Подстригване на бебе от кога?

  • 23 485
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 187
На 6 месеца за първи път го подстригах с машинката.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 079
Изчаках до годинката, не че съм суеверна, просто тогава вече стана фрапиращо положението и започна много да му влиза в очите косичката...

# 47
  • Мнения: 1 335
Моето момче още няма нужда от фризура, но чакам с нетърпение да попорасне че да има какво да стрижа Simple Smile Много обичам момченца с готини прически, а и след подстригване косичките стават по-твърдички и не са така перушиноподобни. Винаги много съм се кефела на малки лапета облечени като малки човечета, с готино панталонче и ризка примерно и с направена прическа Simple Smile Тръпна от нетърпение да почне да никне по нормална косичка и веднага грабвам машинката (или може би на фризьор или пък мъжа ми ще свърши таз работа... аз май не се справям много добре с подстригване; веднъж уж обирах врата на мъжа ми с една машинка  Joy)

# 48
  • Мнения: 205
...nie se podstrigahme malko predi parvata godinka...ne ot sueveria razni, a prosto togava precenih, che veche ima nujda ot tova:)...

# 49
  • Мнения: 891
На 1 г и 1 м. я подстригахме за първи път  Peace

# 50
  • Мнения: 857
Аз мисля скоро да я пострижа,че косата и вече и пречи прекалено много. Не се съобразявам със суеверия,че трябва да е след година

# 51
  • Мнения: 701
Засега няма какво да подстригваме - косамата му още капе!

# 52
  • Мнения: 5 026
На 6 месеца!

# 53
  • Мнения: 1 193
Днес кръцнах на Киара бретончето, че има хубавка косичка и не мисля да я подстригвам. Имам доста познати, които още преди годинката си направиха фризурки на бебоците, но аз не считам, това за правилно. Четох някъде, че се препоръчва след годинката. Всичко е въпрос на лично отношение  Grinning

# 54
  • Мнения: 3 500
Когато прецениш. Аз на моята съм й рязала само бретона ... 2 пъти.

# 55
подстригах го на 2 седмици,роди се с голяма коса, а сме мъж...обрах го около ушите

# 56
  • София
  • Мнения: 672
Постригвай ако виждаш че на детето му влиза косата в очите или се поти  Peace

# 57
  • Мнения: 506
Колкото по-рано, толкова по-добре (особено при момиченцата), стане ли на три месеца хващай машинката!! Joy
Ние подстригахме малката малко след третия месец, тя беше с черна права коса, а когато и порастна изсветля и се накъдри (нищо общо с първоначалната).Сега косичката е прекрасна и слава богу не ни се налага да я подстригвамв, че и без това нищо не дава да и правя-нито фиби, нито ластици, едвам я сресвам...пълна трагедия!! #Crazy

# 58
  • Мнения: 2 908
Отрязах бретона малко,но беше скоро-преди 2 седмици,че вече и влизаше в очите.Иначе не смятам скоро друго да и постригвам,въпреки,че има гъста и хубава коса.

# 59
  • Мнения: 123
Моя син все още не съм го подстригвала, с доста дълга коса е , но е къдрав и не лиза в очите, слава богу, на годинка съм го нарочила да играе ножицата

Общи условия

Активация на акаунт