Весела Коледа Велико Търновоооооо!!! :)

  • 13 457
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 546
Мале и на мен ми останаха очите в този сайт!Къде съм бляла до сега!!! ooooh! Обаче, с дебитна не става  Sad Рени, ако имате кредитна да се комбинираме,а?? Hug

# 226
  • Мнения: 295
Момичета става с дебитна Виза електрон на определени банки,доколкото изчетох някоя друга тема за  Ларедут не ставало с на ОББ,аз лично не успях с такава на Юнион.Пуснах поръчката си с карта на ЦКБ,ставало също с карта на ПИБ и ДСК.Във Ларедутската тема в На пазар на първа страница има обяснено всичко за поръчката.Аз лично поръчах дрехи за бебо,за мен чанти и обувки,че нещо не се оправям с номерацията.А за бебо взех доста големи.Намаленията ще са до 9.02

# 227
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
като качество какво ще кажете за предлаганите дрехи ?
плаща ли се доставка ?
За детските неща смятам, че качеството е супер, особено пък за цената, на която се предлагат на намаленията. За себе си сък купувала едни потници /памучни, много качествени се оказаха/, 1 пуловер /който за жалост ми е голям, но иначе  е страхотен/, 1 риза...
Доставка по принцип се плаща /около 6 евро/, но има малки тайни, с помощта на които може да се избегне или да се получи подарък. Вижте тук:
http://www.pazaruvane.com/2007/10/blog-post.html

Мале и на мен ми останаха очите в този сайт!Къде съм бляла до сега!!! ooooh! Обаче, с дебитна не става Sad Рени, ако имате кредитна да се комбинираме,а?? Hug
С някои дебитни карти става  Peace

Темата май стана подобна на онази в "На пазар", за което се извинявам на тези, за които това е неприятно!

# 228
  • Мнения: 1 546
Пепи, знаеш ли с кои?Че да изчета 83 страници в специалната тема-тцъ, трудна работа Wink

# 229
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Дебитните карти, с които може да се поръчва от Ла редут. (Картите са изпробвани.)
1. Виза Електрон на Райфаизен Банк
2. Виза електрон / оранжева / на ЦКБ.
3. Виза електрон от СЖ Експресбанк
4. Виза Електрон на ПИБ
5. VISA Electron на Пощенска банка

За тези знам аз.
Иначе нямам нищо против да поръчам нещо и за теб!

# 230
  • Мнения: 13
Д.Полендакова е втори лекар на А.Здравкова Peace
По принцип има частна практика,но аз съм и пациент от далечната 2001 година и на моето семейство тя  еличен лекар.

Чувствам се малко глупаво, но не ми е ясно...какъв е варианта да я посещавме...предполагам няма лична практика със ЗК? Да се запиша при Ани Здравкова...?
Аз лично съм много доволна от 2-3 (случайни) посещения при нея и ми се иска като ми се наложи - за мен или децата да не се чудя къде и как...

# 231
  • Мнения: 1 546
Дебитните карти, с които може да се поръчва от Ла редут. (Картите са изпробвани.)
1. Виза Електрон на Райфаизен Банк
2. Виза електрон / оранжева / на ЦКБ.
3. Виза електрон от СЖ Експресбанк
4. Виза Електрон на ПИБ
5. VISA Electron на Пощенска банка

За тези знам аз.
Иначе нямам нищо против да поръчам нещо и за теб!

 Hug HugМного благодаря!Ще видя моята дебитна на Експресбанк дали е и Виза, ако не е - да знаеш, че ще те ползвам пък после ще ви събирам тука всички мами дето ми помагате така да ви черпя Hug

# 232
Ей, таткото съвсем го забравихте, и той обича да го черпят  Mr. Green Simple Smile Blush :bowuu

Сиске, Head са много готина спортна марка, май си и остават най-ценната  Wink

Лек следобед на всички и приятно следобедно кафенце (аз отивам да си взема едно от барчето долу)! Тази година явно ще съм назад с материала и коментарите тук, но има много работа и не мога да смогна с всичко...

# 233
Аз погледнах сайта на La Redoute, има доста намалени неща, но определено са по-скъпи от тези в Белгия... това, което ми е трудно да разбера, въпреки много доброто ми (икономическо) образование е как така, само за година в БГ нещата (и особено дрехи и обувки) станаха толкова скъпи... (на фона на средните доходи...)

# 234
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Таткото, Head са най-неиздържливите трекинг обувки, на които съм попадала, сравнявам с десетина други марки, някои от тях далеч по-неизвестни Heart Eyes.

# 235
[/co
Таткото, Head са най-неиздържливите трекинг обувки, на които съм попадала, сравнявам с десетина други марки, някои от тях далеч по-неизвестни Heart Eyes.
lor]

Верте, зависи от къде ги купуваш и как ги използваш... а за неизвестните не споря, някои "кучи" марки могат да издържат десетилетия...   Joy Heart Eyes

# 236
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 
зависи от къде ги купуваш и как ги използваш... а за неизвестните не споря, някои "кучи" марки могат да издържат десетилетия...   Joy Heart Eyes
  Използувам симултанно лявата с дясната Wink, независимо от марката. А за останалото си прав, а и да не беше - не си струва да спорим с единствения татко в темата, ще вземе да забегне...

# 237
E, kak бе душа, как така да забегне.... Simple Smile И защо?  Sunglasses Малко ме хапвате като заспорим за някои несъществени теми (представям си какво ще е, ако са по-сериозни) Crazy  #Crazy но се справям.... т.е. отстъпвам  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 1 325
Здравейте от мен и малката Даная Hug Ние от събота сме си в къщи, изписаха ме малко по рано Simple Smile Даная е много кротко бебе, дано да е така и занапред Simple Smile Благодаря ви за пожеланията момичета Hug Много е хубаво да си мама Hug Целувки от нас

# 239
  • Мнения: 350
Честито момиченце мила mari_rus. Наистина е прекрасно да си мама и с всеки ден става по-прекрасно  Wink. Да те радва малката Даная, да е красива, умна, жизнерадостна (взех да звуча като орисница  Simple Smile  и да не се боде на никакви рози   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт