завивките ни пречат да спим

  • 1 307
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
И ние си спим нон-стоп отвити,постоянно се върти през нощта,когато се събудя я завивам,но след малко пак се отвива и така.....но не ме притеснява,добре е облечена а и е топло в стаята  Wink

# 16
  • Мнения: 636
И дъщеря ми изритва всичко. Слагам я в спално чувалче, но и него го откопчава. В крайна сметка спи по памучно боди с къс ръкав и отгоре памучна пижамка. В стаята е около 21 градуса и досега не е настивала Peace

# 17
  • Мнения: 867
Само чувал е спасението. Ако не го иска, помъчи  се да изтърпиш едана две нощи да се буди, но ще свикне.

# 18
  • Мнения: 1 317
Ух, значи не е само моето диване така  ooooh!
В мига, в който я завия, юрганчето е изритано и краката са върху него. Спален чувал - абсурд, не мога да я навра в него.
Обличам я с по-дебела пижамка и така спи.

# 19
  • Мнения: 3 695
При нас спалният чувал върши незаменима работа! Може дори да пълзи и да се изправя в него. При вас какъв беше проблема с чувалчето?

# 20
  • Мнения: 1 317
При вас какъв беше проблема с чувалчето?
Може и да не е към мен въпроса, ама аз да си кажа  Simple Smile
Още първия път като я сложих (на 3 месеца) срещнах голям отпор от нейна страна. Само като усетеше, че краката й са в него и започваше да се гърчи и да плаче. После пак опитвах, но явно съм била изтървала момента вече.
А сега е като конче и няма начин  Laughing

# 21
  • Мнения: 668
ами усуква го понеже много се върти и се събужда.пробвала сам 1 седмица да спи в чувал,но няма никакъв ефект.само да го усети и край почва се цяла нощ.като го махна спи идеално.ще пробвам да намаля климатика.може да му е топло .просто много се върти.гледала сам го цяла нощ да видя какво му не е наред само това.

# 22
  • Мнения: 864
И ние спи ме непрекъснато отвити.Ако се събудя я завивам.
Иначе е облечена с памучна пижама и боди с къс ръкав,а температурата е около 19-20 градуса.

# 23
  • Мнения: 1 701
При нас спалният чувал върши незаменима работа! Може дори да пълзи и да се изправя в него. При вас какъв беше проблема с чувалчето?
И при нас е същото!  Peace От новородена спи в чувал - и през лятото, и през зимата!

# 24
  • Мнения: 252
И  ние имаме същия проблем. Не търпи завивки или чувалче, затова го обличам повече от нормалното когато спи.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 891
Моята бебка най добре спи когато е отвита,в момента в който я завия и се събужда.

Слагам по дебела пижамка и така.

Общи условия

Активация на акаунт