Норвежки супер мами 17- вече в Коледно настроение!!!

  • 17 689
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен   bouquet
От болницата нищо ново, освен, че този път ни обслужиха изненадващо бързо.
Естествено пак незнаят какво и е, изглежда им здрава. Казаха, че мога да я захраня, но препоръчват да чакам до 6-ти ямесец, както и ще направя. И седмица след като захраня пак да отидем на контрола.
Гледаха ни двама доктори и първия се опита да изкара детето ми с аномалия на дебелото черво  Shocked и д ани праща в Осло на операция  #Crazy. При което аз се ядосах и му казах добре да погледне снимките от рентген, които са си савсем наред. Дори не си беше направил труда да види, че има такива, натова отгоре мен пита що сме и правили рентген, все едно аз знам  Close.
Втория доктор и погледна дупето и каза, че всичко и е нормално, при което първия каза, че щом втория така е казал, да си ходим в къщи.
Направо незнам вече, какви са тези самозвани доктори тук, за нищо не стават.

Та във тая връзка, туку що купих билетите за влака и другата седмица в сряда сме в Осло, надявам се на сватята мушмуроците да са оздравели и Ркб да е свободна. А Деатка, къде изчезна, незнам, ама и нея бих се радвала да видя  Grinning

# 271
Направо незнам вече, какви са тези самозвани доктори тук, за нищо не стават.

Къде има самозвани доктори?

# 272
  • България
  • Мнения: 1 090
Привет,темата много замряла,бе хора ooooh!
Аз съм болна,с много неприятни ефекти(да не споменавам)и затова не съм много активна. Confused
Не можахме пак да се видим със Славчето,все се разминаваме,бре,хем сме в един град. Rolling Eyes
Славче,другата седмица Винска била свободна,да му метнем едно обрисване по кафетата и магазините викам. LaughingАко се оправя тези дни,може и да измислим друго ,преди това по ком6ийски с тебе. Hug
Приятен ден на всички.  bouquet

П.С Боб4енка,лятото води малката на лекар в БГ,тук много ви размотават,бе ooooh!
Нямам думи... Sad

# 273
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Направо незнам вече, какви са тези самозвани доктори тук, за нищо не стават.

Къде има самозвани доктори?

I Norge.

# 274
  • България
  • Мнения: 1 090
Боб4енка, върнах  се пак да ти прочета постинга,определено ме разтревожи. Tired
Не може толкова пъти да ходите и да не могат да ви определт диагноза,просто съм потресена Shocked #Crazy
Нямате ли възможност да си вземете билети на промоция този или другия месец,да и вземеш час в София или Варна на добър специалист,ако трябва да си платите,но поне да разберете за какво става въпрос:аз така процедирам,като се съмнявам за нещо, ходя на лекари в Бг,засега не са ми объркали детето там. Peace
Моля се да се оправи малката,много е неприятно така,като не ви казват какво е. Praynig
Аз на твое място бих отишла до БГ,хем да си видиш близките,хем да отидете на лекар. Thinking

# 275
  • Мнения: 1 062
Я всички болни бързо да оздравяват, че май и аз се разболявам  Sad
bob4enka, свободна съм пак в сряда Simple Smile ама не пречи да се видим преди или след работа, ако ви е удобно. Защо не се възползваш от правото си на fritt sykehusvalg и не поискаш да я прегледат в друга болница, Осло, Трондхейм, Тромсо......?

# 276
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
за съжаление, неможем  Tired
Аз не съм толкова разтревожена, защото тя иначе е много добре, наддава като по книга, живичка е и много весела. За мен си е жива алергия.
Писна ми обаче да не ми предписва никакво лечение, и да изтръпвам всеки път преди смяна на памперса  Tired

Ркб, защото, чесно да ти кажа не смятам, че ще ми отговорят с нещо различно, а и пътуванията ме притесняват.
Все пак ще имам в предвид този ти съвет, след като ако захраня, не се променят нещата.
Мерси   bouquet

# 277
  • Мнения: X
...

Някои от вас да са пътували случайно с ферибот Дания - Норге?

ние

Copenhagen - Helsingör/Helsingbor - Oslo

# 278
  • Мнения: 515
Аз тотално се разболях. Ма барем до другата сряда си стъпя на краката!
Поне децата вървят на оправяне!

Ама съм отвеяна: Забравих да честитя на свата Коледа-та! И да питам какво донесе дядо Коледа на Йованка?
Бе, Йованка да я броим ли към Иванките или си имате собствен имен ден?

П.С. А влязох да кажа, че днес цял ден слушам Тоше Проески (дано съм улучила фамилията). Много готин, бе... Що все хубавите хора си отиват!

# 279
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да, да, шушулката имаше имен ден на 7-ми.
Сватя, ти като го видя този вирус, защо не залегна, а му се остави да те докопа  Naughty Laughing

# 280
  • България
  • Мнения: 1 090
за съжаление, неможем  Tired
Аз не съм толкова разтревожена, защото тя иначе е много добре, наддава като по книга, живичка е и много весела. За мен си е жива алергия.
Писна ми обаче да не ми предписва никакво лечение, и да изтръпвам всеки път преди смяна на памперса  Tired

Това е много добър знак,че наддава детето,аз го виждам и от снимките,ако проблемът бе6е сериозен то няма да наддава и да е така  жизнено. Peace Peace
Но не знам пак,както казва и Ркб,пробвайте в Осло,нали отивате сега скоро,полага ви се свободен избор на болница,така е . Peace
Надявам се всичко да е наред. Praynig

Marjo,така е за хубавите хора. ConfusedА ти да оздравяваш ,излагЪмИ се тука наред болни. Crossing Arms

# 281
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Като стана на въпрос за болести, момичетата от темата в Отчетни, където пиша, много хвалят Цитросепт- на листовките им пишело, че е произведен в Норвегия  newsm78. Било много добро за подсилване на имунната система и подходящо- Сватя- да се пие от кърмачки  Peace. Някой да го е виждал в тукашната аптечна мрежа?

# 282
# 283
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ихааа, супер, мерси много Норче.  Hug

# 284
  • България
  • Мнения: 1 090
Ingen årsak! Laughing
Не съм го пила лично,но добре изглежда.
Довечера да сте наредени в чата, Grinningаз отивам да си полегна,че хич ме няма днес..

Общи условия

Активация на акаунт