ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 6

  • 15 836
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 914
Тук съм ,мили мой,казвайте кво да черпя,че и на мен ми е сдухано ooooh!

# 256
  • Мнения: 4 053
Тук съм ,мили мой,казвайте кво да черпя,че и на мен ми е сдухано ooooh!

сипвай душа, какво то щеш,
важно то е, да е алкохолно  Wink




п.с. може и туршия

# 257
  • София
  • Мнения: 1 333
Бебоче, то и аз така мила ... пия само за здравето на тези които са помогнали с нещо за дребосъчка и нас .... иначе другите дето очерниха живота ни само  #2gunfire #2gunfire #2gunfire нищо друго

# 258
  • Мнения: 3 914
Айде стига се ядосвахте,вижте кво ще извадя сега Mr. Green



Аз плащам Hug

Нема туршия,има по убавооооооо Mr. Green


# 259
  • Мнения: 3 914
Забравих да кажа Wink
В подписа ми има готино парче,чуйте го,черпя и с него Hug

# 260
  • София
  • Мнения: 5 074
Малееее newsm78 Аз съм в потрес. Днес всичко ми се пие hahaha Не зная какво да си избера. А като има само едно нещо, си се наливам и питам за още.

# 261
  • Мнения: 4 053

от де извади тоя бар бе душа, кви са тия цени,
и аз искам да плащам  Crossing Arms

# 262
  • Мнения: 3 914

от де извади тоя бар бе душа, кви са тия цени,
и аз искам да плащам  Crossing Arms
Аааааааааа един вдяна Joy Joy Joy
Днес имаме прИмоция Mr. Green Joy

# 263
  • София
  • Мнения: 5 074
Мони, как видя цените бе душа. Уж на мен това ми е професията, пък не видях. Ами заласнала съм се в черпнята, не видим hahaha Има една поговорка - Гъз глава затрива Joy Joy Joy

# 264
# 265
  • София
  • Мнения: 1 333
мерси Цвети ...
Ще си сипя от всяко по малко ... и ще видим какво ще стане ... сигурно мила картинка  Joy

И парчето си го слушам с кеф ... Thanks  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 388
newsm81 тази вечер почерпката наистина си я бива! Може ли първия ред само за мене?!
Не съм много нахална  Whistling
Бабииии, с Тери в четвъртък сме на линия! Имаш всичките ни палци!  Hug  newsm10

# 267
  • Мнения: 3 914
мерси Цвети ...
Ще си сипя от всяко по малко ... и ще видим какво ще стане ... сигурно мила картинка  Joy

Кво ти пука, важното е на теб да ти е кеф Heart Eyes
Пък и ние сме си битови алкохолици,не се излагаме публично,вкъщи тайничко и накрая,дето вика моя любим-Пиян кротко спи Mr. Green

# 268
  • София
  • Мнения: 5 074
newsm81 тази вечер почерпката наистина си я бива! Може ли първия ред само за мене?!
Не съм много нахална  Whistling
Бабииии, с Тери в четвъртък сме на линия! Имаш всичките ни палци!  Hug  newsm10
Няма ли да ти е много целия първи ред newsm78
 Дай малко и на нас, я кви готини напитки, да облажим душа и ние smile3512

# 269
  • София
  • Мнения: 5 074
мерси Цвети ...
Ще си сипя от всяко по малко ... и ще видим какво ще стане ... сигурно мила картинка  Joy

И парчето си го слушам с кеф ... Thanks  Heart Eyes

Нанди, скъпа, Вики и мама разбира от парчета ! Само слушай. Само да ни ти пусне нещо, което баби харесва  newsm78

 А за напитките, пък и за всичко останало - запецни на това дето най-много ти харесва, и казано по руски - дерзай.
Нещо не ми идват думите тази вечер, май съм уморена- това не е специфично за мен.
Знаете ли, мили мами. Баби, като поизперка, което ми се случва от много години, вечер като си легне, си прави равносметката за всеки изминал ден. Плюс , минус и пр. Много натоварващо, много гадно, но си наясно какво трябва да правиш утре, за да не изпуснеш някои важни детайли. После е много важно, да се настроиш позитивно, за да устоиш на емоциите, които следват. Трудно е , но може, ако го искаме.
 Не искам да прозвуча като баба наставница. Май някъде в темата го бях написала - трябва да обичаме децата си, такива каквито са, те са си наши, нищо, че са малко по-различни от другите деца. И какво от това, ние ще ги направим като другите, но ще ни трябва много обич, внимание, труд Peace
Стига толкоз newsm78

Общи условия

Активация на акаунт