила в първия си пост.

# 53
  • Мнения: 2 336
DVV много ми харесва рамката, а били дала елемента слънчицето с облаците страхотно е Praynig

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
DVV, страхотна рамка! Много ми харесва. Толкова е истински детска  Hug
А за на mle4ko снимката - нямам думи   bouquet

Една есенна от мен, че то вече зима стана  Wink


http://mihaela2008.multiply.com/photos/hi-res/1/12?xurl=%2Fphoto … %2Fphoto%2F1%2F12

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 20:55 от ханна

# 55
  • Мнения: 63
Момичета има един малко тъпичък въпрос откъде си взимате елементите с които закрепяте рязни нещица по рамките -имам впредвид кламерите копченцата,габърчетата и тем подобно харесват ми но незнам къде да ги търся.Благодаря ви предварително .

# 56
  • София
  • Мнения: 7 242
Почти всичко взимаме от тук Grinning: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229485.0
Има в повечето албумчета на момичетата, има и в почти всички скрапове. На мен ми е много по-удобно да си свалям скрапове - това са комплекти от пасващи си фонове, елементи, картинки и "кламерите копченцата,габърчетата и тем подобно". За съжаление отнема много време, но пък има големи красотии Grinning

# 57
  • Мнения: 2 122
Петя, аз в момента тегля от тук 

# 58
  • Мнения: 2 035
Леле мацки какви неща правите вече  Shocked Просто са прекрасни са, браво на вас!   bouquet
Аз две седмици не съм се занимавала изобщо, просто ме е грабнала коледната вълна да украсявам в къщи и съм загърбила всичко останало  Embarassed

# 59
  • Мнения: 63
Миме, Лекси мерси за насоките-аз продължавам да творя на коледна тема тази вечер,че не ми остава много време.
Момичета страхотни календари сте сътворили за Новата година.Надявам се и аз скоро да се похваля с такъв.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 22:13 от Pepin

Общи условия

Активация на акаунт