Отговори
# 45
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Весела Коледа момичета!Приятно изкарване на празника, много здраве, любов и късмет Ви желая!Да Ви радват прекрасните ни деца, да са здрави , умни и щастливи!

# 46
  • София
  • Мнения: 938
С кеф бих се отпуснала в такава къщичка,може и сама,само да ме оставят на мира и да се наспя....хвърлям всички телефони,оставям само телевзор и лаптоп...

Е, да, ама концепцията е друга. Ти си в къщичката, а както виждаш, има само един брой стъпки, които водят вътре. И те не са на мъжа ти  Laughing

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

# 47
  • Мнения: 951
Ммммм,концпцията ти определено ми допада  Sunglasses Тогава отказвам телевизора и лаптопа.Дано онзи,на когото са стъпките,носи кашон с презервативи! Heart EyesИли...на Коледа стават чудеса и може и без тях и без опасност някой щъркел да донесе подаръка с 4 месеца по-рано /за особено послушни момичета/?
Честита Коледа,момичета,бъдете здрави и щастливи!

# 48
  • Мнения: 772
И от мен щастлива Коледа, момичета - на вас и на всички, които обичате!!! Много здраве, радост, уют /у дома или в някоя такава планинска хижичка/, прекрасно настроение и никаква умора през празничните дни /да, на Коледа стават чудеса, нека веднъж и коледните пуйки сами се сготвят/, а и дано добрият старец е уцелил подаръците!

 Laughing  Hug  Wink

# 49
  • Мнения: 2 567


Пожелавам на всички Весела Коледа и Щастлива Нова Година!!

# 50
  • у дома
  • Мнения: 708
Шошка, това вашата елха и камина ли са? Пращят от подаръци  Grinning Много послушни сте били  Grinning


ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА! МНОГО КЪСМЕТ, ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, РАЗБИРАТЕЛСТВО В СЕМЕЙНОТО ОГНИЩЕ!

# 51
  • у дома
  • Мнения: 708
Ели, ще съобщиш ли тук за кога успяхте да организирате на бадемката партито?  Flutter

# 52
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честит Рожден Ден Дара и Дани!
Да са ви живи и здрави прекрасните деца , да ви радват
и да изживявате всеки ден незабравими моменти с тях.
 newsm59 nbirthday newsm59,
  ura Tada  ura

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ !!!
Да сте живи, здрави и късметлии!!!
 
Казвайте на кой се падна късметчето, не се укривайтееее!
   
 При нас паричката се падна на таткото (мажду другото последните години все е при него ).  newsm78
Клечката (т.е. топлината на къщата) се падна в Ана-Мария.
Тя беше изключително доволна , облиза си я поне 5 пъти и си изчопли всяка трохичка от нея.    Joy
Както го тълкувам аз , тя ще ни събира у дома на топло.
Бобчето (т.е. храната на къщата ) ни се падна в къщата.
Е, ако и това не е съдба. Кой където ще  да ходи , но у дома за хранене си идва.   Grinning

Качвайте по -бързо снимките, че нямам търпение да видя порасналите тригодишни дечица и щастливите им родители.
 
  bouquet

# 53
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравяваме Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 938
Ей, от много свинско и винско съвсем ви отнема. Да ви се оплача, Ванеса се разболя. Цял ден вчера си беше наред, сутринта в 6 се събуди от зверска кашлица, вкара и температура по-късно и сега официално е тръшната. А аз заминавам. Направо да се побърка човек. Как успя да го лепне тоя вирус, така и не разбрах.
Вие как сте? Как изкарахте Коледа?
Ние вчера ходихме при дядо Коледа, Ванеса му скочи още от вратата, че иска балетна рокличка и балетни обувка, после грабна микрофона и му изпя песен. Накрая се и покатери първа връз него да си получи подаръка. Както можете да се досетите, облякохме рокличката още там и не я свалихме целият ден. Дядо Коледа й донесе и музикална кутия с въртяща се "балерина Ягодка" и вчера цял ден я навивахме, за да танцуват двете с балетните си обувки и рокли  Laughing
Днес обаче горкото е болно и дори сама си легна и се зави, че й било студено. Дано да не е нещо сериозно.

# 55
  • Мнения: 6 390

Да е здрава и игрива малката принцеса  Диля!!!
Много здраве, късмет и весело изкарване на празника!!!

# 56
  • Мнения: 166
Моето Декемврийче днес празнува третата си годинка.
Ели, чудесен поздрав, даже и рима има - сърдечно благодаря! Hug
Ето и почерпката от нас - наздраве!

# 57
  • Мнения: 951
ЛЮСКА,честита ти рожденичка!Да е все така хубава и да не се дава на тоя дъртак Графа!Ха,тука такива ухажори растат!Да ти е жива и здрава лещичката!Благодарим за почерпката и наздраве!
Миленска,и Дани се разболя,на следващия ден след рождения си.Кофти е,че заминаваш,оставяйки я в това състояние,за теб е гежко,тя ще се оправи!Нали трябва час по-скоро да сложи новата си балетна рокличка и обувки!
Парата се падна на Дани,ама това беше нагласена работа,аз такива не обичам.Баба ми съвсем пристрастно раздаде питата.... Naughty

# 58
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Мила Люси, Честит Рожден Ден на твоята малка сладка Диля  bouquet Пожелавам и, да расте все така красива, умна, забавна и артистична Heart EyesМного здраве, щастие и късмет  bouquet
 

# 59
  • Мнения: 772
ЧРД на Диля!!! Много здраве и усмихнати дни!!! Хубав празник на Люси и цялото семейство!!!


И Сава е болен... аз цял месец само тръпна кога няма да издържи на многото празнуване и ето че стана на Коледа баш... май е точно като при Ванеса - буха си от време на време, а през нощта вдигна и Т... утре ще гледаме да стигнем до лекаря, дори да не вдигне повече, ама всички планове за днес бяха отменени...

На всички - здрави и весели дни до края на годината!

Общи условия

Активация на акаунт