Весела Коледа Велико Търновоооооо!!! :)

  • 13 491
  • 292
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 873
както и в Кенвело-купих си едно пуловерче за 14лв и си харесах палтенце за 40 Embarassed
иначе в Тенденз също има намаление,ама ботушките са им все от изкуствена кожа и по мнение на мъжо не се различават от китайските,които продават във Феникс Thinking

# 196
  • Мнения: 350
dessy encheva здравей мила   bouquet, като не можем да се видим на живо тек ще си чукваме срещи  Hug Но по прогноза за вторник го дават 10 градуса, дано поне по тротоарите да поразтопи и кишата да не е огромна, за което се съмнявам  newsm78, но... надеждата умира последна.

А за Бонжура, питах къде ще го местят, но продавачките поне не знаеха. Така че, ако някой има инфо да казва  Simple Smile

# 197
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Деси,мъжа ти е прав на 100%.Един единствен път имах глупостта да си купя чехли от там и точно за 1 час обуване нямаха ток,кйто ме познава може да предположи какъв скандал вдигнах Mr. Greenи как набързо ми върнаха парите изобщо не им дадох дума дами обяснят,че ще се мъчат да ги поправят.
В Геокс не само,че имам 1 месец гаранция,ами в момента в който ми се намокрят краката ми дават друг чифт.Ама те обувките им имат качество и мокри крака нямам Peace

# 198
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Egisihora, как намираш време с бебка и да учиш! Браво!
За намаленията в търновските магазини няма да коментирам, както и за предлаганите в тях стоки. За Геокс - мнението ми за марката, напълно съвпада с това на Сиска, но продавачките в тукашния магазин са ... #Cussing out и не пазарувам от там.
Момичета, обичате ли дискотеките? Вчера бях на страхотно ретро парти в дискотека Органза, представено от DJ Емо /на някои от вас името може би говори много smile3503/ и тъй като следващата сряда - 23.01. ще има повторение, приканвам тези от вас, които имат желание, да дойдат!

# 199
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Пепи,как може някой да забрави добрия стра Емо-ех,спомени Grinning

Аз,за разнообразие продавачките в Геокс ги харесвам,защото вечно харесвам обувки да съм питала Чемширов ме е страх да купувам,че то веднъж ли беше и ги карам да ми ги запазват до вечерта.
Ей това линкче ми топли сърцето до другия месецhttp://viewsofia.com/page.php?key=article&id=1244


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,TSV!ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ! Hug

# 200
благодаря на пепи Hug здравейте момичета приятно ми е казвам се хриси и съм новичка тук,надявам се да ме приемете.очаквам бебенце около 20 февруари.иначе съм за дискотеките дори и толкова бременна Simple Smilebouquet

# 201
  • Мнения: 13
Честити именни дни на всички празнували вчера и днес!   bouquet

# 202
  • Мнения: 3 030
Здравейте и от мен.
Да ви помоля за съвет. Скоро трябва да избера личен лекар на бебчо, а още никак не съм се ориентирала, тъй като не познавам лекарите в Търново. Май единственото ми условие е да ми е наблизо (живея над Новата болница) и разбира се вие да дадете препоръки от личен опит.
Мерси.  bouquet
И честито и от мен на именниците.

# 203
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Краси,отиди при Дияна Полендакова.Кабинета се намира точно до Асклепий-работи от 16.00-18.00 часа.

# 204
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Само информативно да попитам - Диана ПОлендакова работи ли със ЗК  newsm78? Имам смътен спомен, че е само на частна практика...така ли е?
Иначе в същата сграда е и д-р Здравкова.

# 205
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Д.Полендакова е втори лекар на А.Здравкова Peace
По принцип има частна практика,но аз съм и пациент от далечната 2001 година и на моето семейство тя  еличен лекар.

# 206
  • Мнения: 1 546
Здрасти, Хриси! Hug

Сисе, колко е намалението на Бенетона? Че нали знаете за моите ботуши-не ги мокря току така.. Laughing Принципно мноо ме е яд на тоя Бенетон, защото се мислят за голямата работа, а са си най-посредствена марка тип Манго и Зара...в Европа правят такива намаления,свят да ти се завие.. а тук от 150 на 120лв..ай мерси... Stop Naughty

# 207
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Ditta, ще те излъжа колко е.Ама или 30 иили 50 е newsm78Абсолютно съм съгласна,че са си най-посредствена марка,ама поне качество имат долу-горе Peace

# 208
  • Мнения: 295
Дитта,намалението на бенетон не помня колко процента беше,аз гледах само детските работи-от49 на 34лв,от 24 на 14....Бях харесала много яка шапка за малкия ама свършила Sad

# 209
  • Мнения: 1 546
Нема да се мокрим, значи.... Grinning Мерси, мацки Hug

Общи условия

Активация на акаунт