"(мини) йоркширски териер"!?

  • 265 165
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 37
Благодаря на всички за милите думи  Hug
vishenka  на нас ни беше лесно ,защото Деси е на 7 и знае че жените са неразположени един път в месеца,просто и обесних че при Лифи ще е два пъти в годината ,не съм и обеснявала какво е "разгонване" точно ,малко малка ми идва за да си говорим на тази тема  Embarassed

# 691
  • Мнения: 1
Моята Влада на 6, ама аз още не и обяснила какво е това месечен Embarassed...за това доста трудно обяснявах защо Ники толково модерна и ходи по прашки

# 692
  • Мнения: 0
Влизам с новини за Лифи.В петък и биха инжекция и до пет дена ако не се затвори *** ще е кастрира спешно.звъннях във всички по-известни клиники мнението е еднакво навсякъде.Аз съм виновна,защото при не спиране на кръвоточение понвече от нормалното трябваще по-бэрзо да взема мерки,защото кучето може да получи анемия / от постоянната загуба на крев и възпаление на яйчниците /.
В нашия случай явно имаме генетичен проблем и няма да се избегне кастрация.
Хора моля ви не купувайте кучета от ферми.Не се лъжето по хубавите приказки на псевдо-ветеринари като мен ,защото мъката и притеснението след това са ужасни.п.с. има ли някой със женско кастрирано йорки да ми пише / може и на лични/
Благодаря  Hug
Аз имам кастрирана женска. Питайте каквото Ви интересува

# 693
  • Мнения: 37
Благодаря Angel's Demon ,но нищо повече не искам да знам.
Записах чес за кастрация на 28- ми.Наревах се едно хубаво,отсега ми е свито сърцето ,но друг начин няма  Cry
Дано всичко мине благополучно  Praynig

# 694
  • Мнения: 1
Аз имам един въпрос. Не знам как в други градове, в Варна 2 дена беше направо ужас - толково вода виждала само в море.

Въпроса ми как разхождате мънички ако на вън мокро? Защото понякога вода на вън покрива лапички и стига до коремчета и Ники влиза мокра цяла newsm78 Или не ги расхождате тогаво newsm78

( 2 дена когато тука беше потом налагах се да не я извеждаме и пишкала и други работи в къщи, кво да правя ooooh!)

# 695
  • Мнения: 1
gery_djor мила кураж!!! Сигурна съм, че всичко ще е наред с Лифи! Ще се молим и ще стискаме палци и лапички на 28 операцията да приключи по възможно най- лекия и безболезнен начин Praynig
Нагушкай я и я нацелувай силно от мен Hug

# 696
  • Мнения: 1
vishenka просто си стоим в къщи в такова лошо време и пишкаме на чаршафчета за еднократна употреба Peace На мен лично и през ум не ми минава да извеждам моите кученца навън в тези порои и студ.
Поздрави на всички йорковци и техните стопанки от едно от нашите бебенца J`Adore York Coco Mademoiselle, която вече от почти два месеца живее във Финландия Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 1
И аз не я извеждам нито в дъжд нито в студ, за това и питам (нормална ли съм)
Тя отива и пишка в баня или туалетната, и аз не скарам се на нея, неяна вина няма, кво да правя дете ако иска да пишка.
Страх ми е просто, че ако така по лошото время ще пишка в къщи (а аз естествено не скарам се на нея, няма за какво) да не стане ли, че тя разглезет се и после па трябва я уча правя своите работи на вън newsm78

# 698
  • Мнения: 0
Благодаря Angel's Demon ,но нищо повече не искам да знам.
Записах чес за кастрация на 28- ми.Наревах се едно хубаво,отсега ми е свито сърцето ,но друг начин няма  Cry
Дано всичко мине благополучно  Praynig
Притеснението няма как да се преодолее. Всичко ще мине добре, вярвайте в това. И пожелавам бързо възстановяване след това. Разбира се най-добре щеше да е да не стига до това по здравословни причини, но ще се справите успешно. Йоркитата са едни малки безстрашни бойци

# 699
  • Мнения: 0
И аз не я извеждам нито в дъжд нито в студ, за това и питам (нормална ли съм)
Тя отива и пишка в баня или туалетната, и аз не скарам се на нея, неяна вина няма, кво да правя дете ако иска да пишка.
Страх ми е просто, че ако така по лошото время ще пишка в къщи (а аз естествено не скарам се на нея, няма за какво) да не стане ли, че тя разглезет се и после па трябва я уча правя своите работи на вън newsm78
Не е никак трудно едно йорки да бъде научено, че когато не го извеждат си има определено място за физиологични нужди в домът в който живее и съответно когато бъде извеждано да ги прави навън, а не да стиска и да ги прави само в къщи. Аз поне не съм имала такав проблем с нито едно от кучетата. Ако са навън го правят навън, ако не излизат което е от м Октомври до м Април си го правят вътре. Даже и по време на топлите атмосферни условия ако са на вън правят го навън, ако ли не на чаршафчето. Въпрос на подход и обучение.

# 700
  • Мнения: 37
sunny- baby много сладък маник  Hug
Лифи днес е кастрираха милата.сега се гледаме.много ми е тажно- една е унила.... къса ми се сърцето. Cry

# 701
  • Мнения: 1 860

Лифи днес е кастрираха милата.сега се гледаме.много ми е тажно- една е унила.... къса ми се сърцето. Cry
spoko Бързо оздравяване на Лифи.

# 702
  • Мнения: 37
Благодаря ти мила  Hug  надявам се  Praynig

# 703
  • Мнения: 1
sunny- baby много сладък маник  Hug
Лифи днес е кастрираха милата.сега се гледаме.много ми е тажно- една е унила.... къса ми се сърцето. Cry
gery_djor желая на твоето момиченце Лифи бързо и безпроблемно възстановяване, нагушкай бонбонка и от нас Hug

# 704
  • Мнения: 37
Благодаря sunny- baby   Hug Лифи вече е добре ,изпи си антибиотика и след три дена ще е водя на контролен .Тя сигурно много преди мен ще забрави какво и се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт