А какво искате да получите наистина?

  • 3 665
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Идват празници.Какъв подарък би ви зарадвал истински?Аз бих се изкефила на билети за грандиозен концерт,но от сега знам ,че няма да има такива под елхата за мен.За каква изненада си мечтаете.Не бъдете скромни,извадете тежката артилерия.....

# 1
  • София
  • Мнения: 2 671
Подарък, който няма да получа - дълга, безхаберна и лежерна почивка през февруари някъде на топло и интересно място с кристални води и палми  Crazy

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също искам почивка, но за двама. Отдавна си го мечтаем и двамата. Това лято е планувано мечта да стане реалност, но да видим.

# 3
  • Мнения: 494
Bon jovi ,гол, с червена панделка на вратлето !

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Една добра сума, да си я харча.
5-6 хубави книги и седмица ваканция с гледачка за детето.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
ремонт на апартамента. той така или иначе е плануван, но ми се иска вече да Е факт!
и може да ви се стори скучно, но най-много искам здраве за себе си и любимите ми хора. другото ще си го купя.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
купчина нови книги, шевна машина, кофа с течен шоколад и няколко дни само за мене си

# 7
  • Мнения: 885
Шевна машина

# 8
  • Мнения: 211
Нищо повече не искам!
Имам всичко, от което имам нужда Flutter

Весели празници на всички Hug

# 9
Аз искам само емоционални подаръци, не искам нищо материално. Най-вече здраве и щастие. Но така ми се иска една вечер с Енрике Иглесиас. Blush

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
ох, искам малко повече спокойствие. Peace
а нещо по-така - не бих отказала една количка - А5-чка  Mr. Green + почивка на екзотично място за двама.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 903
Джакпота от тотото

# 12
  • Мнения: 1 209
здраве и ако може една кола комби

# 13
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Искам екскурзия за двама поне за месец,най-добре околосветско пътешествие Mr. Green,но няма да гополуча.
Да кажем,че ще се задоволя с по-дребни подаръци и най-вече здраве за всички през цялата година. Peace

# 14
  • Мнения: 943
Без да се замислям даже - ключовете от другия апартамент на родителите,който така или иначе от 6 години си стои празен!!!

# 15
  • Мнения: 6 999
 newsm78
Няма такова нещо.
Т.е. има, но не мога да го получа на мига , в който си го пожелая.
Така че на всичко се радвам,дори на пералнята, която е запланувал Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 812
Подарък, който няма да получа - дълга, безхаберна и лежерна почивка през февруари някъде на топло и интересно място с кристални води и палми  Crazy
ехх мечти Tired

# 17
  • Мнения: 292
Без да се замисля-жилище.
Писна ми от тези квартири./от материална гледна точка/
Здраве и щастие за всички от семейството ми на първо място.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
ох, да. жилището е много важно. и аз искам, само наше си, без съквартиранти  Mr. Green

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
искам НЕматериални неща и затова ми е трудно постижимо искането.

# 20
  • Мнения: 1 138
Искам да сме здрави всички първо Praynig

После нова работа или поне повече пари на сегашната ми.
Искам да пътувам, много по света.
Искам да съм спокойна, да не живея в стрес.
Ех мечти, мечти..... Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Като се замисля, освен едно хубаво пътешествие и споменатата вече купчина книги и време за тях, май нищо... Поне две седмици ски ваканция в Алпите. Е, и един хубав фотоапарат не отказвам, ама и той е извън възможностите на този етап.
Хммм, имало желания, скромнички...

Да сме живи и здрави, другото се оправя!!!

# 22
  • Мнения: 2 070
фотоапарат, кънки, пътешествие до Турция и Сибир и тайгата..., собствено жилище, книги, бельо, много пари.
Здраве за семейството...

# 23
  • София
  • Мнения: 38 789
Апартамент. Ако може ей така Дядо Коледа едно ключе направо да ми даде и аз да си вляза на платено, ремонтирано и обзаведено.
А не да се разправям цяла година със заеми и т.н.  както се очертава.

# 24
  • Мнения: 1 008
ремонт на апартамента. той така или иначе е плануван, но ми се иска вече да Е факт!
и може да ви се стори скучно, но най-много искам здраве за себе си и любимите ми хора. другото ще си го купя.
И аз така.

# 25
  • Мнения: 676
Искам новата година да ни донесе бебче Heart Eyes
Ама много, много, много го искам! Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Либче, пожелавам ти го от все сърце Peace Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здраве за мен и моето семейство и приятели.
Освен това мечтая за една почивка - да е топло, да има коктейли, ежедневни масажи и много секс. Искам една голяма сума пари, които най-безсрамно да изхарча. Ехх...
Искам и всички желания, който сте написали да ви се сбъднат Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 517
Гледам че много се повтаряме, но и аз - околосветско за цялото семейство и дом, ама истински, наш си...

# 29
  • Мнения: 600
мъжът ми да се успокои малко, че нещо в голям стрес се вкарва напоследък служебно. и почивка за двамата - далеч и без детето Mr. Green

ама и двете няма да получа Mr. Green

# 30
  • Мнения: 187
Искам новата година да ни донесе бебче Heart Eyes
Ама много, много, много го искам! Blush

Пожелавам ти го от все сърце, мила. На Коледа стават чудеса.

За семейството си искам здраве и знам, че дядо Коледа няма да ни донесе апартамент, но и с един нисколихвен заем бих се задоволила.

# 31
  • Мнения: 3 459
Искам новата година да ни донесе бебче Heart Eyes
Ама много, много, много го искам! Blush
и аз искам, ама....няма как на тоя етап  Sad

# 32
  • Мнения: 676
Благодаря ви, момичета!
Вярвам, че ще ми се изпълни това желание Praynig Praynig Praynig
Друго не искам на този етап. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 29
Не става само с искане.Трябва и РАБОТААААА. Успех Grinning

# 34
  • Мнения: 880
Вила в Тоскана Laughing

# 35
  • Мнения: 337
Освен здравето, спокойствието и семейното щастие искам само това (днес станах на 33):



Да си возя звездата с нея....ееех мечти.....................

На всички пожелавам да се сбъднат желанията  ви и здраве   bouquet

# 36
  • tardis
  • Мнения: 329
Здраве, без което няма как.
И дом, където да сме щастливи.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 08:23 от rainbird

# 37
  • Мнения: 125
И аз си мечтая за собствено жилище.Това в което живеем е на свеки и вече ни е малко -имаме три деца.

# 38
  • Мнения: 17 410
Здраве, колкото и да е банално, и не само за мен, разбира се. И едно пътуване, за което си мечтая.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
Собствен дом. И бебе... Бебе искам повече.

# 40
  • Мнения: 17 410
ТАрталета, пожелвам ти го най- искрено! Заповядай в Споделете, там е заразно Mr. Green

# 41
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
бебе Praynig

# 42
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и аз май през споделете требе да мина Mr. Green

# 43
  • Мнения: 17 410
И за теб се отнася, да. има един твой съграждаин- Волф. Хвали се, че щом прочете публикациите на някоя мацка- тя забременява. Заповядай!

# 44
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И за теб се отнася, да. има един твой съграждаин- Волф. Хвали се, че щом прочете публикациите на някоя мацка- тя забременява. Заповядай!
ще я видим таз работа Thinking Thinking Thinking

# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
ТАрталета, пожелвам ти го най- искрено! Заповядай в Споделете, там е заразно Mr. Green

Тенк Ю. Ще взема да мина, дано прихвана  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 523
Аз искам само емоционални подаръци, не искам нищо материално. Най-вече здраве и щастие. Но така ми се иска една вечер с Енрике Иглесиас. Blush
И аз го искааааааааам!

# 47
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Искам мъжът ми да е с нас по Коледа и Нова Година....но ще се прибере чак догодина  Sad
Никакви подаръци не очаквам, ще бъдем само двама с бебока.
Това, че сме здрави, имаме покрив над главите и храна в хладилника ми стига.
Доста трудно съм живяла преди и сега оценявам и тези неща, които за други са съвсем естествени.

# 48
  • Мнения: 2 818
Искам полянка и къщичка на нея - малка, не ни трябва голяма....
Тази година за първи път не знаех какви подаръци искам.

# 49
  • Мнения: 6 629
Мисля ,мисля и нищо не мога да измисля това добре ли е зле ли е newsm78

# 50
  • Мнения: 6 999
Мисля ,мисля и нищо не мога да измисля това добре ли е зле ли е newsm78
Споко...и аз не измислих.
За тва нищо няма да  получа  Flutter
По-добре от някоя глупост, де.

# 51
  • Мнения: 2 212
Искам един мъж   newsm56

# 52
  • Мнения: 266
Най- важното за мен е сина ми да е здрав и щастлив (както и всички, които обичам) Това е нещото което най- много искам!

Ако трябва обаче да се отплесна и помечтая за себе си, много добре ще ми се отрази една солидна сума пари, та да си платя серията от пластични операции и др. разкрасителни процедури от които определено имам нужда след бременността  Tired

# 53
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Подарък, който няма да получа - дълга, безхаберна и лежерна почивка през февруари някъде на топло и интересно място с кристални води и палми  Crazy
ехх мечти Tired

 Hug  и аз ,и  аааааааааз #Onfire

# 54
  • Мнения: 1 564
Ами на първо място искам здраве за всички,които обичам,а от материалните неща искам  кола(но да си е лично моя) newsm01

# 55
  • Мнения: 391
Идват празници.Какъв подарък би ви зарадвал истински?Аз бих се изкефила на билети за грандиозен концерт,но от сега знам ,че няма да има такива под елхата за мен.За каква изненада си мечтаете.Не бъдете скромни,извадете тежката артилерия.....

Четиритактов двигател за лодка - 4 к.с.

# 56
  • Мнения: 89
Почивка и спокойствие с любимия човек ,защото ми е доста напрегнато в момента Praynig Peace

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 207
Искам да сме здрави, писна ми да сме болни. Искам да ми тръгне в работата. Да сме по-спокойни. Пожелавам ви много здраве и щастие!

# 58
  • Мнения: 386
...

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 19:24 от nadezda isabel

# 59
  • Мнения: 6 206
И за теб се отнася, да. има един твой съграждаин- Волф. Хвали се, че щом прочете публикациите на някоя мацка- тя забременява. Заповядай!
Хи, хихии
Сериозно ли?
Волф, стой далече от мен, хич не се занимавай поне още няколко месеца! Praynig

# 60
  • Мнения: 18
az ve4e polu4ih podarak

# 61
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Искам  stork-boy 
Ако може     ylinfant  +     ylinfant 

# 62
  • Мнения: 13 512
Здраве,здраве и само здраве. Всичко друго си имам!

# 63
  • Мнения: 5 622

А аз нито един. Само ме нервят  #Cussing out  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 2 212
Ех, Бубе, ако щещ вярвай като видях, че си писала по темата реших, че ще си ме цитирала но ще си конкретизирала, че мъжът, който искаш е Уент...а то?! Нима и той вече те нерви?!

Ама си права иначе, и мен ме нерви, много даже, дори тоз дето го искам, ама ей на за Коледа няма да го откажа, пък аз няма да му оставя време да ме нерви  Whistling

# 65
  • Мнения: 1 312
Но така ми се иска една вечер с Енрике Иглесиас. Blush
Забрави Naughty.
Зает е Mr. Green!

# 66
  • Мнения: 5 622
Ех, Бубе, ако щещ вярвай като видях, че си писала по темата реших, че ще си ме цитирала но ще си конкретизирала, че мъжът, който искаш е Уент...а то?! Нима и той вече те нерви?!

Ама си права иначе, и мен ме нерви, много даже, дори тоз дето го искам, ама ей на за Коледа няма да го откажа, пък аз няма да му оставя време да ме нерви  Whistling

Ако щеш вярвай, мислих си го  Wink Ама се въздържах, пък и прекалено предсказуемо щеше да бъде от моя страна  Laughing

Иначе Уент не е спрял да ме нерви с това, че е твърде далече и твърде нереален  Crossing Arms

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Искам дете, може и две...  Tired
И здраве.

# 68
  • Мнения: 4 546
прегръдка

# 69
  • Мнения: 123
Нищо повече не искам!
Имам всичко, от което имам нужда Flutter

Весели празници на всички Hug
И аз така Peace

# 70
  • Мнения: 4 068
Искам здраве за семейството и за себе си.
Ако трябва де е нещо материално много бих искала най-накрая да си имаме наш апартамен, че ми писна от квартири. Това обаче няма да е скоро, затова това, на което бих се зарадвала като подарък е книгата на стилист Капанов "За фризьорското изкуство".

# 71
  • Мнения: 595
Здраве и...спокойствие.

# 72
# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здраве и повече свободно време...Другото май си го имаме. Laughing
 И още едно бебе. Това го искам страшно много, но не се получава и изобщо не знам дали ще се получи повече. Първият път чудото стана, но сега нещо не се получава, а аз не знам колко време имам още. А и според докторите първият път е било наистина чудо. Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 4 966
Мечтая баща ми да е здрав,всички останали от семейството ми,както и аз да се оправя вече и да се почувствам бял човек.

Тоест мечтая много,много силно само и единствено за здраве.
В такива моменти осъзнаваш колко незначително е всичко,когато най-важното липсва. Cry

# 75
  • Мнения: 177
Аз също искам здраве,здраве за мен и семейството ми и да имам повече време за децата,друго всичко имам.

# 76
  • Мнения: 4 392
Да сме живи и здрави.
Лично за себе си желая да имам възможността, да осъществя мечтите си.


P.S. Бързам да се редактирам, докато "небето е отворено".. Wink
И най-важното: ...да не я изпусна, а да я използвам. Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 дек 2007, 02:35 от Amarena

# 77
  • Мнения: 1 418
Искам бебе.

# 78
  • Мнения: 4 473
Искам здраве. За семейството ми, за близките, за приятелите, за всички хора по света.
За мен, ако е възможно и мъничко късмет в онова, с което се занимавам.
Сбъднати мечти на всички!

# 79
  • Мнения: 6 315
Здраве най-вече! Повече спокойствие и душевен мир, по-малко проблеми и една любов.

# 80
  • Мнения: 951
Здраве.Искам много свекър ми да се оправи,но товя надали ще стане и на фона на това останалите желания биха изглеждали...нелепо.

Пожелавам от все сърце на онези момичета,които искат бебе,да им се сбъдне желанието час по-скоро и да им се родят здрави и красиви дечица!

# 81
  • Мнения: 4 392
Да сме живи и здрави.
Лично за себе си желая да имам възможността, да осъществя мечтите си.


P.S. Бързам да се редактирам, докато "небето е отворено".. Wink
И най-важното: ...да я хвана  и  да я използвам. Simple Smile

Хихи, цитирах се, защото не мога да се редактирам вече. Не звучеше много позитивистично Wink.

# 82
  • Мнения: 2 556
Никога на никого не казвам какво си пожелавам, намислям си го в 12 точно в полунощ на Новогодишната нощ и винаги ми се сбъдва. Не съм мечтала за материални неща никога през живота си.

# 83
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здраве за всички, късмет и търпение!
Последното най- много ми липсва  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 22 867

Искам един куп хубави книги и най-вече време, за да мога да ги прочета, ей така, опнала се на леглото, без да мисля за нищо друго. Отдавна не ми се е случвало, все е между другото, набързо, а свободното време и спокойствието май ще си останат мираж.................

# 85
  • София -Красна поляна
  • Мнения: 12

А аз нито един. Само ме нервят  #Cussing out  Crossing Arms
smile3501

# 86
  • Мнения: 9 488
Здраве за всички, късмет и търпение!
Последното най- много ми липсва  Mr. Green

/ и на мен ми липсва Crazy/
и бих добавила-повече човечност и обич Heart Eyes Hug

# 87
  • Мнения: 2 577
Липсва ми свободата.
Да стана утре да си взема в една торба багаж и да тръгна да пътешествам без да мисля за мъж, дете...
Та това искам всъщност - пътешествие - дълго и самотно Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 00:02 от Елфина

Общи условия

Активация на акаунт