Весела Коледа Велико Търновоооооо!!! :)

  • 13 493
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Dittaаз си купих шапка от 50 беше намалена на 28,на Божа купих някакви памучни блузета за по 20 лв. бройката,абе я върви разтъпчи ботуша до там Mr. Green

# 211
  • Мнения: 350
pepi111 искам и аз на диско, преди да забремения ... ехх, но наскоро ходих в Спайдъра, сащия си е като едно време и като влязох се почуствах млада  Laughing, повечето бяха 30-40 годишни. Нищо чудно и на диско да дойда с вас стига да се почуствам отново в кожата си  Praynig, за пръв път в живота си съм на диета (Дюкан, то е по скоро режим) и за сега добре върви, но мечтите ми са големи  Praynig

За намалениеята, по коледа бях по Софииските молове и в Бенетона там избора за дребчовци е по-голям, бебка си има готина жилетка и блузета, http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211370&photo=5
Харесвам и Mothercare, но се беше пообрало, но най любимата ми марка по българския пазар  е MC baby (испанска май беше).

# 212
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!!!!
       добре дошли на новите попълнения.
за намаления из Молла сега има в Кенвело 60%, а Зарата разбрах че ще я затварят скоро и ще отварят Мотиви, та върви и там намаление с 50%. из целия Мол има намаления къде големи, къде не чак толкоз, за всеки по нещо.

# 213
  • Мнения: 1 546
Абе може да и прескоча все пак до МОЛа, че с тая грипна епидемия дето се задава няма да мръдна от у нас скоро... Tired

# 214
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за намаления говорите значи, а ? аз се сдобих с едно панталонче от Кенвело бива си го Simple Smile ама скоро не съм се добирала до МОЛ, тоз Бенетон ама хич не ме впечатлява бе, многоо смотанячески неща там  ooooh!

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 14:13 от renyto

# 215
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Renyto,всеки с вкуса си!
Аз,днес ходих в Адидаса и Пепе джинс-в първия магазин имаше анцунг намален детски за 89 лв,а аз съм го купувала на редовна цена от Редута за 36 евро,а намален сега е 21 евро ooooh!Вече категорично се отказвам да пазарувам от България Stop

# 216
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Аз пък в МОЛ почти не пазарувам, като изключим Пикадили. Цени, продавачки, обслужване, всичко това на куп ми идва в повече... Rolling Eyes.  За малката пазарувам предимно от Ла Редут, а за себе си - когато излизам в чужбина              /изключвам спешните случаи/.   

# 217
  • Мнения: 1 546
Оооо... България отдавна съм я признала за абсурдна държава що се отнася до магазини за дрехи и обувки и намаления... Stop Ми ей го де е Солун, примерно...хубави магазини с разкошни намаления! Wink

# 218
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
може ли да ме въведете в пазаруването в Ла Редут дами, че доста неща си харесах ? Като порчате как ви пристига поръчката, до колко време ?
Благорадя

# 219
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Влез тук и ще прочетешhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257155.0Ако,нещо не ти е ясно питай.Единствено условие е да имаш кредитна карта,ако иска да си поръчваш самостоятелно,не съм много сигурна,но май може и с дебитни-то и това си го пише.

# 220
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мерси Siska79

по едно кафенце за добро утро Simple Smile


ако го бях направила както трябва щеше да е сутрешно кафе, а не вечерно Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 20:10 от renyto

# 221
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Renyto, може да се поръчва и с някои дебитни карти на някои банки, изброени са. На мен поръчките ми пристигат обикновено за 10-тина дни. Успешни покупки!

# 222
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Рени,пуснах си поръчката миналата събота и днес си намерих известие в пощата,но най-вероятно в петък или събота са го оставили Peace

# 223
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз си набелязах няколко неща, но докато се ориентирам номерата, които ми трябват се изчерпали Simple Smile но продължавам да следя най-вече бебешорските

като качество какво ще кажете за предлаганите дрехи ?
плаща ли се доставка ?

# 224
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Доставка се плаща,качеството им е  супер.Аз,съм купувалаа Адидас,Пума и някои не дотам фирмени,но всичко е ок Peace

Общи условия

Активация на акаунт