що така?

  • 3 895
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какъв пример  Crazy ...мислех си, че хомосексуалността е вродена, но има хора, които никога не откриват, че са такива .... младия човек трябва да опита от двата пола , за да открие себе си ...

# 16
  • Мнения: 6 164
Нямам нищо против, имам познат, страхотен човек, може би не съм срещала екземпляр, който да ме издразни с нещо, че да имам негативно отношение.
Но имам резерви, защото за мен това не е нормално и има някаква причина даден човек да обърне резбата, нещо не му е точно в ред и това нещо ме тревожи донякъде. Въпреки, че същото мога да кажа и за маса хетеросексуални. Crazy

# 17
  • Мнения: X
аз за това с примера се сетих от темите за Азис,които четох...

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз за това с примера се сетих от темите за Азис,които четох...

знам

# 19
  • Мнения: 6 029
къф азис, кви пет лева бе. ние, родителите, служим за пример на децата. не азис.

# 20
  • Мнения: X
да бяха всички родители на тоз акъл....

# 21
  • Мнения: 337
Не ме притеснява сексуланата ориентация на околните, стига, както някой по-горе каза, да са професионалисти и стойностни хора.

За Азис - предпочитам го пред останалите от фолк гилдията, какъвто и да е, той поне може да пее.

# 22
  • Мнения: 1 299
имам приятели хомосексуалисти - много готини, нормални хора Peace
Азис е грешка на природата

# 23
  • Мнения: 1 517
Азис е умел PR, даже се съмнявам силно че е хомо.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аман от дебати за приемането на сексуалната ориентация! Наистина ми писна! То не бе дискриминация, то не бе чудо! Ушите ни проглушиха.
Не ми пречи кой какъв е! Не! Не ми пука ! Но те са толкова активни и борбени, и досадни, и агресивни, че в крайна сметка отвращават . Те друга личностна характеристика освен "хомосексуалист", като че ли нямат!?

# 25
  • Мнения: 3 423
Цитат
Близо половината от анкетираните не биха работили в една стая с хомосексуалист, около три четвърти не биха могли да създават приятелство с такъв човек.

Защо така, бе, тиквеници?

Та нали педерунгелите СЪЩО са хора,
както и майчунгелите СЪЩО са секси.

Създавайте приятелства и ги
наемайте на работа, не хапят.

# 26
  • Мнения: 3 447
Нямам нищо против всеки да си ползва дупките както намери за добре. Не ми допада обаче агресивното натрапване на различната сексуалност. Ако аз се възбуждам като пикая върху партньора си, примерно, трябва ли да го демонстрирам навсякъде?

# 27
  • Мнения: 880
Не ми пречи.Но и мен ме дразни да ми се натрапва и афишира.Много излишно се шуми около този въпрос.Иначе аз лично нямам проблеми с приемането на "различността".

# 28
  • Мнения: 419
Е да да, ама не е баш така.
И аз до преди месец бих написала подобен пост " не ми пречат, нека се обичат", докато преди месец най-близката ми приятелка не ми призна че 2 години е била влюбена в мен. Много се стъписах, даже се отдръпнах от нея. Минах през много фази- мразих я, съжалявах я. Трябваше ми време да се осъзная. Трябваше да поговоря с нея доста дълго, за да се убедя, че това си е любимата ми приятелка.Сега всичко е наред, но въпреки това в началото реагирах негативно  Hug и незнам защо.

# 29
  • Мнения: 1 100
Ми как "що така"? Щото ни навират някакви псевдо хомосексуалисти, които не са нищо друго, освен жалки позьорчета. Българинът като цяло не е имал възможност да опознае истински хомосексуалисти и си изгражда фалшива представа за тях от изопачените образи по ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт