Края на годината дойде, ДЕКЕМВРИйче торта ще яде!"

  • 12 410
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
и аз тук. после ще пиша.
Ти какво правиш тук въобще, ами не си пишеш пиенето и не си гледаш едногодишния Пеш Simple Smile
Ей мацки не сме се разбирали така - какви са тия болести какво е това чудо - всички хлапета да се оправят за празниците. Може би има логика в тези боледувания след празнуване - много хора вируси разни та дребосъците поизнежени от седенето в къщи веднага се сдобиват с някоя болест.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
чудна тема   bouquet

Всички болни веднага да оздравяват

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
и аз тук. после ще пиша.
Ти какво правиш тук въобще, ами не си пишеш пиенето и не си гледаш едногодишния Пеш Simple Smile

А, то голямото парти ще е в събота, тогава ще е пиенето и яденето и празнуването, днес беше само репетицията  Laughing

Благодаря на всички, които ни честитиха.   bouquet
Черпим ви с нашата торта


Е, още не са ни я донесли та за това само каталожната показвам, пу оспамих темата  Mr. Green

Честито на всички наши наборчета, и на всички, които празнуваха Игнажден.
По това кой човек (полазник) пръв влезе в дома ви сутринта, се гадае за здравето, плодородието и имането през годината. Ако се случи първият гост да е добър и богат, то и годината ще е плодоносна.

Преди една година символично на този ден в нашият дом влезе Пеш и то съвсем, както си е по обичай рано, рано сутринта.

Ето над какво се мъчих последните дни, но съм доволна, че успях да ги завърша. Това ще са подаръците за бабите и дядото. Мисля, че ще ахнат от задоволство......

http://martichka.multiply.com/photos/album/6/Kalendar_2008?replies_read=1
най отдолу са със снимките на Пеш

Шемет  bouquet че ме отмени, аз просто покрай тия календари не съм влизала два дни да ви чета.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 23:56 от Никки

# 18
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит 1-ви рожден ден на Никола на aspasia, Иван на Mama_Vlad, Стефи на dinka, Лора на aleksandrina_24, Даниел на Klemy, Бойко на Мимак, Инес на esy, Георги и Горан на duca
...аз просто покрай тия календари не съм влизала два дни да ви чета.
Знам аз кви ги вършиш - надзиравам и разни контролни  Mr. Green  Ама все не смогвам да се класирам във фотошопските творения. Като приключа с тортата за рождения ден (че ми изпи мозъка) и всички празнични менюта може да се пробвам и аз Simple Smile пък календара ще го оставя за догодина - тази година съм доволна, че поне една картичка за празниците спретнах Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 695
Черпим ви с нашата торта
.......
Е, още не са ни я донесли та за това само каталожната показвам...
Тъкмо щях да питам кога сте прекръстили Пеш на Марио.  Mr. Green

Честит първи рожден ден на Никола на Аспасиа, Даниел на Клеми, Бойко на Мимак, Инес на Еси, Георги и Горан на Дуца, Иван на Мама_Влад, Стефи на Динка, Лора на Александрина_24 !!!




# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит Рожден Ден на Бойко ( Heart Eyes ), Никола, Иван, Стефи, Лора, Георги и Горан, Даниел и Инес!!!

# 21
  • Мнения: 1 313
Момичета, влизам много на бързо да Ви почерпя за нашият Рожден Ден и продължавам да действам Laughing
Хапнете тортичка заедно с нас за наше здраве!

Честито и на всички наши наборчета, които днес стават на една годинка !  bouquet
Бъдете здрави и много усмехнати!
Довечера ако успея ще се отчета със снимкии разказ  bouquet

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 08:32 от esy

# 22
  • Мнения: 125
Честит Рожден Ден на Бойко, Никола, Иван, Стефи, Лора, Георги и Горан, Даниел и Инес!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
Честит първи рожден ден на  Никола на Аспасиа, Даниел на Клеми, Бойко на Мимак, Инес на Еси, Георги и Горан на Дуца, Иван на Мама_Влад, Стефи на Динка, Лора на Александрина_24  !!! Magesta ,detelini играчката я взех от Джъмбо,към 70 лв май беше,много е готина,само че вече му е любимо не да пуска топките по улея ами отвън ooooh!питай ме после тия 47893028665 топки как се събират LaughingПешеходке не може да се задави с ядките от мюслито,защото съм ги смляла много ситно с блендера,става почти като на брашно PeaceИначе и с парчета бадеми засега не ми се е давил ,да чукна на дърво Laughingзащото всеки ден похапва от любимите на мъжа ми кантучини-това са едни бишкоти за кафе с едро натрошени бадеми и Алекс като ги види на бюрото му,граби по две ,смуче ги  и на края изплюва бадемите само Joy

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 09:18 от danielad

# 24
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ МИШОЦИ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!

 bdbaloni hbday bdbaloni hbday bdbaloni


Момичета,като ви чета направо страх ме хваща.Какъв е тоя вирус?Много болни дечица - дано по-бързо да се оправят и без последствия,че Дядо Коледа наближава да дойде и не е приятно да го посрещаме с болести. newsm10
Нашата докторка е хомеопатка и от три месеца насам ми препоръча да започна да им давам и на двамата един път седмично Осцилококцинум и да чукам на дърво засега нямаме проблеми.Баткото ни веднъж се опита да направи нещо , но точно с едно фервексче и беше оправен.Надявам се наистина да има ефект.Вие правите ли някакви профилактики на вашите деца?






# 25
  • Мнения: 315
Честит първи рожден ден на  Никола на Аспасиа, Даниел на Клеми, Бойко на Мимак, Инес на Еси, Георги и Горан на Дуца, Иван на Мама_Влад, Стефи на Динка, Лора на Александрина_24  newsm38

Да са живи и здрави и винаги усмихнати!  newsm47

Ники много хубави календари супер са  smile3501 браво! Пешо е много сладък   love001

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 09:45 от KrisDiMar

# 26
  • София
  • Мнения: 721
Честит първи рожден ден на Никола на Аспасиа, Даниел на Klemy, Бойко на Мимак, Инес на Еси, Георги и Горан на Дуца, Иван на Мама_Влад, Стефи на dinka, Лора на Александрина_24!!!



И ние днес заминаваме и ще се върнем догодина Simple Smile Ще се видим с много от вас на 5-ти, а дотогава ще си пишем Laughing

# 27
  • Мнения: 361
Честит празник на днешните рожденници- Никола,Даниел,Бойко,Георги,Горнан,Иван,Инес,Стефи и Лора- да са живи и здрави и много щастливи!
Всички болни да оздравяват,и да не развалят празничното настроение на техните мами. Praynig

До скоро виждане на заминаващите-да се веселите много Naughty

Ето да ни разгледате и нашия празник!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202565

# 28
  • София
  • Мнения: 6 807
Момичета, минавам да почерпя виртуално, надявам се на 5ти да празнуваме заедно!


# 29
  • Мнения: 258
Честит първи рожден ден на  Никола на Аспасиа, Даниел на Клеми, Бойко на Мимак, Инес на Еси, Георги и Горан на Дуца, Иван на Мама_Влад, Стефи на Динка, Лора на Александрина_24  bdbaloni

иве кундурджиева, щом ти хареса нашата разходка до мальовица, следващия път се вдигаме с бебоците и отиваме да ги возим с шейни. имам една приятелка, която ходи с друга нейна приятелка, когато в софия има мъгла, до витоша на разходка с бебоците. не се бях сещала досега. .. и да се стягаш в кръста, че що празници идват  Naughty
Поли, супер! Аз много обичам да пътувам и обикалям, ама за нашия татко това си е мъка и откакто се е родил Митко, пътуванията ни са сведени до минимум.Добре, че и двамата не сме от Сф, та имаме две места на които да ходим.
Ники, календара много ми хареса.Браво. smile3501 Аз поръчах на Митко от едно фото, ама хем е скъпо, хем не е кой знае какво.Друго си е мама да може да го направи. Heart Eyes
Весели празници на заминаващите, че аз докато се върна в София ще съм без нет.
Ние утре пътуваме и нямам търпение да тръгнем. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт