Отговори
# 30
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДАНИ БУЗАНИ!!!
МНОГО ЛУДОРИИ И ВЕСЕЛИ ИГРИ МУ ЖЕЛАЯ!

# 31
  • Мнения: 2 567
Дара, честит рожден ден! Да си все така жизнена и енергична и най-вече жива и здрава!!! Hug
Дани, честит рожден ден!!! Heart EyesЖив и здрав и с весело детство!
На мама Смайли и Ванилийка също честито! Наздраве!

Исках да попиша още по темата за критическата, защото ми се струва, че нещата пак се наклониха към темата "Ходенето по чуждо и има ли то почва у "декемврийското" семейство.  Mr. Green Защото това, че дадена жена притежава нещо, за което мъжът се е влюбил в нея хич не значи, че ще го влече и след n-брой години. А че си поддържаме талиите заради нас самите, заради нашето собствено самучувствие това е пределно ясно. Едва ли само един стегнат задник ще задържи мъжът до нас завинаги! Naughty Неизбежно ми се вижда някой от нас да срещне друг, който го кара да се чувства например забавен и да иска да задържи това чувство. Тогава идва момента да се сложат нещата на везната семейство срещу другото...как да го нареча не знам.
Айде, Диана ме чака да печем сладки  Heart Eyes

Смайли, Ванилка, от сърце ви желая весел празник!!!Целувам ви!

# 32
  • на езерото
  • Мнения: 263
      Мила Смайли , Честит Рожден Ден на твоето прекрасно момиченце Heart Eyes, да расте все така умна, артистична и много здрава Heart EyesМного щастие, Любов и късмет желая на цялото Ви семейство!   
   Ванилийка, да ти е жив и здрав рожденика Heart Eyes, умен и красив да расте много радост да Ви донесе!
 

# 33
  • София
  • Мнения: 3 674
Честит Рожден Ден на принцеса Дара и сладкиша Дани  bouquet
Весели, умни и щастливи деца да растат!
Весел празник!

Ние се стягаме за вилата, надявам се да има сняг, да ги потъркаляме и попързаляме хлапетата Laughing

# 34
  • у дома
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТА 3ТА ГОДИНКА НА ПРИНЦЕСА ДАРА И ПРИНЦ ДАНИ
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОТ ИЗОБИЛИЕ ОТ ВСИЧКО НАЙ-ПРЕКРАСНО И ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ , ВОЛНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ПОД ЗОРКИТЕ ПОГЛЕДИ НА МАМА И ТАТИ!

 baloni bdbaloni baloni

# 35
  • Мнения: 951
Мерси за хубавите пожелания!
Аз съм доста изнервена след рождения цен и една глава ме цепи...    #Cussing out   Уж всичко мина добре,децата се забавляваха,свекър ми дойде,което само по себе си е супер...ама се почна още от фризьорката в 9 сутринта.Тя се забави,макар че я бях предупредила,че в 10:30 трябва да съм на линия.Нейното бавене и  бърборене просто ме сбърка!После ме изнерви допълнително бащата на Дани.Значи  НЕ МОЖЕ ЛИ ЕДИН МЪЖ ДА НЕ ЗАБРАВИ ДА НАПРАВИ НЕЩО,КОГАТО НЕЩАТА СА 2 НА БРОЙ?!?!  #Cussing out Нахраних детето преди фризьора,подредих дрехите му по ред,в който ще бъдат обличани и помолих татко му да му намаже лицето,защото му е доста сухо.Той даже ме попита от кой крем,аз отговорих от по-мазния на Мустела.Качвам се в джипа-Дани не е намазан.Ейййййй,направооо......Казах му,че се надявам,че не е забравил да му сложи гащи!Мъжо се ядоса,че се дрязня заради един крем,което ме вбеси още повече,защото е повече от ясно,че не става въпрос за крем,а че го моля за 2 неща и той едното забравя /аз ли не съм толкова важна,за да го заполни,глупости ли говоря-не знам/

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСТНАЛАТА ДАРИЧКА!!!Дано вашият празник не е така  изнервящ за Нела,макар че не ми се вярва Румен да забрави да направи нещо за двете дечица!

# 36
  • София
  • Мнения: 938
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИ И
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!

# 37
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден на
Дара и Дани
   bouquet
Желая им здраве и безгрижно детство!

Ние се донесохме най после

Нелка
утре ще ти звънкам

Миленке
и на теб също

Значи за сутринта на 28.12. остава - ОК?

# 38
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРА!
МНОГО СЛЪНЧЕВО И УСМИХНАТО ДЕТСТВО НА ПОРАСНАЛОТО МОМИЧЕНЦЕ!



ЧЕСТИТ 3-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!
ЖИВ И ЗДРАВ, ЖИЗНЕРАДОСТЕН И ИГРИВ ДА БЪДЕ НА МАМА И ТАТИ!


Момичета, специални поздрави и за вас!

# 39
  • Мнения: 772
И от нас: Честит празник на ДАРА и на ДАНИ !!!! Много здраво и щастливо детство, нека скъпите им родители все им се радват и се гордеят с тях както досега!!!!

Като резултат от всичките рождени дни този месец Сав най-много напоследък си играе именно на празнуване на РД - днес една сюрия пластмасови котки бяха чествани, като за торта се използваше конструкторът ферма - подарък му от някои декемврийчета, от който и в момента има неизядени парчета в истинския хладилник  Wink

# 40
  • Мнения: 203

Хайде Честит Рожден Ден и от мен!
Пожелавам на Дара лъчезарно дество, здраве от все сърце
и ако е дал господ ще празнуваме заедно през декември и до старини с вас
.
Нелка и Ванилийка честита ви радост в къщи.
Дани, Честит Рожден ден, да радваш мама и татко със здраве, ум и блестяща кариера.

Ние също сме възбудени от рожденните дни. Дори Коледните понятия объркахме, вместо Бъдни вечер, чакаме РД и подаръци отново.
Ели, какво сега само на избрани ли ще се обаждаш, ей, ало, айде като сме почнали давайте и с едно мамешко излизане да се уредим. Айде, свекърва ми е тук, майка ми е тук, може на 25 или 26 вечерта да спретнем едно излизане.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 493
Много се изивнявам, че не се вредих днес, ама ми беше пълна лудница... Досега съм опаковала подаръци...
ЧРД на Дара и Дани и от мен. Толкова хубави пожелания има, че не знам какво да добавя.

# 42
  • Мнения: 6 390
 rai4ka
с удоволствие бих и на теб се обадила, но освен телепатично, по друг начин не знам как  Grinning
Нямам никакви координати твой  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 938
мили ми Гергини,

Пожелавам на всяка от вас вълшебна Бъдни вечер, изпълнена с много обич и топлина и най-красивата Коледа!

# 44
  • Мнения: 951
С кеф бих се отпуснала в такава къщичка,може и сама,само да ме оставят на мира и да се наспя....хвърлям всички телефони,оставям само телевзор и лаптоп...

Общи условия

Активация на акаунт