А какво искате да получите наистина?

  • 3 695
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
az ve4e polu4ih podarak

# 61
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Искам  stork-boy 
Ако може     ylinfant  +     ylinfant 

# 62
  • Мнения: 13 512
Здраве,здраве и само здраве. Всичко друго си имам!

# 63
  • Мнения: 5 622

А аз нито един. Само ме нервят  #Cussing out  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 2 212
Ех, Бубе, ако щещ вярвай като видях, че си писала по темата реших, че ще си ме цитирала но ще си конкретизирала, че мъжът, който искаш е Уент...а то?! Нима и той вече те нерви?!

Ама си права иначе, и мен ме нерви, много даже, дори тоз дето го искам, ама ей на за Коледа няма да го откажа, пък аз няма да му оставя време да ме нерви  Whistling

# 65
  • Мнения: 1 312
Но така ми се иска една вечер с Енрике Иглесиас. Blush
Забрави Naughty.
Зает е Mr. Green!

# 66
  • Мнения: 5 622
Ех, Бубе, ако щещ вярвай като видях, че си писала по темата реших, че ще си ме цитирала но ще си конкретизирала, че мъжът, който искаш е Уент...а то?! Нима и той вече те нерви?!

Ама си права иначе, и мен ме нерви, много даже, дори тоз дето го искам, ама ей на за Коледа няма да го откажа, пък аз няма да му оставя време да ме нерви  Whistling

Ако щеш вярвай, мислих си го  Wink Ама се въздържах, пък и прекалено предсказуемо щеше да бъде от моя страна  Laughing

Иначе Уент не е спрял да ме нерви с това, че е твърде далече и твърде нереален  Crossing Arms

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 999
Искам дете, може и две...  Tired
И здраве.

# 68
  • Мнения: 4 546
прегръдка

# 69
  • Мнения: 123
Нищо повече не искам!
Имам всичко, от което имам нужда Flutter

Весели празници на всички Hug
И аз така Peace

# 70
  • Мнения: 4 068
Искам здраве за семейството и за себе си.
Ако трябва де е нещо материално много бих искала най-накрая да си имаме наш апартамен, че ми писна от квартири. Това обаче няма да е скоро, затова това, на което бих се зарадвала като подарък е книгата на стилист Капанов "За фризьорското изкуство".

# 71
  • Мнения: 595
Здраве и...спокойствие.

# 72
# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здраве и повече свободно време...Другото май си го имаме. Laughing
 И още едно бебе. Това го искам страшно много, но не се получава и изобщо не знам дали ще се получи повече. Първият път чудото стана, но сега нещо не се получава, а аз не знам колко време имам още. А и според докторите първият път е било наистина чудо. Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 4 966
Мечтая баща ми да е здрав,всички останали от семейството ми,както и аз да се оправя вече и да се почувствам бял човек.

Тоест мечтая много,много силно само и единствено за здраве.
В такива моменти осъзнаваш колко незначително е всичко,когато най-важното липсва. Cry

Общи условия

Активация на акаунт